Da li sam ispao glup ili pametan ??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
sve ok, samo što to nisu sjemenke....

pardon, morao sam!
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Da se uključim, sadio bubble gum od 00seedsa, bile gotove nakon 75 dana i mogao sam ih ostaviti još par dana a piše gotovo za 55...
Piše da je gotova za 60 dana. Ja tvrdim da ne može biti gotova prije 80+ dana. Jedino u nekim super savršenim uslovima oko 70 dana. To je svakako lagan strain i ne razumijem šta se dobije ako se ranije skine? A gubi se i na količini. Uostalom ako mislite da treba ranije skidati samo skidajte. Vaša biljka, vaš grow, vaš harvest. :makaze:
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
U potpunosti se slažem, samo sam htio reći da oni napišu vrijeme u savršenim, a ne normalnim uvjetima. Kod mene je 90% trihoma bilo mliječno, 10% prozirno:( ali nisam imao više vremena. Da sam mogao još bi ih ostavio tjedan dana, tako da su tvojih 80+ potpuno točni, uvjerio se na svoje oči :D
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
slušanjem preporuke proizvođača o vremenskom okviru gubi se baš puno! recimo moja trenutna situacija, za automat od rqs royal ak kažu:
  • Harvest month 9-10 weeks after planting
    Pičim je na 20/4 i taman joj je 9.5 tjedana i ne da nije ni blizu, nego ima sigurno još bar jedan mjesec jahanja, ako ne i više. Indikastije biljke otprilike budu + tjedan dva od njihove preporuke, ali sativastije trebaju vremena. Sve je to marketing. Vrijeme više ni ne pratim toliko, vizualno mi je sve jasno. Nekad i jedan tjedan duže znači puno na popunjenju biljke...
    edit: i palo mi je na pamet, mnogi računaju prvi tjedan od trenutka kad biljčica izviri iz zemlje, to je nulti tjedan, isto ko i kod nas, beba kad se rodi, prvi rođendan je tek dogodine. A da tako i proizvođači broje vidi se na ovom timelapsu:
 
Poslednja izmena:

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Normalno da biljka kad iznikne ima 0 tjedana. Tek poslije 7 dana kao na ovom klipu ima 1 tijedan. Na 23 sekunde već je stara 1 tijedan ili 7 dana, a ne kao što si shvatio da se tada počinje računati prvi tijedan. Poslije 7 dana biljka ulazi u drugi tijedan. I beba kad se rodi živi prvu godinu svog života s tim da joj se broje dani, sedmice i mjeseci. Kad napuni 12 mjeseci stara je punu godinu i ulazi u drugu godinu svog života. Iako kažemo da je beba stara godinu dana što je tačno ona troši dane, sedmice i mjesece svoje druge godine života. I naravno da ako navedu 10 tijedana da je to punih 10 tijedana ili 70 dana, a ne 63. Nadam se da si me shvatio.;)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
@Lazarus Led u vezi gotove buljke,70dana i amber trichoma.. Ovo je od grow support dudea..
One of the most frequently asked questions is how do I know when my autos are ready to pick? The convention wisdom from growing photo period plants was to watch for color change in the trichomes, or crystals. For an uplifting high, harvest when the trichomes are all cloudy, for more of a stone, wait till a percentage have turned amber. Sound advice, for photos. But autos are a little different. While some strains have shown amber trics, many do not
..
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Čemu sad to pored blagodati ovog foruma. Ajd da to nema kod nas ali ima, niti je lijepo i po mom mišljenju je to čisto vrijeđanje ovog foruma i onih koji pridonose da to sve imamo ovdje.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
DiskoKobaja neću se nadmagati s tobom. Ja sam podijelio svoje iskustvo sa auto bubble gum. Ja sam svoje rekao i stojim iza toga. Ako sam negdje pogriješio neka me isprave iskusniji članovi. Svima nam je u cilju da imamo dobar dim i da se međusobno pomognemo kako bi zaista i svi imali što bolji dim. Ponavljam još jednom da je biljka tvoja i da je možeš skinuti kad želiš, ali ubjeđivanje u ispravnost tvoje odluke može dovesti do toga da nekoga zbuni i da izgubi na kvaliteti. Sve najbolje i nemoj zamjeriti.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DiskoKobaja

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Slazem se s svim napisanim, nikakve uvrede nista,ovo smatram Konstruktivnom raspravom, nadam se da se nitko nije uvrijedio,ovdje smo jedni zbog drugih da si pomognemi ne?? Ugl moja danas ide dole i to je.. 420SVIMA A NE SAMO NJIMA..;-) :-D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazarus Led

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
ma kakva uvreda.bez rasprave ne bi nikad nista novo saznali.
javi nam kakva ce biti jel zakucava ili letis :D
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Imaš moj smoke report u temi "Šta trenutno pušite?" na 167 str. A naravno čekamo i DiskoBajin dojam.:spliff:
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
30 % od toga suvog nek bude i super si prosao ;) samo si trebao cekat jos 7 dana pa harwest... ti volis koliko sam skontao snagu,a sa tim mslm da nece biti tvoj full :) al drzim 5 da bude vrh :) cestitam na harwestu ;)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Evo RQS Northern light auto. 2 biljke zajedno bile u vege boxu 3 tjedna. Jedna prebacena vani a jedna ostala u boxu. Vani je gotova za otprilike 4 tjedna, a u boxu barem 6-7... Vani je puno prije sazrela, iako to je i nije najbolje jer bilo bi bolje da je obrnuto, jer u boxu nema prostora, a ona je duze vegetirala ili bolje rečeno duže cvjeta jer su pistile bile u samo par dana razlike. U boxu je na 18/6 dok vani je mozda na 4 sata sunca direktnog max,ostalo hlad od stabala.
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
A ovo sto sam bio isprobavao mi se cinilo ok pa se nadam da ce tako i ostati.. Moje su procjene bile jos u outdooru 30ak suvog i mislim da ce to bit to..glavno je da cu imat sta pusit.. :-D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.