Da li pusite?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
E, a odkud neko moze da zna (od nas smrtnika) da li i koliko stetnih materija ima marihuana ili cigarete.

Zivimo u jednoj velikoj zabludi - svet, i sve u njemu

Lazi na svakom koraku..plasiranje informacija u cilju stvaranja zablude a sve u cilju novca.

Nista ja neverujem u to. Verujem sebi i ono sto po moje pusackom stazu (cigarete i vutra), mogu da zakljucim jedino sledece:


Cigarete su stetne po telo vise nego vutra!


Vutra je stetnija po mozak vise nego cigarete

toliko.

:)
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Brate, kratko i jasno si to srocio.

Naravno, ko sto cigare nisu za svakog jednako stetne po telo, i vutra nije podjednako stetna za mozak za svakog.
 
04.04.2005
1
0
0
Cigarete su stetne po telo vise nego vutra![/color]

Vutra je stetnija po mozak vise nego cigarete

TO SINE JA PUSIM I JEDNO I DRUGO I JOS
3*KUTIJE+3*KET=GODINU DANA ZIVOTA MANJE SVAKI DAN
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
Da li ste bre vi normalni o cemu pricate
kakve veze ima koliko cigareta sadrzi stetnih materija (isto vazi i za joint) ako vam pruza zadovoljstvo?

i ne zaboravite da na svetu sve ima svoje lose i dobre strane


Peace love n unity
 

Spirit Dancer

Aktivan Član
25.03.2005
94
2
0
36
cemu rasprava

::histerija ::eek:ladi

'ajde da pusimo sve
(osim onoga sto ce vecina perverznjaka da pomisli a ima takvih medju vama)

rastaman vibration positive
 
23.01.2005
47
1
0
46
pušite i uživajte dok možete, dok vam je dobro sve je u redu.
ja sam prije pušio cigarete ali odkad sam to zamijenio ganjom uopèe me to ne privlaèi a ukus mi se èak i zgadio( od duhanskih cigareta)...

pušim ga jedino u ðoksi pošto miksam duhan sa ganjom.

pozdrav
 
08.11.2004
15
1
0
39
ja pusim kutiju dnevno cigara. a jointove par puta mesecno.
moj najbolji savet je da ako niste zavisni od cigara, nemojte ih ni probati ni pusiti, jer posle je tesko odvici se. ja sam pokusao vise puta, najduze nisam pusio oko mesec dana, a posle nastavio kao i pre, jos i vise! sad jako zalim sto sam uopste i poceo da pusim...
kao drugo, vi se tu prepirete sta ima koliko stetnih supstanci. vecina ljudi na svetu ima mnogo vecih problema od broja stetnih supstanci. ako ne zelis da pusis cigare-nemoj; ako zelis-pusi.
 
01.05.2005
5
0
0
37
ljudi ja sam ovde skroz nov,al mi se uopste ne dopada sto ste svi bre raspolozeni za duvan!!! ja evo raspolozeno varim 3 godine i skoro nikad ne miksujem sa duvanom!!!mnogo je bolji rad same vutre, duvan je otrovan i od njega mnogo brze stondiram... eto... ! !~
 
01.05.2005
5
0
0
37
pazi ja vec 5 godina treniram aktivno veslanje,bio sam i na svetskom prvenstvu...ma nebitno...bitno je da dok sam pocinjao da varim miksovali smo sa duvanom i tad nisam mogao da disem,treninzi su mi dolazili kao pakao posle propisnog purnjanja!i mislio sam da batalim vuju al sam jednom onda uzeo cistu i ujutru se nisam osecao uopste lose a na treningu sam imao slajm da pljujem al ni traga bolu u plucima...ma bre vutra je konza!TEShKE DROGE STOP!!!
 
04.05.2005
14
0
0
38
A joj sta cu kada sam tako navikla.
Ko zna, mozda je nekada i ne zapalim posto se rijetko kada sjecam sta sam radila onih prvih 15 minuta poslije jointa
::zidoglav
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
pušim cigarete, travu sam probala samo jedanput, prije 20-ak dana, i sad cekam ljeto da je malo nabavim, pa cu motat cesce jer je super...
 
02.05.2005
8
1
0
34
www.travian.com
morrison_girl je napisao(la):
Fakat ne mogu zamisliti da poslije jointa ne ispusim cigaru!!!!!!!!!

Takoðer, to mi je nekakva navika, jednostavno me vuèe.Ja sam aktivni pušaè cigareta (kutija dnevno) i svaki drugi dan popušim jedan džoks!Sada u zadnje vrijeme pušim haš, puno mi je bolji od marihuane, više THC-a.

Pokušavam prestati sa cigarama, i samo pušiti kanabis, ali ne ide, kod mene su cigare i marihuana vrlo povezani.
I obavezno kada rolam stavim 1/3 duvana.

~) Pozdrav ljudi!
 
04.05.2005
14
0
0
38
P.P. je napisao(la):
pušim cigarete, travu sam probala samo jedanput, prije 20-ak dana, i sad cekam ljeto da je malo nabavim, pa cu motat cesce jer je super...

Hehehe i ja sam pocela sa 15.
A zna se da marihuana vise utice na one ljude koje ne puse cigare. jebi ga kod mene su pluca istruhla, !~