Da li policija preko crvenih zraka moze naci box !!??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.01.2017
10
4
3
26
Pozdrav ljudi. Kao i svi ovde i ja sam privrazen ovoj biljci i svemu sto nam donosi , pa pored toga i jos pet razloga zelim da imam svoj box , svoje biljke itd..
Ono sto me zanima i sto me jedino plasi u svemu ovome jeste policija , zato sam i otvorio ovu temu.
Zivim u zgradi , na 3 spratu. Sto se tice komsija i svega , tu sam siguran da mi policija nece " tek tako " doci u stan ( box je 100x100x200 ne moze se sakriti ) . Vise me plasi sama sijelica . Cuo sam da imaju neka cuda , koja mogu da osete crvenu lampu ( za cvetanje ) i tako te lociraju. Cuo sam dosta prica , ali ne znam u sta verovati i zato kontaktiram familiju sa formu!
Ima nas mnogo koji preferiramo indoor , nismo valjda svi ludi i ne planiramo valjda svi da zavrsimo u ćuzi , zbog malo uzitka.
ZAMOLIO BIH SVE CLANOVE , KOJI SU CULI BILO STA , KOJI IMAJU DOBRO ILI LOSE ISKUSTVO SA OVIME , MNOGO BI MI ZNACILO ! Hvala i sve najbolje za vas i vase biljke. <3
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
to ocemu ti pricas koriste ameri kad traze ogromne pogone sa lampama od vise desetaka tisuća Watta ovo kaj bus ti stavio 500-1000 w svjetla je nista tako da si tu bezbrige rjesi miris da ne smrdi rjesi svjetlo da ne curi i nepricaj nikome o tome i siguran si...
 
Poslednja izmena:
10.01.2017
10
4
3
26
Uf , hvala ti puno covek. Ma..razmisljao sam da ih stavljam uvece pod lampu , da izbegnem koliko toliko to , kapiram da nece leteti u pola noci , ali mi mnogo znaci ovaka informacija . Ako nista drugo , barem mogu mirno da spavam :D :D
Komsije i miris mi je najmanji problem , ako je ovako , deluje mi da ce sve biti perfektno . Hvala ti
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: WEEDetix
10.01.2017
10
4
3
26
Hehe , kao da si znao , vrv cu 5 da sadim. Da da , to sam primetio , ima dosta ljudi koji preturaju po kantama i svim zivim kesama , ne bih svakako da neko nadje to , mada sam nacuo nesto da se nista ne baca , moze tsi da se pravi :D :D
Ima indeticna zgrada preko puta , ali nisu blizu jedna druge , tako da ni to nece biti problem , ima zavesa i pizdarija :D
Inace , tamo sam sa devojkom , ona radi , ja radim kuci neki privatan posao , nikakvih problema sa zakonima i druzenje medju nekim osudjenicima i tako to , pa se zato i osecam sigurno . Kada nisu do sada , nece ni tad :D
Hvala vam u svakom slucaju , mnogo ste mi olaksali , bio sam napet dosta po tom pitanju :D
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Ova tema još postoji? Zar mislite da smo mi balkanci tako bogati i napredni pa da se murija voza uokolo sa kamerama od 20 000€ i leti helikopterima da bi slučajno nekome našli boks. Mislim da još nitko nije pao "iz vedra neba". Tko drži jezik za zubima i ne osvjetljava ulicu noću siguran je.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
24.03.2014
25
28
13
te "spravice" kako ih ti suptilno nazivas postoje, ne samo u usa, nego cak i u holandiji, i ne samo infra, nego cak i dronovi koji otkrivaju miris ili prisustvo kanabinola u vazduhu. dzukele jedne pandurske, nisu dzaabe nazvani kerovi :D
Jel mozes dat nekakav pouzdan izvor da postoje ovi dronovi koji otkrivaju miris u zraku?
jer koliko ja znam, kad biljka raste jedini miris koji osjetis nema veze ni sa thc-om ni cbd-om, nego s terpenima/aromaticnim uljima u biljci. A i kakav bi to space-shuttle treba bit da moze tolike kolicine zraka profiltrirat i na licu mista provjeravat sadrzaj zraka, i lokaciju izvora istog.
Sta se tice "crvenih-zraka", da i naša policija to ima, tesko da ce ti otkrit nesto ako nije poviše 5kilowatta, a i tad ce ti brze po racunima skuzit nego da te snimaju iz helikoptera.

Jedino sta je moguce je da otkrivaju outdoor biljke sa UV-kamerama, jer se trava brani od prevelike transpiracije trihomima, koji odbijaju dosta uv-svjetla, znatno vise nego ostatak naših biljaka, tako da su lako vidljive na kamerama UV spektra.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Di vi nadjete sve ove informacije :D koji vam je vrag?

te "spravice" kako ih ti suptilno nazivas postoje, ne samo u usa, nego cak i u holandiji, i ne samo infra, nego cak i dronovi koji otkrivaju miris ili prisustvo kanabinola u vazduhu.
Dron nanjusi tocno CBN u zraku? Ni thc, ni cbd..... nego bas cannabinol koji isparava iz trihoma :D

Jedino sta je moguce je da otkrivaju outdoor biljke sa UV-kamerama, jer se trava brani od prevelike transpiracije trihomima, koji odbijaju dosta uv-svjetla, znatno vise nego ostatak naših biljaka, tako da su lako vidljive na kamerama UV spektra.
upload_2017-4-9_14-57-43.png
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Dron nanjusi tocno CBN u zraku? Ni thc, ni cbd..... nego bas cannabinol koji isparava iz trihoma :D
pffffff, sta se hvatas za jedno slovo, nanjusi sta nanjusi, travu...
whatever
dron se zove canna chopper i postoji



postovao sam vec negde vest i link na engleskom, pre valjda dve godine, u nekoj slicnoj temi kao ova.

The canna-chopper is fitted with apparatus that takes air samples out of ventilator shafts and chimneys. A dedicated gas analyser is able to recognise traces of weed smell in the air samples.
Designed and built by Dutch police engineers, the mini helicopter, which can stay airborne for a maximum of eight hours, is used to track down indoor cannabis plantations.

a evo sta rade lenji idioti, to je za infra red i heat spotove

Thieves using heat-detecting £60 drones bought from supermarkets to spot cannabis farms - then break in to steal the drugs
  • Thieves are modifying the drones by attaching infra-red cameras
  • They can monitor the camera images on an iPad
  • Cannabis farms give out heat, meaning the cameras can pick them up
  • The criminals then rob the drug dens and sell the cannabis themselves


Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/art...is-farms-break-steal-drugs.html#ixzz4dlFG8tzj
 
Poslednja izmena: