Da li marihuana lose djeluje na srce ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
U pravu si,ali i ja sam u pravu :) Obojici nam priča pije vodu. Kada sam otkinuo hed sa moje domaćice radi probe,mjesec dana prije,imao sam umrijeti! Nedozreli,"divlji" trihomi,koji su dominirali izazvali su mi ludacku tahikardiju. Normalno da me je uhvatila panika,samo sam pomislio "zar i ja". Crkavao sam sat ipo. Drugar mi je ovih dana u finansijskim problemima,povraća i udara mu krv na nos od stresa.....nadimio sam ga uveče i sjutra mi je zahvalio jer je spavao ko jagnje. Sve od slučaja do slučaja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Ma jašta,prozirni trihomi kidaju,osjetio sam ih na svojoj koži....kad kupujete na ulici, velike su šanse da naletite na vutru sa nedozrelim trihomima. Evo ovaj moj prijatelj,ni kriv ni dužan, samo zato što je htio da pomogne drugima sada grca u dugovima. Žirirao je da stvar bude gora bliskoj osobi,i sada duguje barem 50000 hiljada eura,vjerovali ili ne!!! Ni luk jeo,ni luk mirisao,ali se kola slomiše na njemu....platu ne prima,sitnu djecu ima,svaka nevolja na njega pala! Kao što rekoh,udara mu krv na nos,povraća,ima oscilacije krvnog pritiska,stiska ga u grudima,ne može da spava..... klasični anksiozni napadi,a nije mu ni čudo. Evo već mjesec dana ga liječim,tako što mu ljubazno dajem po jedan hedić svakih 5 dana :D Rekao mi je da je miran samo kad se naduva,misli mu odlutaju na drugu,ljepšu stranu,a i rekao mi je idealno spava poslije dzoksa..... Naravoučenije,ili uzgojite svoju,ili pazite gdje i od koga kupujete vutru ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: smileeee

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Znalo se i meni nekad desavati. Zalupa mi srce toliko da se bas isprepadam,ali se uglavnom uspijem iskontrolisati,i zanemarim to jer se uspijem ubijediti da je to od vutre i da ce brzo proci. I bude sve ok.
Ali pojedini ljudi to ne umiju pa im se desi da se to samo jos vise pojaca jer se utripa da ce da umre i tako od samog tog straha srce pocne udarati jos jace.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Dzparanoja

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ubrzan rad srca, pa napadi panike... da i ja malo prosirim temu, ranije dok sam skoro svakodnevno koristio, primetio sam narocito leti kad su visoke temperature da se manje znojim i da nije toliko toplo?
 
24.04.2015
4
2
3
32
Vutrica ne utjece na srca utjece samo u smislu da srce zahtjeva vise zraka kad se pusi sprava pa onda pocme brze kucati i to je normalno i to tako treba biti,tako da nije potrebno se paranoizirati...Btw imam frenda trenira kosarku 10 godina i pusi 4 ima isto problema sa srcem,mislim da ima sum na srcu tako nesto i nikad mu nije lose bilo od vutre :D
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.742
358
Pa meni je dijagnostikovan šum na srcu prije nesto vise od 10 godina,(kad sam isao na sistematski pregled za regrutaciju u redovno sluzenje vojnog roka) pusim travu 15+ godina,nikad nista mi nije bilo. I sumnjam da ce se u buducnosti to promijeniti.

Ako je trebalo da mi nesto lose bude od trave,dosad bi se desilo.
Kontam da se neke stvari preuvelicavaju,a vecina ih je na psihickoj bazi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
24.04.2015
4
2
3
32
Žarko Paspalj ??? :D
Stari tko je to ? hahahah...tek kad sam otisao guglati sam skuzio da je to neki kli koji igra basketa hahahah

Pa meni je dijagnostikovan šum na srcu prije nesto vise od 10 godina,(kad sam isao na sistematski pregled za regrutaciju u redovno sluzenje vojnog roka) pusim travu 15+ godina,nikad nista mi nije bilo. I sumnjam da ce se u buducnosti to promijeniti.

Ako je trebalo da mi nesto lose bude od trave,dosad bi se desilo.
Kontam da se neke stvari preuvelicavaju,a vecina ih je na psihickoj bazi.



Itekako se uvelicavaju haha :D...Travica nikad nije nikog ubila...To sta sstvara ljudima paranoju to su si oni sami krivi jer je to cista psiha,prosao sam to i kad sam skuzio da nije nista reko daj zajebi tu spiku...Btw pusim od svoje 14 sad imam 18 ziv i zdrav sam,samo sam malo ljen xD
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
24.04.2015
4
2
3
32
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader
22.05.2015
35
9
8
Imao sam slicnu situaciju prije neoliko godina. U srednjoj smo znali zapalit par puta mjesecno, i sve je bilo ok. Dok jednom nisam bio sam doma i sam pusio. Odjednom me je pocela lovit neka paranoja, pipnem srce mislim da ce iskocit, usro se ko p...., trcim susjedu da me vozi na hitnu ( ljeto bilo, izmislo mu da treniram i da mi je pozililo :), on mi kaze popij secera sa vodom i legni si, neznam ni sta sam sve proso tad ), al srce i dalje lupa ko ludo, mislio sam da sam gotov. I spremim se i odem nekako do hitne (isto sam rekao da sam treniro i da mi je pozlilo), mjerili mi tlak, neznam koliki je bio, i EKG mi radili, al puls mi je bio 185!! A kazu da covjek moze prezivit 220 minus njegove godine! I onda mi je doktor tad u hitnoj reko da se moram smirit, i nekako sam se smirio, reko mi je da radim tzv. VASAVU, ( nacin disanja- tako da se smanji puls ili bilo, znaci udahnes dubookoo i zadrzis sto duze mozes, i tako par puta). I poslje toga sam reko da necu vise pusit. Al poslje sam zapalio par puta sa strahom, ekipa i to, al sam se drzo pod kontrolom, okrenes na zajebaciju i salu i zaboravis na to. Tako da mislim da je bilo i do vutre tad, nesto mi je lose uvalio, al glavna je psiha, ne panicarit dodatno i smirit se i zajebancija, ako mislis na to stalno, onda si najebo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
09.04.2015
37
1
8
27
isto se i meni desilo samo sam ja imao 140 otkucaja u minutu i tad sam presto pusiti a pusio sam 3 god konstantno al koliko je sjebano kad se to desi da sam prestao nmg pusiti pod strahom nije to vise to haha al sigurno je psiha i mislim da nema toliko veze sa srcem vec sa nama jer i ja imam problema sa srcem vec 10 god pijem ljek i nije mi nikad nist bilo desilo mi se to i od tezih drog.. tako da nije do srca do psihe je nebi toliko dugo mogao konzumirat a da ti se samo jednom desi
 

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Što se mene tiče, čim povučem dim čuka udara preko 120 u minuti.... Ako je baš jaka, tj sa većom koncetracijom THC-a, i frekfenca srca je veća.... Izbrojao sam jednom 140... Ali, ja na ovo uopšte ne obraćam pažnju, i kasnije samo konstatujem da je prošlo.... za max 40 minuta ;)
 
10.05.2015
156
197
43
43
Da, pusenje marihuane podize broj otkucaja srca. Najvise sto sam izbrojao je nesto preko 140. E sad, ako je to stetno, onda jbg.. Ma najbitnije je ne isparanoisati se da ces dumres i sve ok.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: meHiduHo