Da li se radujete skorašnjoj berbi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Neznam baš tko je kriv za što ali učili smo iz geobotaničkog predmeta da smo mi još u ledenom dobu tj. glacijalu , ali what a hell ionako mrzim Ameriku ... za vrijeme uopće nema problema cijeli dan sunce, suho ma prekrasno

ps.probao sam tehniku nanesi polen na samo jedan bud s kistom, vidit će mo što će biti s experimentom satori x super lemon haze
ak48xla confidental i satori

cmnonn babbies
:costumed-smiley-027
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Evo malo informiranja o trenutnom mjesecu pa da podijelim sa vama, čeka nas Bablje ljeto, samo nam je to još ostalo...

Bablje ljeto je dio jeseni, dakle ono počinje nakon astronomskog početka jeseni, no nakon što je već nastupilo razdoblje hladnog vremena. Karakteriziraju ga sunčani i ugodni, natprosječno topli dani, a u zraku je prisutna izmaglica. Vjetar je uglavnom slab i puše iz smjera juga. Noći su vedre i hladne. Bablje ljeto obično traje oko tjedan dana, no može trajati i duže. U nekim godinama se takav period ugodnog vremena javi i nekoliko puta tijekom jeseni, dok se drugih godina uopće ne javi.

Ako se razdoblje lijepog jesenskog vremena javi potkraj rujna i u listopadu, ono se naziva i miholjskim ljetom, prema Sv. Mihaelu, čiji se blagdan obilježava 29. rujna. Ugodno i toplo razdoblje jeseni može se desiti i u studenom, kada se naziva martinjskim ljetom prema Sv. Martinu (11. studenog).

Pa evo nikad nisam volio toliko babe ko ovih zadnjih dana, prizivam sve babe nek dovuku još tih 7dana ljeta...
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Ja nemam pojma zakej svi luuuude za tim vremenskim prognozoma .delboy ti si sigurno iz kontinentalne hrv? Na jadranu apsolutno nema problema eto gledam termometar jebenih 29 stupnjeva , za skapat još je do sada deralo sunce ko ludo .....
taj remix si skoro ukomponovao
remix to je polen od satorijevke i ak48, i nanesen polen na pistile pojedinih grana navedenih sorti... više ne kupujem sjeme bezobrazno su skupi. :D...
 
22.06.2010
22
6
0
31
Jako se veselim skorasnjoj berbi (prvi grow), pa za svaki slucaj, dal netko ima sliku s primjerom pljesnjivog heada... Posto svi spominju pljesan, a prvi put sadim pa da nebi bilo neugodnih iznenadjenja... Biljka izgleda jako zdravo, al posto sam hrv kontinetalac i vrijeme nije naj valja biti oprezan. :D
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Ganja2112 je napisao(la):
Jako se veselim skorasnjoj berbi (prvi grow), pa za svaki slucaj, dal netko ima sliku s primjerom pljesnjivog heada... Posto svi spominju pljesan, a prvi put sadim pa da nebi bilo neugodnih iznenadjenja... Biljka izgleda jako zdravo, al posto sam hrv kontinetalac i vrijeme nije naj valja biti oprezan. :D

Evo Remus je uslikao close up slike, i to da nisam vidio njegove slike mozda nebi tako prepoznao dobro, svaka mu čast, lupio sam mu REP+ zbog ovog,
a kako je meni dobro došlo evo i svim kojima ce dobro doći u borbi protiv ovogodišnjeg najvećeg neprijatelja !

https://forums.vutra.org/threads/6714-Early-bratulja-skunk?p=145826&viewfull=1#post145826
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Sulundar je napisao(la):
razumeo sam te Cam,pitam jesi li skoro oprasivao ili vec imaju naznake semena?

tek sam prije par dana nanio polen.... a tek u je cvjetanju, tako da nema naznaka sjemena...barem kako sam jučer gledao taj bud, ali se nadam....i to kako :D
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
miskim da si zakasnio sa oporasivanjem,vidim juce na mojoj tek zelenkaste semencice. Potrudi se da odrzis u zivotu te budove,steta bi bilo da ostanes bez potomaka gore navedenog.
 
23.07.2010
3
0
0
43
molim za vasu pomoć, dobri ljudi, evo poslusah druge da ce bit sunce i da nista ne poduzimam, a evo kisa vec par dana,,,sta da ucin im, osim da pocnem mislit svojom glavom, al sta je tu je... da li da ih pustim da se malo osuše ako ikad svane sunce, ili da ih poberem ovako mokre?
hvala vam
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
sad kad si ih vec pustio ostavi ih do prvog dana sunca :),bit ce sunca jos ne brini,evo moje se vec vani suncaju trenutno :D
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
957
1.455
163
Radujem se .....
studsmatta.gif
 
21.03.2010
36
0
0
41
ljudi samo da javim da je u mojoj basti prekjuce bila berba. prinos je zadovolavajuci, moja procena je 100 do 150g suvih skroz istrimovanih hedova, a danas pravim hash ulje od trima pa cu javiti sta sam uradio.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
UUUskoro:hehe::hehe: još jedan tjedan za većinu , neznam ljudi koji pišu hash ulje misle na ono otapanjem u kemijskom otapalu ili jestivo ulje jer na forumu uopće nepišu eat report , valjda svi lajkaju smoke
Kanibacakes :hehe:
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
ne zapravo pitanje je bilo oko radovanja za lansiranje novog produkta ca čišćenje wc-a , Rose :no:

uf ...malo me zanjela serija koju gledam carry on