Da li ste navuceni na Vutra.org?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.691
143
79
Sumarak
Znao sam da ne udjem po par mjeseci, uglavnom sam aktivan u proljece. Evo zadnja 2 mjeseca visim svaki dan. Najdraze mi pred spavanje, kao sad. Neke od meni dragih korisnika zamisljam kako li izgledaju u stvarnosti, imam neku njihovu sliku u glavi kao da ih poznajem. Jednom sam cak sanjao jednog s foruma, slucajno naletio ma njeg i on vadi top. Nisam navucen, ali vase zelwnilo uljepsava moje sivilo.
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Vutra je mjesto gdje se mogu sakriti od svega,iskljuciti se iz svakodnevnevice,posla i ukljuciti se u svijet koji je meni blizak.Sta ti vise treba,a dal sam navucen,neznam,jedino sto znam je da sam prisutan i onda kad nisam.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Chan

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Ne mogu da kazem da sam navucen,nego sam izabrao da se edukujem o zdravim i korisnim stvarima u slobodno vreme nasuprot toksicnim rijalitijima i drugim glupostima i masovnoj populaciji koja nas okruzuje.Od mediokriteta se sklanjam na forum jer polazim od stare covek se uci dok je ziv,jer radeci na edukaciji covek najbolje radi na usavrsavanju samog sebe,a naucni dokazi o medicinskim lekovitim svojstvima cannabisa su razlog vise da razmenjujemo misljenja i iskustva iz hortikulture nama drage biljke...:vutra: :spliff:
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Ja sam clan tek godinu dana i sve vise i vise sam tu , facebook posetim na 5 minuta dnevno cak i mobilnog sam se otarasio... Ovde naucis kolko ti zelis da naucis niko te ne marihuana , mislim da je vutra.org jedan dobar spoj vise ljudi sa prirodom.. Mislim da bi svi bili jedna dobra zajednica na nekom ostrvu kao u filmu the Beach :D
 

Felt

Psilocybe Semilanceata ( Liberty cap )
Poznanik Foruma
21.06.2015
707
3.749
163
Vutra-ne mogu zamislit dan bez vutre i bez Vutra.org foruma.
Svakodnevni ritual,sto ti vise treba :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Chan