Da li koristite grinder?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grinderi ili ruchno mrvljenje?

  • Grinder

    Votes: 382 65,0%
  • Ruke

    Votes: 206 35,0%

  • Total voters
    588

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
51
"Do not touch the plant with your fingers!!!" Pise u upustvima za upotrebu "Magic Flight".
Razlog,thc je masan,prsti tj koza masna lako prelako se vezu i dobar dio ostaje na prstima i to najboljeg od heda.Nemam grinder i sjeckam makazama (tako naucio) ali maximalno izbjegavam da je diram.
Supruga nam je bila kupila onaj kao kolt a ja ga proslijedio drugu jer se jezim icega sto podsjeca na oruzje poslije svih ovih ratova.
Ovdje sam sad vidio EXTRA grindere i cim prije cu ga nabaviti.
Lakse,brze,KVALITETNIJE! :)

Daaa,kakav poison MEDICINA,first aid...:)
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
@Rope73 ...hehe, kakv otrov, prva pomoć....u kutiju za prvu pomoć koju svaki auto mora imati, pa kad si nabrijan na cesti i "žuri ti se" i očeš da se utrkuješ sa drugima fino staneš, zapališ jednog iz first aid kita u autu i više nema nabrijane vožnje nego cruising.....muzika...."đe je nestala žurba??????" :rasta:

Peace brother....

S.
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Prije par sedmica mi je stigao grinder. Od tada se stalno pitam zašto sam bio toliki levat i nisam ga još ranije nabavio. Jednostavno genijalna stvar!
U pitanju je metalni 4-djelni sa magnetnim poklopcem kupljen na kineskom sajtu za šaku dolara...
 
20.04.2015
36
34
18
45
Ma kakvi crni prsti, mrvilica i rizle sa kartonima su najveći izumi koji su pogodili naš svet... i jako verujem da svi oni koji tvrde da je bolje prstima i jesu pri tome stavu jer nisu imali prilike da se osete sve prednosti koje donosi mrvilica... meni je to isto kao kada bi danas, umesto da koristimo mašinu za mlevenje mesa, meso mleli ručno jer će nam pljeske tako biti sočnije i ukusnije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
često sam znao nac komadiće metala u travi malo guglao i saznao da dosta proizvodaca ne brine o kvaliteti mrvilica pa dosta puta od previse vutre ili neceg drugog se zubi trose i odbacuju strugotine metala u ono sto pusimo...znao sam nac na nekim mrvilicama dno sloj citav skinut jer su zubi predugacki napravljeni
 

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.675
35.012
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
  • Sviđa mi se
Reactions: Kapisla and d@ni