Da li neko zna koliko se kilogrma gubi ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2008
9
0
0
34
Moze li iko naci neko istrazivanje koje se odnosi na gubljenje tezine vezano za konzumaciju marihuane? Dobro je cuti licna iskustva ali mislim da bi bilo dobro da mozemo saznati sta medicina ima da kaze =D
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Meni isto ne ide u glavu kako smršavit ako kuriš:icon_eek::keepoff: bokte, kad frend doma sam, doslovno, ali doslovno mu u 3 dana pojedemo kuću...i to ne samo one glavne stvari, nego brate kompot, salsu, šećer, med, šumeće tablete, sol, brašno, kile mesa..jebote, nakon trećeg dana više nemamo šta za jest, više ni palačinke nemoš spremit kolko si kuću ispraznio... i onda da pričamo o mršavljenju...buahahahhahahaa:bonappetit:
 

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
doors_of_perception je napisao(la):
Meni isto ne ide u glavu kako smršavit ako kuriš:icon_eek::keepoff: bokte, kad frend doma sam, doslovno, ali doslovno mu u 3 dana pojedemo kuću...i to ne samo one glavne stvari, nego brate kompot, salsu, šećer, med, šumeće tablete, sol, brašno, kile mesa..jebote, nakon trećeg dana više nemamo šta za jest, više ni palačinke nemoš spremit kolko si kuću ispraznio... i onda da pričamo o mršavljenju...buahahahhahahaa:bonappetit:

riječ
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
Shapke je napisao(la):
pitam se koliko se kilogrami gube recimo ako pusim 2 3 jointa nedeljno:signs054: strah me da cu mnogo smrsati pa hocu da znam koliko smem da pusim da ne bih gubio kilazu ili barem da mogu da odrzim neku liniju jer kako sam krenuo biec zajebano:eek:hno:
gdje si cuo da se od vutre gubi tezina
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
Vidim da mnogi greše ovde zanemarujuči neke važne stvari.Od vutre se može smršati ovisnosti o vašem metabolizmu i količini spavanja.Pušenje uveče, i spavanje do kasno može dovesti do smanjenja broja obroka kod mnogih a samim tim kod nekih i do mršavljenja.

Nama se glad dosta poveća nakon pušenja, ali sitost koju osetimo nakon obroka koji sledi dugo traje na žalost.Ovo nije nikakva teroija ni istraživanje već čista proverena praksa kod više ljudi.Zašto to dolazi ? Pa najčešće prežderavanjem nakod duvanjenja a i ako ta osoba ima poremećen sistem spavanja.Tako da, pazite šta i kako radite.
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
evo zanimljiva mi je ova tema pa da se i ja malo ocitujem... ne kuzim ekipu koja se kriza na ovo pitanje kao ajme e.... sta je tu cudno? pitanje je spravom postavljeno, a sad cu i elaborirat zasto...

za pocetak idem od sebe... pred neke tri 4 godine (dobro, mislim da je tri) ubijo sam se svaki dan... cap probudis se, odes do bukse ubijes par komada, na rucak sjeban dolazis, pojedes pol stada, malo odmoris i na trening... nakon toga pive i tako dalje no to nije bitno za pricu... i uglavnom smatram da sam u to doba bio najspremniji... imo sam 80 kila i ni trunka sala, treniro sam oko 10 sati tjedno... sada je situacija sljedeca, treniram cak i vishe, doduse i dalje pojedem pol stada, ali imam veci broj treninga i kolko god da treniram nemogu se evo vec neko vrijeme spustit ispod 90... doduse napredak je vec da sam na 90 jer sam imo 95, ali evo sad sam zapeo i nece... osobno smatram da kad bi se kasio ko prije u roku odmah bi izgubio kile... no dobro, to je moje misljenje...

