Da li smo sami?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
ima vanzemljaka ziher, ja mislim da su me oteli kad sam bio mali :eek:. oni su među nama samo ti to ne primjetiš :cool:.
bili bi preposesivni kad bih rekli da je cijeli svemir naš, tj da smo sami u tom beskraju.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
I ja bih se prikljucio misljenju da je apsolutno besmisleno vjerovati da nema zivota van nase planete. I to prvenstveno mislim na inteligentni oblik zivota. Jer,cemu sluzi onda to silno pronstranstvo i za sta je uoposte namjenjeno? Zasto to sve postoji?
Sigurno ne zato da bi se mi pitali "jel ima nekog tamo"?
;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: qmica
21.03.2015
12
18
3
Germanija
Kad smo high,mihe društvo i ja uvek ali uvek ne propustimo da izfilozofiramo ovu temu.... Mislim da je NEKO na vrhu,ne znam ko,iluminati,ko god da je... Neko ko uzima zlatni milion.... Mi smo obicna govna i zato je AIDS,rak i šta sve ne tu... Lek je u prirodi,a lazu nas hemoterapijom... Za vanzemaljce ne znam...a opet verujem da mi jesmo superiorni kao vrsta,ali da ipak postoji još nešto tamo,negde....
 
24.11.2014
61
58
18
malo sam uzeo da procesljam forumom pa naleteh na ovu temu,uvek me je zanimalo sta drugi misle o postojanju vanzemaljaca,ja sam imao jednu situaciju predprosle godine sa drustvom sedeli smo na tribinama naseg stadiona,bilo je vece mozda 22,23h,i sad ono bleja zezanje niko nije bio pijan ni navaren,u jednom trenutku ne znam sto pogledao sam ka nebu i primetio nesto kao zvezda,nije se razlikovalo od ostalih zvezda na nebu sa tim sto je se kretalo,isao je polako pa bi u trenutku stao,opet nastavio u drugom pravcu pa stao,tako nekoliko puta,a onda je krenuo u smeru osmice,naravno smi smo gledali neki su se zezali da je to meteor,satelit,tome slicno,posle nekoliko sekundi kretanja otisao je u pravcu koji nam je bio zaklonjen od drveca,nemam pojma sta je to bilo , na you tube-u sam pogledao neke snimke vidjenja nlo-a i neki od njih se podudaraju sa mojom pricom...