Da li koristite grinder?

Hesi Original Sjemenke Hempatia Led Lampe
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Grinderi ili ruchno mrvljenje?

• Grinder

Votes: 292 61,9%
  • Ruke

Votes: 180 38,1%

• Total voters
    472

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.546
129
88
Bosnia and Herzegovina
www.marihuana.org
Pozdrav svima, nisam bio tu neko vrijeme, ali evo me opet ... :D

Što se tiče "mrvilice", dobio sam isto plastičnu, ali nakon drugog (bukvalno) pukao jedan zubac i ništa više od nje...
Meni su uzeli VELIKU, (imam još negdje slike... ) kad su mi upali, u obliku "doboša" od revolvera, i fol se vide i meci :) ali velika bila :D
... sad normala, metalna, extra .... 6€ - mada može i u nju stati :D

Prilozi

hazeri

Banned
Banovan
25.01.2016
7.676
34.223
2.598
Da mi tutni link ili neki info...da vidim jel se ljepi:)Jer mojih tri koje imam...svaki se ljepi..

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
293
746
93
31
ja stavim u njega duhan i malo trave odjednom pa onda sameljem i dobro odradi posao

• PREMIUM QUALITY MATERIAL: It is made by high grade Aluminum Alloy. We have the highest standards for quality, make it super durable and useful for herb tobacco spice grinding.
  • SHARP & POWERFUL SHAPED TEETH: 30+ powerful Sharp Teeth are constructed of sturdy Aluminum Alloy, makes your grinding more consistent and smooth. Ultra smooth grinder to evenly grind any herbs you throw at it.
  • MAGNETIC CLOSURE NO SPILLS, MESS-FREE: Magnetic lids to help reduce spilling. Quick closure, ensure the whole grinder operation no spill and mess-free when the grinder work.
  • 4 LAYERS IN 1 POCKET SIZE GRINDER: Coming with Cover piece + Grinding piece + Pollen screen + Pollen catcher, 4 pieces to a one grinder. The 3rd Pollen Screen also can be removed if you'd like to adjust it to a pocket sized grinder. It is really worthy!

• Sviđa mi se
Reactions: VenloNL

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.546
129
88
Bosnia and Herzegovina
www.marihuana.org
Imao sam raznih, i na svaki se lijepilo ... mislim da to zavisi od trenutnog stanja vuve, ako je "masna", ona mora se lijepiti, jedino ako ostaviš malo čičak, (k'o što reče Himalaya), onda ništa ne ostaje.

Ovaj sam dosta dugo koristio, ali duplo je veći od onih, pokuašat ću još naći slika, imam negdje 100%, oblik isto kao od revolvera "bubanj", i gornji dio fino se vide kao meci ... godinama sam ga koristio i na kraju dao drugu na poklon....

Prilozi