ajmo sad dalje... imam frenda koji ima nevidjeni apetit ali je covjek mrsav da to nije zavjerovat... da nebude zabune govorimo o liku koji upadne u mek i kaze dajte mi 4bigmeka i 3 dupla cizburgera i ovi ga gledaju da kao sta je sve to za tebe? on kaze da i prodavacica i ekipa iza se pocene parat i kazu da ce mu oni platit josh tri big meka ako to sve pojede... i majstor to pojede... i zatim pojede i njihova tri big meka... i onda dodje i naruci josh jednog i zatim i njega pojede i izruguje tamo ove po meku... i uglavnom, covjek se kashi konstantno i za nevjerovati je kako nema ni trunke sala a jede stalno, ali doslovce stalno...

moje osobno uvjerenje je da postoje neki spojevi u travi koji utjecu na te procese, bilo da se radi o nekakvoj vrsti razgradnje ili ko zna cega....

cisto pitanje ovako, a moze bit vezano za ovo, a i masu ljudi koje sam pitao mi je odgovorilo pozitivno na njega pa ono... da li vam se desava kad ste negdje i sad ono idete zapalit pljugu i pocne vam se odjednom ful kenjati od te pomisli da ce te sad zapalit. ono ful vam se kenja. (ja se osobno preferiram iskenjati) iako kad zapalite vam se prestane...

mislim i sam sam sebe izgubio tu u ovom pisanju ali valjda sam reko ono na sta sam ciljo??!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
vrtlar je napisao(la):
da li vam se desava kad ste negdje i sad ono idete zapalit pljugu i pocne vam se odjednom ful kenjati od te pomisli da ce te sad zapalit. ono ful vam se kenja. (ja se osobno preferiram iskenjati) iako kad zapalite vam se prestane...

hehehe, da! :D, prije, sad više ne, neznam zašto :)

a što se tiče tjelesne težine, čitao sam o tome da vutra regulira tjelesnu težinu kao i svaki proces u organizmu zapravo, sve usklađuje, harmonizira.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Evo citam vrtlaara i ne vjerujem kolko je covjek u pravu heheheee
sad se zbudio i pripremio si jednog vrhica
a kenjaaaa mi seeeeeee :D
al nisam ga jos spalio pa mi se sve manje kenja

bas ga idem spalit pa cemo vidit oce li wc solja najebat il ne :D
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
vrtlar je napisao(la):
da li vam se desava kad ste negdje i sad ono idete zapalit pljugu i pocne vam se odjednom ful kenjati.....

kako nece.. pusim oko 8-9 godina, par puta dnevno, isto tako i kenjam svaki dan, pa mora se poklopit koji put.... :respect:
 
03.09.2008
3
0
0
37
I meni se dogadja, neznam dal od vutre il od ceg drugog, brijem si da ima veze al nisam ni istraziva dosad nista.. Al posto nisam jedini, vjerovacu da je ipak u zelenilu fora! :))
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
meni to sa sranjem ima jedino veze sa psihom, jer dim i nikotin inače potiču sranje (barem onaj prvi dim-2 nakon toga zatvara)... pa ako povučeš počne ti se srat, a ako i želiš zapalit, psiha već reagira ko da želiš pa moguće da ima veze s time:spcartmanmad::baby:
 
30.09.2007
32
0
0
35
Kod mene mislim da je trava utjecala na moju težinu. Prije sam bio bucko, imao 87kg. Prije 2godine. A sada imam 70kg. A jedina pormjena u mom zivotu je bilo to sta sam poceo sve cesce pusiti ganu... Ko zna možda bi mi se to desilo i da nisam počeo pušiti.... Normalno se hranim....
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ne znam kolko imaš godina, ali ako je to bilo negdje oko puberteta pa god-2 kasnije, to može bit da si izrasto, izgradio se... imam dosta ljudi koji su prije bili buckasti, a sada ravni ko šibe...jer da si 17kg izgubio zbog vu, to mi nema nikako smisla...a možda sad i manje jedeš, organizam se više troši tko zna...al kažem, dosta ljudi zna imat višak kila pa ih kasnije izgube:):spcartmanmad:

jer ja to gledam i iz svog primjera da imam istu kilažu već 5 godina, tako da majke mi ne znam:)
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
ma sve u svemu, ovisi kakva si osoba,

ak voliš papat, neces gubit kile :) Mene uvijek inspiracija odere, a najbolja znišljotina dosad....

3x3 sendviči!!!

Sastojci:
9 šnita kruha
3 vrste mesa (jeger, dimljena šunka, trajna)
3 vrste namaza (kečap, majoneza, kečap i majoneza xD)

i dereš, 3 šnite s kečapom, 3 šnite s majonezom, 3 šnite mješane, a na svaku šnitu posebnu vrstu mesa.....dobiješ 9 različitih sendviča xD


Jednom rječju.....orgazmično...


Od ovog sigurno nečeš gubit kile xD
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
hahaha...dobar si majke mi....ko šta kažeš, od toga se ne gube kile...:icon_biggrin:

ali nemojte previše forsirat kruh jer ugljikohidrati u prevelikim količinama definitivno su totalno štetna stvar... kako ono kažu: ugljikohidrati, sol, šećer, masti u prevelikim količinama su otrovi... zdrava prehrana ljudi...a i naučite čitat potrebe svog organizma i tijela i nikad nećete imat problema ;)
 

RosieLee

Aktivan Član
28.09.2008
69
1
0
39
čitam vas tu, i ono... grozni ste :D ovo s kenjanjem... apsolutno. samo ja neću da pričam o tome, ja sam pristojna cura.
što se kila tiče, mogu samo pričat iz osobnog iskustva, a to je da kad sam kao tinejdžerica pušila 2-3 pljuge tjedno bila jako gladna nakon svake. kad sam počela rokat pljugu-dvije-tri dnevno, ispočetka sam jela ko manijak, i sve je imalo najbolji okus na svijetu. no kasnije, uspjela sam se oduprijeti mančizima i glad sam zavaravala kreativnošću. ignorirala sam rupe u želucu crtajući i smršavila 30 kila (što je genijalno jer sam imala 120 :D) rupa u želucu i danas imam dok svakodnevno pušim, pokušavam ih ignorirat, al nisam više tolko nadobudna, pa sam si kupila steper. za svaki slučaj.

meni recimo hašiš ne otvara apetit. baš mi bude mučno. tako da bih stonerima koji imaju problema sa travom i frižiderom, preporučila dijetu baziranu na pušenju šita ;)

al mene zanima jel iko izračuno kolko kalorija se gubi pušenjem jednog medium jointa? mislim, ako se čitanjem i spavanjem gubi određen dio, onda mi steper možda ni ne treba...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ako se želi zavarat glad, tj. jednostavno rješit, potencirajte orašasto voće: grožđice su meni fejvorit, sadrže prirodni šećer i ubijaju potrebu za slatkim...probajte ih skinut pol kile u šutu pa da vidite kad počnete skakat i letit po kući...kome treba droga uz grožđice:)) također, orasi, lješnjaci, bademi i sve te slične stvari...nema boljega, zdravo a bolje nego se prežderavat čokoladama i sličnostima koje su krcate rafiniranim šećerima...recimo jedna boca one slatke vode ili čokoladica snickersa sadrže dozvoljenu dozu šećera koja treba tijelu za 1 dan...pa vi vidite... treba pazit na redovitu prehranu, stres i te šećere jer danas sve više ljudi dobija šećer, a to više nije samo bolest koja se događa poslije 40-50tih već čak i u ranijoj, mlađoj dobi... evo, frend mi dobio šećer prije manje od godinu dana, a čovjek ima 23 godine:(

voće i povrće naravno...toe klasika...iako, s time se čovjek već treba prežderavat jer to bez ikakve kalorične vrijednosti i non stop si gladan s time...to me totalno izluđuje, brate, 50 obroka dnevno i nikad sit, *****u miša:) uvijek se onda sjetim obelixa, jao, što bi zatuko više jednog tog vepra da se ubijem od tog mesa i najedem ko čovjek:D

kako ide pjesma od rokeri s moravu

"jedeš malo
skidaš salo
pa onda meriš šta ti ostalo"

krkenzi šljivoviski everidej, jes aj krk :)