Da li marihuana lose djeluje na srce ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.04.2012
2
4
3
37
Zagreb
Sa tim iskustvom moja prica ide ovak...pusio sam cirka 10god svaki dan vutru i to po 3-4 do 10-15 komada dnevno..zavisi o lovi,kombama i vremenu koje sam imao al pusilo se puno..kese su se pusile tad ko vi sad kaj imate petice iliti mi tad panjeve..panjevi su isli u pljugu samo tak pogotovo poslje skole il ak se zuri nekam..uglavnom dimilo se da se ne kurcim previse i nikad do zadnjih godinu dana (mog aktivnog duvanja) nisam imao probleme..i onda odjedanput show u glavi.srcu i tijelu opcenito..znaci nesto ko zelenilo ali puuuunoo gore..prvo osjecas herc da ti nabija i onda lagano sve gore i gore sve dok me tlak tolko nije zasiljio da nisam cuo nikoga oko sebe...znojenje i drhtanje i totalni kolaps organizma..nije ti dobro i onda jos najgore ako me opro napad panike, nisam se oporavio sljedeca 2h od toga...to je znalo trajat po 15-20 min i nije bila presudna niti kolicina niti jacina trave ili okoline i slicno..imam lagano povisen krvni tlak godinama i trosim tablete ali u to vrijeme nisam pio nista..jedanput mi se cak desilo kad smo se najeli exova a prije toga zapalili neki mali talijan..mozete zamislit ekipu nas 10 nazobani ko picke i jednom pozlije hahah napad i filmovi sa 10 strana..ali sve to je bio pickin dim dok se to nije pocelo desavat jako cesto..par puta mi se desilo 3 puta tjedno i to nakon prvog jointa...lupanje srca i taj sum u usima da necujes nikog oko sebe i da ti organizam ode u *****, me nakraju natjero da uz moje napade panike (koje su postajale sve gore) doslovo preko noci prestanem duvat..od tad je proslo vec 4-5 godina i sad mislim da mi se to desavalo od nepravilne prehrane u kombinaciji sa tlakom a nekad i idiotima koji nisu zajedno s menom dobro odreagirali na taj moj bad trip...svako malo sam sa drustvom koje aktivno preko 20god pusi i njima se to nikad nije desavalo..opere ih zelenilo i preznoje se 2x u 5god i to je to al ove filmove koje sam ja imao nitko od mojih nije prezivljavao..bio sam hrvac 10tak godina,imao jako srce i jos jaca pluca al mene je uspjela sjebat na neki svoj nacin...neko vrijeme sam mislio da mi se to dogadja jer smo uvijek cugali uz pljuge..nemislim na cuganja da se napijes nego da zalijes grlo...gemisti i zuja su bili nezaobilazni sa gensom ali kakve god kombe sam radio uvijek me nakon nekog vremena oprao taj los trip..znam da cu jednog dana opet pocet dimit..mozda kad zadrti ljudi napokon shvate kako je gandja zapravo pozitivna stvar..pa cu se s gustom moc naduvat i otic doktoru da mi pukne dijagnozu pa da napokon saznam jer problem bio u mom tlaku,srcu il u glavi..nadam se da je bio u glavi :) ..trenutno radi posla i skupoce ni ne razmisljam da opet pocnem duvat ali kao sta sam reko..kad tad ce se slovenci iliti slojke opet motati pod mojim prstima
 
26.11.2015
6
4
3
31
Pozdrav ljudi, naime prekjuce mi se dogodilo nesto veoma cudno i zabrinjavajuce.. Ustanem ja oko 7, popusim pola joke, neki jak skunk, odem do banke kad ono meni lose, vrucina neka u meni, otvorene mi oci a ne vidim nista, dezorjentacija, jaka mucnina... Imao sam osecaj da cu se svakog trenutka onesvestiti. Zna li neko sta moze da bude uzrok?
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Kombinacija puno stvari. Pitanje je da li bi se to dogodilo da nisi pušio?

Nisi ni prvi ni zadnji koji je to prošao. Nekad se skupi par stvari u čovjeku i oko njega i zapališ malo više dobre vutra i jbg malo ti sruši tlak. Ali šta pušiš kad ideš u banku ? :thumb:
 
16.02.2017
2
2
3
31
Pozz ljudi novi sam ovdje na forumu ali morao sam se registovati da napisem svoje iskustvo
Ovako sad trenutno imam 24 godine od rodjenja imam urodjeni sum srca kao i rupa neka na srcu tako su mi doktori prognozirali .Do 17 godine stalno sam bio kod doktora i par mjeseci do 18-te godine dogovorim pregled za operaciju .I na pregled odem u Sarajevo i doktori iz vana utvrde da imam neispravnu valulu (zalistak) na srcu i odluce da se ta valula mora zamjenit i tako i odrade zamjene sa mehanickom valulom koja ima garanciju oko 25 godina godina roka trajanosti kod (100 %) pridrzavanja oko prehrane i zivota i nakon toga opet zamjena te valule ,do tad koristim tablete za razredjivanje krvi svaki dan otprilike po jednu tabletu ili vise i trebao bi konstantno mjeriti Inr kolicinu gustoce krvi jer moze doci do zgrusavanja i zastoja te valule. Poslije 2 godine nakon operacije poceo sam pusiti maru i sve ok bilo dok kod prijatelja nisam dozivio napadaj panike mislio sam operacija i valula sve da puca da mi je zadnja noc i otisao sam na Hitnu i poslan u drugu bolnicu dobio nesto za smirenje .Sutra pokusam ponovo zapaliti kod tog prijatelja i ponovo isto dozivim samo pokusavajuci prikriti do pred njim jedva dodjem do kuce .Nakon toga prestanem pusiti je 8 mjeseci i poslije odlucim zapaliti neke domaje i sa strahom zapalim i ponovo isto dozivljavam al uspjevajuci izvuci se iz toga i poslije sam dokucio da je od prehrane :kafe,cigareta,suhe hrane i tako tih stvari .i evo pusim oko 2 godine kako sam poceo i svjestan sam da je taj strah koji pravi djelovanje mare .Al ugl mislim da je zdrava i da ima pozitivno djelovanje na srce kao i na cijeli organizam.I da napomenem da sam aktivni pusac cigareta vec 10 godina i prehlada me strefila neka i osjetim da otezano disem i odlucim ostaviti ih i evo oko 3 i pol mjeseca ih ne pusim al maru konstantno koristim dnevno oko 0.5-1 g .Sto se tice velikih otkucaja srca imao sam stalno ih prosjek od 90-105 i sad su otprilike takvi nekad nesto manji i nemam nekih problema cak sto se tice parnjaka mojih i mladjih imam odlicnu kondiciju cak puno bolju nego oni a i stalno setam i odrzavam kondiciju
 
Poslednja izmena: