Da li je moguce pojedinacno brati hedove ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.09.2010
28
1
3
37
Evo i najnovija slika ImageShack® - Online Photo and Video Hosting. Znam da je mutna slika, ali nemam bolje jbg... Ovi veci listovi se poceli susiti, a pre nekoliko dana sam otkinuo jedan head, osusio i probo (jbg, samo da vidim jel sarelo :) To je bila najljepsa stvarka koju sam ikada probao, fin svjez miris, gust dim, dobar rad-drzi na istom (ni ti je high niti stoned), ma savrsenstvo ... Ali mi zao ubrati sada biljku, posto ima jos par malnjih hedica a primjetio sam da su sada posle ovih kisa fino poceli da rastu...Mozda da poberem ove velike, tako ce mali dobijati vise vode i hrane i bolje ce uspjeti ?

Da, zaboravih...primjetio sam da ovih dana kako je zahladnilo ima i manje kristala po njoj....
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
beri poslije punog mjeseca ili poslije prvog mraza......

i btw. spalio si biljku s gnojivom......jebiga druže.
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
Ionako si pretjerao s gnojivom i vidiš da se sva sfrkala i da su vrhovi listova počeli smeđiti i to znači da si je skurio s gnojivom i više nemoš ništa napraviti...... To se nije počela sušiti zato što je zrela, nego zato što je shebana. Sad možeš cepnut ju kad hoćeš, ali vrlo vjerojatno će ti ta trava imat gadan okus......take it easy
peace
 
08.09.2010
28
1
3
37
Jedino gnjojivo koje sam koristio je plantela-cvet. Ono ima najmanji procenat kalija pa ce najpre biti da je do toga. A i po slikama mogu zakljucit da je do toga. Nevjerujem da sam je previse gnojio, zato sto nisam ni dosao do pune doze da joj dam. Najvise sto sam joj dao, a i poslednje, je 40ml plantele u 4l vode. Pobrao sam ove najvece hedove, osuseni su, a ove male sam ostavio mozda i imaju neke sanse da jos malo narastu. Inace, zadovoljan sam kvaliltetom ali nisam kvantitetom :) Ali, kao sto kazu : "Kako sijes, tako i zenjes". Nisam na samu biljku obracao puno paznje, osim kad je dosla u cvjetajuci period. Onda sam se vise njoj posvetio, ali tada je vec bilo kasno. Dobio sam od ovih velikih hedova sto sam pobrao, mozda nekih 20 gr, a od ovih manjih se nadam barem 10... Ima fin rad i zadovoljan sam sto sam izvuko ista od nje, stim sto sam samo nju posadio, tako da mi i nije krivo sto se ovako zavrsilo :)
 

DrGreen

Aktivan Član
17.09.2011
57
12
0
37
plantella cvet nije baš neko super gnojivo za cvjetanje jer ima malo previše dušika 6-8-8 ...... ako ti je gadan okus napravi water curing i to je to....
peace

btw. ful doza je 15mL na dvije litre vode znači 30mL na 4 litre - ti si prešao punu dozu s 40mL na 4L vode.
 
08.09.2010
28
1
3
37
Ova "druga ruka" sto mi je ostala od hedova i dalje fino napreduje, listovi su sada fino tamnije zeleleni, znaci da sam je ipak malo zaljevao...No sad sam nekad konto ubrat cijelu biljku zbog ovih mrazeva.
 
14.09.2011
21
2
0
31
Nerazumijem jedino to zasto? ali zasto ljudi kidaju hedove za probu? nemoj to brate vise radit,jebeni stres! Ali ono bas nemoj!bez obzira kolko ti nemozes docekat nemoj to radit,a i taj hed je mogo mozda bit duplo veći nego sad.. I kad ju rukne prvi mraz,moze prezivit,2 ju mozes brat,jer mraz je ubija.. Ako je bio mraz trebo si ju ubrat,i zapamti ako je mraz ispred tvoje kuće,nemora bit da je na tom mjestu gdje ti je biljka! piss :)
 
14.09.2011
21
2
0
31
Znam born,al ovo se vidi da nije zrelo?! I nema potrebe da se cupkaju hedici,stvarno nema.. Al u pravu si sto se tice toga,da se odredi,al kolko tolko moze se skontat po biljci kad je otprilike zrela!
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Istina, moze se, ali ja nekad berem prije kraja jer mi se kod nekih svidja da nisu do kraja zrele. Ostavljam da trihomi budu mlijecni a ne zlatni (ne vidim ih al sam se nacitao kako rade mlijecni, a kako zlatni)... Neznam, nekako mi vise kod nekih sorti odgovara raniji harvest. Svak po svom. :)
 
08.09.2010
28
1
3
37
Prva "tura" mi se pravo svidila zbog ukusa i radila je vise high.
Ova druga, odnosno zadnja, tura mi je imala nesto gorci ukus al je zato bila nesto jaca, vise strondirala....No, obe su mi podjednake.Svaka ima prednosti i mane, i evo jos uvjek uzivam u poslednjim zalihama. Nisam se nadao da ce mi ovoliko potrajat :banana_rasta:
HVALA SAJTU STO ME JE EDUKOV'O I SVIMA KOJI SU MI POMOGLI ZA MOJ PRVI GROW ! ! ! :banana:
 

vigier

Aktivan Član
06.11.2010
98
26
28
116
imam jednu veliku (veneno) koja je skoro spremna za branje a zelim je ubrati iz 2 puta da bi donji hedovi jos malo dozreli. Da li je trebam otkinuti cijelu na pola ili samo grane i vrh a da ne diram glavnu stabljiku ili je svejedno. Po forumu vidim da se preporuciva branje iz 2 puta ali ne kaze se kako. pozz
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
Ja sam skidao vrhove sa svih grana koji su mi izgledali ok,znaci svaku granu za sebe procens dokle zelis da je capnes i cap
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp