da li je moguce!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
18.05.2010
3
0
0
35
Dakle,kada sam spustao proklijalu semenku u skasiju...pukla mi je klica...i ja sam tu semenku odbacio!E sad da li je moguce da je deo klice(mali) ostao u zemlji i iz njega izvirila biljka!?
Pitam,jer sam danas video da je izaslo nesto sa dva disajuca listica...lici kao kad se radja marihuana samo sto je dosta tanje i manje....?
Ili je pak moguce da je u zemlji koju sam koristio bila semenka neceg drugog ili sta vec!?
Zemlja je kupovna.

Mozda malo komplikovano zvuci....jbg.
:icon_exclaim:
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Nisam 1000% siguran ali ne vjerujem da je iz puknute klice izašla biljka . To ti je neki korov nikao sa strane , koji je bio u gnjoivu ili u zemlji .
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hmmm, ja se ne slazem. Ni u jednoj kupovnoj zemlji ma koliko god jeftina bila nisam dozivio da nesto izraste samo od sebe.
A sad za gnojivo ne znam ako je stavljao....
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
75
28
30
Pa sacekaj i vidi sta ce da iznikne...:icon_lol: Ko zna, priroda je cudo!
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Uzmi bilo kakvu kupovnu zemlju,stavi u plastićnu ćašu i zaljevaj za 10-dana će ti nešto niknut van.Ovo štoj je ovome niknulo nije cannabis...ali evo neka okaći sliku pa da budemo svi sigurni.
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
born_to_be_green je napisao(la):
Hmmm, ja se ne slazem. Ni u jednoj kupovnoj zemlji ma koliko god jeftina bila nisam dozivio da nesto izraste samo od sebe.
A sad za gnojivo ne znam ako je stavljao....
Ja se ne slažem sa tobom , svaki x kupim novu zemlju za svaku biljku , svaki put poslije 10 dana čupkam male travkice oko biljke . A nisu na balkonu nego u boksu , tako da vjetar nemože donijet sjeme ili nešto slično .
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
:eek:hno:

kakav kanabis... :eek:hno: :violent018:

normalno je da iz zemlje raste korov i drač. ali kanabis NE
 
18.05.2010
3
0
0
35
heheh...pustena je da raste,stoji ispod svetla u boksu sve vreme,bash da vidimo sta je!!!!!!Evo i slikica
ovo je prvi dan kad je izbila




Uploaded with ImageShack.us

ovo je malo pre slikano,znaci,posle dva dana:




Uploaded with ImageShack.us

eto :D
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
to je lubenica izbila iz zemlje heheheheh.
dok si sadio vutru,sigurno si bio napljugan,ozednio i uzeo krisku lubenice(korean fantasy) .
sjeme od lubenice ti je upalo u zemlju i proklijalo. salu na stranu, sve je moguce:alien555:
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
crookrutni je napisao(la):
Ja se ne slažem sa tobom , svaki x kupim novu zemlju za svaku biljku , svaki put poslije 10 dana čupkam male travkice oko biljke . A nisu na balkonu nego u boksu , tako da vjetar nemože donijet sjeme ili nešto slično .

Nemoraš se ti slagati samnom daleko od toga.Ali to što ja tvrdim to je činjenica,a ti ako ne vjeruješ napravi pokus pa za 10 dana Dođi ovdje i napiši BLADE BIO SAM U PRAVU NAPRAVIO SAM POKUS I NIŠTA NIJE NIKNULO.Ja ču ti se isprićati javno nema problema
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
a nek growa dečko :icon_lol:

meni se čini da se prvi puta susreo sa teglom i sa zemljom.. naučit će :))

može nagradno pitanje jedno za autora teme: " koju ćeš isčupat vanka kad ti narastu 2-3-4 takve iste?? :hehe:
 

ChasedByDevil

Aktivan Član
16.05.2011
121
37
0
zezannje je napisao(la):
Dakle,kada sam spustao proklijalu semenku u skasiju...pukla mi je klica...i ja sam tu semenku odbacio!E sad da li je moguce da je deo klice(mali) ostao u zemlji i iz njega izvirila biljka!?
Pitam,jer sam danas video da je izaslo nesto sa dva disajuca listica...lici kao kad se radja marihuana samo sto je dosta tanje i manje....?
Ili je pak moguce da je u zemlji koju sam koristio bila semenka neceg drugog ili sta vec!?
Zemlja je kupovna.

Mozda malo komplikovano zvuci....jbg.
:icon_exclaim:

Micko, moguce ti je da kad ti se strga klica izraste vutra al od onog dijela sa sjemenkom, a ne od vrha klice, ovo cisto sumnjam, meni se desilo jednom ovak kak sam ti reko, i uspjela je, ko mala nije bas izgledala nesto prelijepo, ali noviji listovi su se poceli normalno formirati, al meni kad sam je isao presaditi je korijen ostao u zemlji a izvuko sam biljcicu bez korijena, jer nije bila cvrsta bas, i onda sam je zapiknul u zemlju i zalio i pustila je novi korijen nedugo nakon toga :)
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Blade jedina činjenica je da si ubo to sjeme u zemlju sa slomljenom klicom i da je sjemenka izbacila možda drugu klicu , od slomljene klice neće izrast ništa . Druga stvar takvih samoniklih biljaka je puna naša planeta zvana zemlja (eart ) .
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
zemlja je earth... :nana:

da neidemo u daljnje rasprave, nepotrebne zaključavam ovu temu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.