Da li se radujete skorašnjoj berbi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Nema više smeća s ulica, nema jadnog indoora (sorry indoorci jednostavno po kvaliteti se ne može mjerit s outdoora) , još malo pa kidanje , trimmovi će dat par litara ulja za kuhanje slastica >.> , netko će hash ah......... kao pripremanje za zimnicu :costumed-smiley-027
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Neznam, nebi se baš za kvalitetu složio s tobom, kvantiteta je sigurno puno veća, ali za kvalitetu i nisam tako siguran :p :) sretno svima sa pripremanjem "zimnica" :D
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Da radovanje, najgori dio ... sad kad je vec skoro pa gotovo ,sad je tek frka, paranoja dere na 5 načina.
- kiša,vlaga i vrijeme općenito
- nametnici -nikad neznas s njima
-drotovi
-drugi ljudi koji vole vutru
-plijesanj od previše vlage u zraku, kiše, mraz ,,,,bla bla bla

svašta mi pada na pamet...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Meskalito je napisao(la):
Daj neku sliku da vidimo kolko si blizu berbi :icon_lol:

:thumb: meska avetinjo, najjači si :thumb:


@delboy, paranoja buraz :))

jebote, taman kad se bliži kraj, vreme je zasralo stvar... navodno od nedjelje će biti bolje, (GLEDAM ZA ZAGREB I OKOLICU)

također paranoja na : vrijeme, kiša, snijeg, mraz, drotovi, i također drugi ljudi koji vole vutru, ali njih ćemo lagano nabit na patku, ko te jebe, nisam ti ja suplier za tvoje potrebe, growam za sebe i pitaj boga ako ću imat do slijedeće berbe, još da bi nekom davao sastrane,.. tako sam se zeznuo par puta, kao "DOBRI PRIJATELJI" dat ću mu malo kaj sad... *****,... ne isplati se... vutra samo ispari ... pušim solo i bok :sun2: :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: delboy

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Nema paranoje ako niste govorili ljudima i ako ste lijepo sakrili biljke, ako netko i ima može uzet xanax i smirit se. A svoje biljke neću da slikam, jedino teglice kad sve bude gotovo. Pretopstavljam da ljudi u kontinentalnoj Hr će dosta izgubit zbog ovog glupog vremena......:eek:hno:

Super lemon haze i BB yay
 
02.06.2010
18
8
0
36
radujem se definitivno , ali za smirivanje živaca sam zadnjih 10 dana na lokaciji s m-48 pa ko voli nek izvoli doć !
guerilla hardcore style
 
24.08.2010
14
0
0
44
Ja sam upao u totalnu paranoju :| od svega navedenog. A sad mi je nesto napalo biljku ... Što je nije napalo kad nije bila ovako debela, cvetna i masna bilo bi mi lakše. Nego sada na korak od veselja.
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
meni je jedino paranoja od toga sta nemam paranoje. .
i jedva cekam da kusnem prvi srk - kad me zaljepi na sto načina - moj proizvod. O DA.
 

Teglica_Unka

Aktivan Član
02.05.2009
510
83
0
38
CAM je napisao(la):
Nema više smeća s ulica, nema jadnog indoora (sorry indoorci jednostavno po kvaliteti se ne može mjerit s outdoora) , još malo pa kidanje , trimmovi će dat par litara ulja za kuhanje slastica >.> , netko će hash ah......... kao pripremanje za zimnicu :costumed-smiley-027


samo sta znaci ta rec kvalitet???
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
da biljka pod kontroliranim uvjetima nikad se neće mjerit organskoj sa cijelim spektrmp terprnoida što umjetna svjetla ne mogu postići , probaj jesti rajčicu ispod cfl-a ili hps-a i vanjsku, primjetit ćeš razliku
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
I ja sam sve nervozniji sad pred berbu,mene ne brinu toliko stvari koje vas brinu.Ja se najvise bojim hoce li mi biljka izdrzati do berbe jer sam je kasno posadio :(
Svim srcem se nadam da hoce.Evo htio bi vec sad probati plod mog truda pa evo zanima me moze li se pusiti headic pravilno osuseni al da je skinut u 3. tjednu cvjetanja,znam da je punoooo losiji nego kad je zrel ali pitam hoce li imati neki rad bar ili okus?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
joooj još malo,
fini hedovi će bit za berbu, jedva se čeka... neke će biti gotove za tjedan - dva, a neke malo duže

uglavnom berba je jako blizu.. nadam se da će do kraja proći sve kako je bilo do sada!

također paranoje su prisutne, jedva čekam da to posečem i da budem malo na miru!
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
...nista preterano...kasno sadjenje,losi vremenski uslovi u vegetaciji...treutno nisam prezadovoljan,a ni ne nadam se cudu.
Prostor za susenje ce zjapiti polu prazan ove godine sa ne ispitanim kvalitetom...
Mozda indoor blago popravi situaciju
 
02.11.2008
9
1
0
34
ma moš mislit kak se radujem, samo čekam da mi iskoči pokoji čir na želucu, ovogodišnja out sezona mi je srednja žalost. 4 special kusha-a od royal queena viskoa 2.50 + metara tek u 4 tjednu cvatnje, vani nema sunca ni za lijek, vlaga, kiša, srne i zečevi....jooooj
 
24.08.2010
14
0
0
44
Evo malo da se razonodimo i poradujemo :)
img0007lr.jpg
img0003gj.jpg


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
ma samo me svrbi briga sa svakim odlaskom, jedna kula koja je bila u zraku, je sad ukošena u koso...
čitam ko fol zbog temperature i ovog zasranog vremena vani.
Od plijesnjivosti se bojim najviše pored toga svega, a i dane računam hoće li biti dovoljno, a još me frka i mraza da se nebi dogodio prije vremena...
I to sve zbog istjecanja nafte koja je poremetila klimu u cijelom svijetu, kako sam sinoć skonto na tom području je toliko nafte iscurilo da taj dio mora koji ''grije'' i utječe na dobar dio europe nam je poremetio sve planove, za sve je kriva prokleta Amerika! :D