Da li sam ispao glup ili pametan ??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.05.2015
0
0
1
35
pojavilo mi se par semenki na biljci koja je pocela da cveta vec 20ak dana.. nisam obracao paznju previse na to mislio sam da je to normalno sve dok broj semenki nije poceo da se povecava, ne puno ali ih je bilo... pa sam pocupao sve te semenke sa nje,u nadi da ce to poboljsati nesto ne znam ni ja sam sta pametovao sam nesto... pa me sad zanima da li sam napravio glupost sto sam to uradio? inace nemam iskustva sa sadjenjem ovo sam prvi put uradio iz dosade i mislim da ce da ispadne nesto fino jer stvarno surovo izgleda devojcica :) ( naravno ako je nisam unistio zbog ovoga sto sam uradio) hvala u napred!
 
11.05.2015
0
0
1
35
paa znas kako nadam se :D licila je dok nisam primetio jedno desetak semenki na celoj biljci detaljno sam je pregledao..
 
11.05.2015
0
0
1
35
pa na osnovu toga sto sam video kako izgleda muska biljka,i sto nije imal ni jednu semenku do pre neki dan a vec je uveliko cvetala.. pa zato mislim da je prava mozda i gresim nzm nemam iskustva.. ti mislis da je promasaj ? da se ne trudim onda oko nje ako nece valjati..
 
Poslednja izmena od urednika:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
zneska ima bijelu dugu dlaku gdje cvjet bude.ta bijela dlaka se pretvori u puno njih
a ako je musko ne bude dlaka nego kuglica i postane grozd
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
A gle, muški nedaju sjemenke, zbunjujete čoeka. Ako ima sjembe ženka je, samo ti je tu problem što je skotna i nosi sjembe. A ako su to stvarno sjembe onda postoje dvije mogućnosti, ili ju je oprašio neki muškić iz blizine ili je pohermila, izbacila par jaja i sama sebe oprašila ;)
 
11.05.2015
0
0
1
35
nije se napravio ni jedan grozd od semenki nego na po negoj grani se nadje semenka.. a inace ima bas dosta cvetova,hedova gornji deo biljke mi je ceo kao jedan ogroman hed.. a i to sto kazete moguce je da se ona u medju vremenu oprasila na neki nacin.. pa me sad zanima da li ce mi zbog toga skroz propasti biljka da se ne mucim dalje oko nje ili da nastavim sve kao do sada i da li da kidam i dalje ako primetim jos neku semenku.. ako mozete da mi pomognete nekako recite mi sta da radim
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nece propast kao da nikad nisi kupio jeftiniju vutru pa naso u njoj 60 sjemenki.malo je dosadno cistit tolike sjemenke prije pusenja ali trava bude i dalje super samo nastavi sa uzgojem
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
ma to je prava domaja,ne smeta ako ima pokoja sjemenka
ako je dobar dim,čuvaj sjemene i sadi na proljeće ponovo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310
11.05.2015
0
0
1
35
kako kazu prvi macici se u vodu bacaju a ovo ce u pluca :) nisam ocekivao neki kvalitet hteo sam samo teren da proverim dogodine ocekujemo kvalitet :D ja sam mislio da ce propasti al bolje ista nego nista nastavicu redovno sve kao i do sad HVALA VAM!
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Nemora značiti da će biti hermi zbog par bananica,pa to je sasvim normalno.
Nego raspravljamo bezveze i nagađamo a samo jedna slikica bi bila dosta pa da znamo na čemu je :)
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
predpostavljam da je biljka oprasila sama sebe zato sam reko da baci sjeme.moguce je i da je ovo sjeme sto je sad posadio jedno od takvi pa zato ima bananice odjednom.
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
nije se napravio ni jedan grozd od semenki nego na po negoj grani se nadje semenka.. a inace ima bas dosta cvetova,hedova gornji deo biljke mi je ceo kao jedan ogroman hed.. a i to sto kazete moguce je da se ona u medju vremenu oprasila na neki nacin.. pa me sad zanima da li ce mi zbog toga skroz propasti biljka da se ne mucim dalje oko nje ili da nastavim sve kao do sada i da li da kidam i dalje ako primetim jos neku semenku.. ako mozete da mi pomognete nekako recite mi sta da radim

Nema sjemenki po granama. Sjemenke su u hedovima, ako su opraseni. To sto si vidio po granama moze biti da su muda od labuda.
 
11.05.2015
0
0
1
35
zenska semenka.. malo sam citao ovde sta ima i pise da biljka dok re razvija trosi energiju, thc i na semenke pa sam zato mislio da bi bilo pametno da ih pokidam sa biljke da bi cvetovi bili bolji.. jel sam u pravu ?
 
Poslednja izmena od urednika:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
moglo bi je to čupanje jos vise istresirat da pusti sjeme na mjestima gdje nije planirala....
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Daj stavi neku sliku pa ćemo ti sve reći. U svakom slučaju ako je ženka sa menkama ili hermi i to je bolje nego kupovati smeće na ulici.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.