Da li koristite grinder?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grinderi ili ruchno mrvljenje?

  • Grinder

    Votes: 382 65,0%
  • Ruke

    Votes: 206 35,0%

  • Total voters
    588

weedoye87

Banned
Banovan
08.12.2015
4
0
1
37
koristio sam grinder al najsladje kad smrvim rukama.
trenutno kriza tako da pusim samo cigare, udelite sirotinji nesto masno.
dusu bi djavolu prodao za malo gandzeeeeeeeeeeeeee
 
04.04.2015
61
147
33
41
koristim grinder pa sigurno 10 godina i bia bi skoro pa izgubljen bez njega( aj dobro snasa bi se vec nekako :) ) . onaj sa 4 dila.fino fino sito(neznam microne) al skuplja sporo i kvalitetno.
svaki pravi čovik voli odrzavat svoj grinder.svi znamo da se nakon nekog vrimena poprilicno sporka.to jest mrezica mu zna bit zastopana od ulja a nozevi izlipljeni travom.sta se mrizice tice za nju iman jednu cetkicu za zube :rasta: kojom je prođjem svako malo.al svejedno jednom svako koje godine dođe vrime za totalno ciscenje.u mom slucaju totalno ciscenje znaci i izrada iso hasha.znaci u mrvilicu ulijem malo alkohola, dobro sve stisnem i muckam 30ak sekundi.procidim kroz filter za kavu i v'ola...za dvi tri trube je tu.
onaj ostatak sporkice sa mrvilice (sa koje su skavinđani kanabinoidi) dobro istrljam sa alkoholom i soli.rezultat je nevjerovatan, mrvilica se sjaji ka da je iz dućana.
ubrzo dolazi vrime ciscenja pa cu provat napravit i video snimak ... :gled:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Rancero

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Ovo mi je zanimljivo. Malo offtopic. Na klipicu je lik odlicno opisao griner.

THE-CLIPPER-4.jpg

taille-clipper-grinder.jpg




 

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Nije los stipe ali meni definitivno favorit je phoenician, frend ga ima i to nije grinder to je masina.. :) bas ono za kucnu upotrebu masina..uvijek sam bio skeptik oko tih grindera i nikad mi nisu bili jasni ljudi koji daju ogromne novce za grinder ali kad sam ovu masinu provrtio s*ebo sam se..

EDit:

 
  • Sviđa mi se
Reactions: truare and Stipe

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Evo jedan odličan, počastio se njime nedavno i brijem koliko je robusan i čvrst da će me služit vječno.
$_57.jpg mini-blue-thorinder.jpg
Isto je u 4 dijela, rađen od nehrđajučeg čelika i "high grade aircraft aluminium" .
Imaš feeling da bi i kamen samljeo.. košta al velika preporuka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and Stipe
25.09.2015
40
62
18
Auu hvala Bogu sta sam svratio tu, pa ljepo uzmem grinder i iscistim sve ono crno u nutra pa se napravim ko majmun

Inace grinder da pogodovo kad je masna, sa rukama pola trihomi se polepe na prsti
Al kad je suha ne treba grindera
20151219_183020.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: funky weed and d@ni

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Baš kao i moj, pa onda ubacim masan hed pa zapekne neće da se okrene da ga ebeš. Samo u vruću vodu na sat vremena, izvadiš i četkicom za zube izribaš pa da vidiš, bude ko nov ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ako jednom sastružeš takav akrilni grinder oštrim predmetom od njega više nema ništa jer će se na tom dijelu uvjek lijepiti i to još više. Struganjem toga stružeš i komadiće plastike, možda ih nećeš uočit al ćeš ih namirisat kad zapališ. Vjerujem da stipe kao i ja nespada u tu kategoriju smokera koji mora strugat ;) .
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
svida mi se stipin.ali imam ko u d@ani-a i dobar je grinder ali cesto zapne iznad nozeva pa se napatim ko budala da izvadim.

stipe koje su cijene tih?kutija mi je mocna mogao bi kao poklon da kupim :D