Da li je ovo za berbu?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
523
553
113
balkan
gspn. Rizla lijepo i slasno to izgleda!
Svaka čast!
Samo da se nadovežem u vezi mirisa, ja sam se susreo sa nekoliko njih bez mirisnih, ali bi zamirišale tek kasnije, nakon sušenja.
Petrokemija kažeš? ee dok se osuši dobro imat će još luđi miris, a okus ...uff uff mljac mljac!
Nemoj da te to smeta, ali dok povućeš prvih par dimića , zaboravit ćeš na sve brige ;)
Uživaj !! :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Bilo bi super kad bi mogao više trichova obuhvatit s fotkom. Meni trichovi na Ganeshu na ovoj prvoj fotki izgledaju skroz bijelo... Mislim da bi bilo dobro još ostavit nekoliko dana da malo potamne... Kad trihonomi počnu dobivati boju jantara onda je vrijeme da režeš. Za sad su još bijelo-prozirni. Pričekaj još tjedan dana bar. Ili za par dana pošalji fotku gdje se bolje vide... Najbolje je kad su 10-20% smeđi odn. boje jantara, a ostatak bijeli.
Što se tiče churcha, kristali su lijepo razvijeni i dugački, kad vidiš prve smeđe to je to..
Biljke izgledaju dosta zrelo no nemoj ih zalijevat više i ostavi ih da dozriju do kraja. Gledaj kristale svaki dan i kad ocijeniš da ih je oko 10-20% smeđe/jantarno vrijeme je za chop chop :)
peace
bož :sun2:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Bilo bi super kad bi mogao više trichova obuhvatit s fotkom. Meni trichovi na Ganeshu na ovoj prvoj fotki izgledaju skroz bijelo... Mislim da bi bilo dobro još ostavit nekoliko dana da malo potamne... Kad trihonomi počnu dobivati boju jantara onda je vrijeme da režeš. Za sad su još bijelo-prozirni. Pričekaj još tjedan dana bar. Ili za par dana pošalji fotku gdje se bolje vide... Najbolje je kad su 10-20% smeđi odn. boje jantara, a ostatak bijeli.
Što se tiče churcha, kristali su lijepo razvijeni i dugački, kad vidiš prve smeđe to je to..
Biljke izgledaju dosta zrelo no nemoj ih zalijevat više i ostavi ih da dozriju do kraja. Gledaj kristale svaki dan i kad ocijeniš da ih je oko 10-20% smeđe/jantarno vrijeme je za chop chop :)
peace
bož :sun2:
 
15.06.2006
31
2
0
Momci, fala vam na odgovorima. Pušio sam jučer sa odrezane grane i već dobro radi. Tako da ću za dva-tri dana recnuti churcha, a mandalu za sedam-osam.
Hvala još jednom na pažnji.
 
15.06.2006
31
2
0
Momci, fala vam na odgovorima. Pušio sam jučer sa odrezane grane i već dobro radi. Tako da ću za dva-tri dana recnuti churcha, a mandalu za sedam-osam.
Hvala još jednom na pažnji.
 
27.04.2015
0
0
1
35
Pozdrav,dobila sam sjemenke te ih posadila onako iz probe,dobila sam dvi biljkice,misku i zensku,a musku sam bacila (jer mi je receno da trebam). Sad pitanje je...ja nezz u kojem je onda stadiju,na balkonu je i upija samo suncevu svjetlos,i jaaako je lijepa ;) stabljika se zadebljala i ona prva se vec formirala i sad se pocela granati...al sve nesto citam kako je to ptoces od par tjedana a moja stoji(raste) vrag zna od kad!! To mi je prvi susret s biljkicom a slike budem stavila kasnije! Svaki savjet je dobrodosao!!!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
opcenito, ziva je kako kazes, a i to je nesto ;) al za berbu sigurno nije, tako da ne znam sta ces u ovoj temi
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
meni više liči na čistog mudonju, šta god da je odvratan je, FUJ toooo
220.gif
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.