Da li je moguce? Helikopter koji "nanjuši" marihuanu!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
naravno da je,pa nesaljem ga u rat on je u toj prici potpuno zasticen ja sam lovac pas je lovacki i tko smije njemu nesto napraviti.mogu me eventualno opomenuti da se maknem sa psom i ja se sigurno vise necu tu pojaviti
 
05.04.2012
16
4
0
38
Zivim na podrucju gdje po ljeti cesto prolaze helikopteri i sitni avioni, meni od tla to izgleda dosta nisko, svaki put me hvatala paranoja da su panduri, brijem nemoguce da neki od njih nije vidio moj mali vrt.
Ljeto zavrsilo, plodove ubrao, panduri me nisu cekali, znaci i ako su slucajno vidijeli neki od njih nije ih bilo volja prijavljivat i objašnjavat gdje je to...

Sta se tice psa on naucio posle drugog pute gdje ja idem, 50 metera ispred mene uvijek trci prvi dodje i ko ne zalaje sve ok. Najgore kad mi na sajtu uz mene pocne lajat bezveze a mene samo sta ne infarkt strefi kevicu mu nabijem
 
18.05.2014
7
0
1
imaju helic, i kad imaju dojavu iz susjedstva o biljcicama, cak se drznu upalit helic i preletit tri puta u tjedan dana... svaki put sam ih vidio kako lete... inace ih nema... a prica se i da su imali nesto sto je iz helica virilo, nesto kao tanjur (prema ocevidcima, povezao sam odmah sa FLIR-om), ali posto to nisam vidio svojim ocima, ne mogu tvrdit... mislim da im je dalekozor bio i vise nego dosta da vide sto trebaju... a radilo se o par biljcica... pisem iz svojeg loseg iskustva...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
tri puta su palili i vozili da bi capili tvojih par biljaka, pa ako imaju dojavu zar nije lakse da dodju kolima, ne kontam bas ekonomicnost akcije :) da nisu sleteli helicem i zaplenili ti biljke u razvoju
 
18.05.2014
7
0
1
kolima su dosli odma nakon sto su se izletjeli :) a "kao" sumnjali su na par mojih navodnih lokacija... sta ja znam sto je njima tocno bilo u glavi... znam da su letjeli tamo gdje nisu "smjeli", mozda im je to dobro doslo da isprobaju svoj helic eeej :ludaci_lol:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
za rubriku verovali ili ne... sat vremena leta manjeg helikopterom kosta izmedju 2.000 i 4.000 eura, dok veci potrosi i 6.500 i oni ga tri puta u sedmici pale i voze da bi snimili "par biljcica", odlicno
 
18.05.2014
7
0
1
meni se cini, oprosti ako grijesim, da iz tvoja dva odgovora proizlazi ogorcenost sa malom dozom neke, nase balkanske, urođene zavisti... sta hoces rec? da ja zelim ispast tu nesto, sta ja znam sta... ili ti zelis ispast ono sto mislis u ovom trenu da jesi... nista, stavljaj me u rubriku "verovali ili ne", sigurno cu se bolje proslavit... i probaj tamo malo jace isprdat moj post... kad ti je do toga stalo... i ako imas jos koju "preciznu informaciju" o tome koliko je let helikoptera skup, a slobodno mozes i neke opce informacije napisat o nasim balkanskim helicima kad si vec raspolozen za dokazivanje, samo udri :spcartman:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne vidim zasto bih bio ogorcen i zavistan na to sto su tebi klepili biljke (ako uopste znas sta znace ta dva termina), ali ti samo kazem da znas ono sto ne znas, ne trose se tolike pare za par biljoza i to jos ako postoji dojava, dodju kako su dosli kolima i obave posao... a ti sad veruj da su samo zbog tebe i to nakon dojave tri puta palili helic, ja nit cu ti zaviditi sto si ostao bez biljaka a jos manje biti ogorcen na to, mogao bih biti ogorcen na njih sto bacaju pare ako se zbog toga vozaju, al siguran sam da su imali drugog posla. to sto ne znas koliko kosta sat vremena (manjim) helicem eto sad si naucio, forum i tako ima informativno-edukativni karakter ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp
18.05.2014
7
0
1
i to sto si napisao o cijenama leta :knockknock: valjalo bi prvo proucit ono o cemu mislis govorit/pisat...


ugl... nigdje ni ne pise da su samo zbog mene letjeli... a ne zasluzuje svaki detalj da bude istaknut pred tisucama ociju :) peace
 

Bruce Banner

Aktivan Član
15.04.2014
89
84
28
Po nekoj najobicnijoj logici helic, ako se i koristi namenski u tu svrhu, koristi se za neke vece plantaze, a ne za par biljcica, to su tripovi.

A uostalom ko bi po ovoj krizi ovde palio helic da bi nasumicno trazio (citaj bauljao) plantaze marihuane, osim ako ne bi imao dojavu da su vece povrsine u pitanju...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a ja kao moderator mislim da smo se nesto dogovorili preko pp, zao mi je tvojih biljaka, ako su one "pale" a ti ne imas jos vremena za saditi, samo razmisli dobro o tome ko to jos zna i odakle je stigla dojava koju si spomenuo, to je veci problem nego helikopter
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam
04.03.2009
88
175
33
33
Ljudovi okolice Zg-a cuvajte se helici se spustaju u doline i nisko lete, prikrite kolko mozete sajtove i balkone!!
 
17.06.2015
142
137
43
ne kontam ovo sa helio, na kojoj oni visini lete kad mogu vidjeti biljozu u grmlju ili nekom drugom zelenilu? ja sa 4 kata a to je nekih 8-10 metara visine nema šanse da u parku ispred prepoznam šta je šta. mislim da je ovo malo veća glupost. Osim toga mislim da postoji zakonm regulirana minimalna visina leta.