Da li koristite grinder?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grinderi ili ruchno mrvljenje?

  • Grinder

    Votes: 381 64,9%
  • Ruke

    Votes: 206 35,1%

  • Total voters
    587

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
i da i ne, nije nuzno, imam ga, koristim ga kad se sjetim, ne nosim ga sa sobom jer ono brzo se i prstima to sredi kakva god da je
il imakazice neke ako smo na gajbi... a ovako kad se sjetim ubacim u njegada mi se kif skuplja pa nekad ocistim to sve pa u jednu posudicu gdje ima sada cca 2g prasine one sitne, ja je zovem vilin prah :dada to se pusi samo kad je teska nesanica ili ako sam bolestan, jer zakucava u roku 20min... bar mene :D
al sada dal ima neke razlike u radu, ili smeku pusenja ako je izmrvljena rucno il grinderom, nema nikakve veze
ne znam, sad sam grinder koristio cisto jer je bio pri ruci a igrao sam lola :pat:
 

mlst

EvilWeed
04.08.2009
207
206
43
35
Nis be!
Posto nista originalno ne pusim , a i nemam grinder, rukama se odradi posao . Dodjemo na lokaciju, stavi se kafa. Taman dok zakuva lonche smrvi se lagano uz pricu. Pa natenane sve ostalo .
Verovatno kad budem imao svoje nabavicu jedan. Do tad makazice ako je sveze , a posto je vecinom suvo da dunem hed ima da se smrvi :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Ma stavis cvit, zavrtis dva puta i gotovo.. mislin da je to jedan od boljih izuma u povijesti.. blagoslovljen onaj koji ga je izumia.. ajme kad se sitin prije.. uvik je neko mora drzat dlan.. drugi bi mrvia .. treci drza svitlo ako bi bija mrak.. pa bi pola poispadalo okolo.. ostali komadi ogromni jer bi prsti zabolili od kidanja i masnoce.. ajme smaranja :D
 

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
Reko bi da mi više ovisi o raspoloženju(napušenosti) nego zbog toga kaj je bolje!!
A i najbitnije je da to sve na kraju završi u rizli!! :spliff:
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
kad je mnogo masan skunk grinderi su neupotrebljivi. jer pola ostane u grinderu pa se mora vaditi nekom iglom. smor :eek:hno:

to ti je fora, kad imaš onda samo bacaš u grinder i briga te, kad nemaš, kad je kriza onda vadiš ono sljepljeno u grinderu, onaj ostatak unutra je valjda najkvalitetniji jer je sljepljeno, ona zadnja tanka koju smotaš od ostataka je i najjača, još ako imaš onu rešetku pa se ona sol skuplja, nakon 100 grajndanja, pa posoliš, ima da te samo jedan dim uhvati.

grinder samo kad je veca kolicina mota to vece ili dan,i to nemam svoj vec posudim od drugara,inace ruke :D

ja bi reko baš suprotno, kad je veća količina onda možeš i ručno jer nije bitno, kad je deblji đoint onda prašta i loše izrezano, kad je manja teško je tako dobro sa škarama izrezati da se može smotati, poslije grindera trava dobije veći volumen, bolje gori, lakše se smota, ajde smotaj dobru od 0.2 grama čistaka, škarama rezana ili rukom, još gore, nećeš nikako moć smotati neće na ništa ličiti niti će goriti kako treba..

rukama nikada ne možeš izdrobiti tako fino. ako npr. pušiš čistak, pljuga će se gasiti zbog velikih komada.

baš tako, ko nema grinder neka obavezno nabavi pa proba, pa neka onda komentira, ja sam bio istog mišljenja dok nisam nabavio... neki metalni po mogučnosti sa malo guščim iglicama, nisu skupi nećete propasti a život će vam biti lakši 100 puta.
 
11.12.2014
44
49
18
30
hehe ja imam dva grindera jedan plasticni koji krti skroz na sitno i jeedan metalni i mislim da cu jos uzeti ovaj kako ga zovu grinder nove generacije v3 quick grinder ...p.s ova dva sto imam su narucena s ebaya oba su bila cca 100 kn i prezadovoljan sam bolji su od vecine ovih iz head shopova... evo slika metalnog

$_57.JPG
 

brujo

Aktivan Član
03.04.2014
151
339
63
Zadnjih desetak godina, uvik koristin istu mrvilicu, drvenu.
Iman i jednu novu, plastičnu, mrvi i bolje, ali nema dušu, ka i ova stara, drvena, puna mirisa i okusa, davnih bitaka :)...
Kad ima u njoj i manje materijala, ona to iskompezira dobrom vibrom (a i onim slijepljenim ostacima i smolom, koje je drvo, godinama upijalo ;)) !



upload a gif
 
Poslednja izmena:

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
grindam vec godinama, grindat počeo kad mi je jedan filipinac na jadranu ostavio grind mašinu, od onda ga grindam nemilosrdno, a i moram napomenuti da se puno ekonomičnije i kvalitetnije puši.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho