Da li neko zna koliko se kilogrma gubi ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.07.2007
18
0
0
33
pitam se koliko se kilogrami gube recimo ako pusim 2 3 jointa nedeljno:signs054: strah me da cu mnogo smrsati pa hocu da znam koliko smem da pusim da ne bih gubio kilazu ili barem da mogu da odrzim neku liniju jer kako sam krenuo biec zajebano:eek:hno:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Hahah.. ja od marihuane samo dobivam tezinu..

MUNCHIES!! iliti po naski.. hmm neznam nas izraz.. uglavnom kad se napusim dobro i ogladnim dobro.. pod uvjetom da nisam dehidriran..

Znaci pi dovoljno vode i ne brini.. glad dolazi prirodno nakon toga.. izbjegavaj gazirana pica, vodu sa pipe (radi klora) i obicne sokove jer secer u njima stvara privid sitosti, a diet pica su cista kemija sta je jos gore od secera..
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
sve mjere su za po jedan dzoint srednjih rizli
sativa/250g
indica /210g
pa računaj koliko pušiš i oduzimaj

ja kada se saberem,sav se oduzmem

mora da si gledao neku "obrazovnog karaktera" emisiju
pored ovoliko informacija postavljaš ovakvo pitanje
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Sta se stvarno mrsavi od trave ako to poslje ne nadoknadis to prežderavanjem?Nisam nikad cuo za to niti mi je ikad itko reko da je smrsavio od trave.

Jel moze neki link da malo proucim to.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
ja mislim da ja mrsam od marihuane a opet znam da neke cure koje znam se debljaju od marihuane zato sto ne mogu kontrolisati dijetu to jest prezderavanje...sto znam sve zavisi od osobe do osobe.
 
11.07.2007
18
0
0
33
hvala puno na informacijama pravo da ti kazem pijem dosta koka kolu kad se napusim ali vise necu znaci obicna voda ok dogovoreno :)):bis:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Evo jos jedan unos za onaj topic 'lazi o marihuani' :)
Da se gube kile pola clanova foruma bi vec imalo negativnu masu, i trebali bi se nazderavat ko prasci da dodjemo do nula kila...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
ja bih se onda toliko smanjio da bi jednag dana neko morao da provali u moj stan
i sve što bi našao bila bi trenerka na fotelji ispred kompa
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Pa vjerojatno ko što ljudi kad prestanu pušit cigare udebljaju se
Tako ako redovno pušiš vutru ko cigare vjerojatno ćeš smršaviti pa ako prestaneš udebljati se ali ko puši vutru ko cigare
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Nije to isto, ljudi se nakon skidanja sa cigara udebljaju (nije pravilo, ali eto, objasni ti to narodu) zato sto vise jedu (sranja iz frizidera, fast fook, cipsic flipsic, cokoladice... itd) kako bi nadomjestili ono vrijeme koje su provodili sa cigarom.
Kod trave je druga stvar, direktno je povezana sa pojacanjem apetita nakon konzumacije.
 

didjilidoo

Aktivan Član
09.05.2005
64
0
0
36
ma brijem da ja oboje,dok pusis gladan si od nje,kad prestanes isto,jel imas dosta vise za nadoknadit neg kod cigare...
 
14.09.2008
35
1
0
93
Mozzda decko nije lud,to je od osobe do osobe.. Ja licno sam pokusavao da smrsam od 10. do 17. godine,i nikad nisam uspevao,i onda sam poceo da duvam redovno u 17. godini,i zamenio prezderavanje napusavanjem,i u roku od 2 meseca skinuo 27kg,ali naravno sa namerom,nisam se topio sam od sebe,kako neki to misle... I sad imam optimalnu tezinu,full devojcicu(u svakom smislu),koja naravno voli da dimi.. I povremeno, 1-2 mesecno odradim po neku reviju za 50e,ko hobi,znaci nista nije nemoguce,samo matematicki malo verovatno... I ne,vutra nije bila prskana nicim,nit sam uzimo ista pored toga..:abducted: