Da li koristite grinder?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grinderi ili ruchno mrvljenje?

  • Grinder

    Votes: 382 65,0%
  • Ruke

    Votes: 206 35,0%

  • Total voters
    588

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
viiiiiiiii, plezent suprajz, stigao za 12 dana od narudzbine

DSCF7007.JPG

a pojma nemam koji ce mi andrak, kad 99.999999999% konzumiram ulje, al ajde da i ja imam kao neki profi :D
nisam jos isprobao, ali mi se ovako na oko cini da je magnet kanda slabiji, mislim drzi on donja tri dela i zipo, ali kad se malo jace prodrma pada.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: d@ni and L0oD
03.12.2016
2
0
1
26
***********/zlashtek/akrilna-mrvilica-3-dela-rasta
Jel vredi uzeti ovu mrvilicu,da li bi odradila ikakav posao?Koristio sam od ortaka mrvilicu jedno vreme dobro je sluzila,odmenila je prste veoma fino :D
 
Poslednja izmena od urednika:
12.11.2015
58
108
33
pajo imamo isti grinder, dobro skuplja prasinu pa ga koristim, inace sam ljubitelj vise rucno , kad osjetim kako prolazi kroz grlo i ima puno bolji okus po meni
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Meni je grinder jer mi je lakse smotat da ravnomjerno gori , nema vecih i manjih komada :whato:: sve jednako izmrvljeno:D
 

kappkillero187

Aktivan Član
27.06.2015
280
2.237
143
Nedostatak - ne možeš ga nositi van gajbe, kad živiš u pandurskoj državi...
Volim ove price s grinderima u javnosti ja svog uvijek nosim :D Cesto ljudi budu nesigurni oko nosenja grindera u javnosti,meni nema razloga biti zabrinut oko :murija:zbog grindera kojeg sam legalno kupio preko neta,smartshopa ili cega vec.I prilikom bezveznog legitimiranja,samo bi ga pronjusili,pitali sto ti je to a svaki put im recem "Nista,nemam nista",ugodna vecer,bok. :D Neki su plavci bili toliko napredni da nisu znali otvoriti najdonji dio grindera po 5 minuta pa bi im ja otvorio smiley9934,nekad bi imao i puno dno kiefa skoro do sita i nebi nista rekli,kazem dok nemas nista sa sobom ne mogu ti nista za grinder,moja istestirana metoda :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Kada sam bio mladi,gluplji...uvijek sam kada bi isao po tim festivalima elektronske glazbe nosio grinder sa vutrom kao lancic oko vrata u obicnoj manjoj drvenoj kao tubici.Uglavnom pretresli su nas preko 10-ak puta i nikada me nisu provalili.ali u takvim situacijama treba ipak imati neki stav..da vide da nisi levat..Kako god..probajte..tako cete jedino znati;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Kod nas u BIH ako ti nađu grinder ili rizlu ide odmah trkeljanje. Te dvije stvari su samo mamac koji daje povoda da te detaljno pregledaju. Izmrvim kući i ponesem papirića koliko mi treba.:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Pimplarius

Aktivan Član
02.08.2009
226
705
93
Ja isto baš razmišljam o kupovini nekog grindera. Dosad sam uvik rukama mrvija ali vrime je da uđem u 21 stoljeće.
Uvik sam imao neki osječaj kad koristim grinder da se finije smrvi pa lakše gori, kad rukama smrvim nekako se gasi đoja non stop.
Uglavnom razmišljam koji da kupim, htio bi neke srednje veličine da nije pre skup a da je kvalitetan, rekli bi englezi "best buy".
Što se tiče pretresa nas bi znalo pretresti kad bi panduri skužili da se malo previše "krivimo" na partijima. :banana123: