Da li ste navuceni na Vutra.org?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
Zanimljiva tema,.dobro pitanje...ja znam bit logiran na vutra org i 24 sata ponekad u komadu međutim aktivan mozda 2 do 3 sata u prosjeku.. Inace jedino mjesto gdje sam aktivan online, svaki dan, po vise puta. Recimo da nema sajta sad trenutno osjecao bih prazninu, pa sad navucen ili ne.....
 
22.11.2023
40
176
33
Da, jesam! Posebno sam to shvatio nakon ban-a, koliko mi se zapravo uvukao forum pod kozu.
Kroz jedan dan imam 1001 nervozni momenat, i kada se to desi, skoknem ovdje i pocnem listati dnevnike kolega i kolegica :)
Instant stresskiller :let:
It's nice to be back :vutra:Pozdrav svim dobrim ljudima, dobrih namjera. Sretna Nova!
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ovde sam od 2011 godine, dolazim i pratim, desavalo se da nisam godinama sadio ali sam uvek prisutan, imao sam i titulu poznanika foruma, ovaj forum volim i ovde sam dosta naucio od stare garde ljudi, ovde sam prosao neku skolu i obogatio znanje koje ne mozes nigde ovako detaljno nauciti, ovaj forum je od mene napavio iskusnog growera zahvaljujuci ljudima koji su nesebicno delili informacije sa svima nama, zato u najmanju ruku sto mogu da ucinim da i ja svoje znanje prenesem na nove clanove ono sto sam naucio od drugih iskusnih clanova, veoma mi je drag forum i ako Bog da i dok me zdravlje sluzi ja cu ovde dolaziti uvek, to vise postovanje prema forumu nego da sam navucen, veliki pozdrav i srecna vam nova godina outdoor koja tek dolazi, voli vas Monster_Seeds, Mary_Dzejn ili vrhunski_indikator :)