Da li radim ispravno?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.10.2007
31
2
0
33
Naime ja sam iz jednog grada na jugu Srbije(ne na Kosovu).
Svoju travu dobijam od svog dilera svezu tek ubranu tog jutra, sto se odma vidi jer vonja nenormalno, i to za dzabaka 500 kinti PUNU KESU, prepunu(ovde se ne prate cene kao u bg-u)
Bilo kako bilo sam obradjujem tu svoju travu.
Uzmem 2 kutije kartonske i lepo grancicu po grancicu secem krupnije listice, dok headove zajedno sa semenjem ostavljam na grancici(ostane nesto u vidu klasova), i tako sve to odvojim, listovi i lisitici u jednu kutiju, a granje sa headovima i semenjem u drugu. Lepo posto zivim u kuci nadjem promajno mesto i okacim grancice na konopac da se suse, dok listove lepo na jedan papir ili vise njih posto je u pitanju jbt pola biljke u kesi, i taj papir na skroz drugo mesto, isto promajno, tamno. Tako prodje nedelju dana i grancice se osuse toliko da se mogu slomiti prstima. onda granje i semenje odvojim i bacim i ostanu samo headovi koje izmeljem pomesam sa izmeljanim liscem i tako pusim. Curing ne radim jer me mrzi pa mi recite da li ispravno radim i da li gresim negde?
 
29.08.2007
27
1
0
69
Edit: ok..malo sam puko :) ali kad mi je smiješno...:eek:hno:

Ozbiljno.
Prva stvar je što kupuješ hedove koji imaju sjemenke...?? zato i je tako jeftino
Druga stvar je što takvi hedovi nemaju ni približno potencijal kakvi bi imali bez njih. makar ih bilo 10...slabi kavaliteta...
Treća stvar, puše se SAMO hedovi!!! lišće se baca jer ne sadrži thc ni za štakora napušiti:vb_whip: i samo se truješ bezveze pušeći to...

Četvrto, zapravo ti radiš isto što i dileri...stavljaš hedove sa prašinom (listovima), a još i melješ sve to skupa?!

Ali eto...nemoj to raditi i sve ok...

Da me jesi nasmijao, jesi, i to od srca :D

fools:sun2:
 
02.10.2007
31
2
0
33
Ja sam trazio da mi ukazete na greske a ne da mi se smejete. Ipak sam ja pocetnik, nismo se svi nauceni rodili, svi smo mi bili pocetnici...
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Nema svako priliku poznavat tako dobrog dilera koji ima sve propisno uzgojeno i neoprešeno u biti vrlo rijetki poznaju takve.
Št se tiče lišća možda bi se od njega dalo napraviti maslac ili eventualno koristiti ih umjesto duhana ako ga ne voliš.
Zna biti vutra itekako dobra makar ima pokoju sjemenku
 
02.10.2007
31
2
0
33
Upravo tako, ne volim duvan uopste tako da cu najverovatnije iskoristiti ovo lisce. Nekako mi zao da ga bacim... ;)