Da li ste navuceni na Vutra.org?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
A ja:fuck:
Za ovo vreme koliko sam ovde,pa kako da kazem a da,ma navaren sam do kraja i ovde mogu opusten biti,tako da,a da,pa pre cu reci da nisam navucen,jer ovaj forum smatram vec kao clana porodice :razvaljen:: tako da ono,android mi vazda uz sebe,a ja sto nalovim slobodno vreme ili priliku za buxnu,ja visim na forum... :skot:: upoznao sam i neke ljude licno:clap:::ajnstajn::rasta: respekt za njih,a i ovako im se zahvaljujem javno sto su ugostili vakog ludaka :idea: a tu ima i jos dosta ljudi koje cu upozna,nadam se boze zdravlja ;) secam se kakav sam paranojik bio,a lud sam i dalje... nikad ne bi pomislio,da cu ovakvu ekipu na forumu online upoznati :) elem oduzi ga ja... pravooo,napusennnn pfff... glavno 4-5h svakog dana:puuuh:: (osim menstruacijski dana) ne mojih,vec supruge :fuck: :upiii::vozdra: smiley9934:rasta: stej haj
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Ko mlad majmun na bananu ahahaa
Dobra ekipa , uvek je zanimljivo uvek nešto novo , nekad se ismejem nekad i nešto naučim ,
Ima toliko tema za opuštanje i zeznjciju
Ma svaki sam dan , e da su svi kao ovde gde bi nam bio kraj ...
Sve besprekorno 5 :clap:::cool23:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Chan

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Navratim sad cesce da vidim sta ima novo, neku godinu sam znao preskocit ili navratit uz samo par postova. Zacudi me kako neki poberu ban iz godine u godinu, a cinili mi se super na prvu.
Iznenadi me i obraduje poneka nova tehnika uzgajanja u našem grow svijetu, a bome i odazovem se na pomoć u inboxu. Znaju se ljudi javit kad se boje slat poruke modovima da ne ispadnu smijesni ili šta već. :p :D
Upoznao sam i ekipu izvan foruma, razmijeniš koji str**n, ma super ste mi svi. Mentalni talasi su na istoj razini.
Ima i onih sumnjicavih namjera, te odmah skuzimo i na forumu pa dobiju zasluženu bananu. :)
 

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
Eo uso slucajno u ovu temu i odma lupio tu 4,5 lajkova sve receno iznad :) dosta slicni ljudi i slicnih razmisljanja.. Spoj zabavnog sa korisnim :)
Sta reci svaka cast ko ga je izmislio i svaka cast ljudima koji svaki dan izdvaju vrjeme, na edukaciju ovog sporta ..big respect :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
Sta reci svaka cast ko ga je izmislio
hehe, to je zanimljiva prica. kad sam prvi put otisao do @Vutragenjo morao sam to saznati jer fakat nisam u osnivackom timu. al koristim priliku da pozdravim i frenda @kobasicat0r. forum ce i dalje da postoji nakon 10 godina samo zbog clanova, dobre volje i pozitivne vibre, svi smo za isto, isto radimo i u istom riziku zivimo. al jednog dana mora biti legalno pa cemo biti gori od partizana, citace se stvari 20 godina stare, a sve na mestu i pise, samo treba citati ;) sorry za off, malo me povuklo :) stop
edit:
i da, nisam u obavezi da ispricam pricu, postoji covek koji je to pokrenuo, pa mozda jednog dana, npr za 50-o godisnjicu, il' kad mu legne. ja ga u zivotu forsirati necu ;)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mislim da sam pisao vise puta o tome. Godine 2001 napravio sam "amaterski" sajt za legalizaciju ukljucujuci i neke osnovne informacije o marihuani. Posto nije bilo slicnih sajtova pretrazivaci su to progutali pa su ljudi lako nalazili na sajt. Medju njima gospodin Zeka nas covjek koji zivi u Holandiji koji je poslao dosta teksta o raznim "prirodnjackim" stvarima. Malo po malo sve vise ljudi je dolazilo na sajt.

Medju njima su bili kobaja, slo era i greenman. Malo u pricu (preko imejla) poceli smo da razmatramo ideju da napravimo mjesto za okupljanje (forum). Niko od nas nije nista znao o indoor uzgajanju tako da je SLO-Era pokrenuo prvi pricu o tome. Greenman je imao iskustva sa outdoor uzgajanjem. Kobaja i ja smo znali neke osnove programiranja tako da eto mic po mic nastade vutra.org.
 
Poslednja izmena:

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Uvek je početak klimav i svi su po malo sumljičavi , dal će zaživeti i uspeti , ali korak po korak može se stvoriti inperija
Voleo bih iskreno upoznati jednog dana sve ljude sa foruma npr
Neki skup 420 nebitna geogravska širina i dužina
Živi i zdravi svi mi bili :clap:::D
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
navucen..moguce

Mislim da sam pisao vise puta o tome. Godine 2001 napravio sam "amaterski" sajt za legalizaciju ukljucujuci i neke osnovne informacije o marihuani. Posto nije bilo slicnih sajtova pretrazivaci su to progutali pa su ljudi lako nalazili na sajt. Medju njima gospodin Zeka nas covjek koji zivi u Holandiji koji je poslao dosta teksta o raznim "prirodnjackim" stvarima. Malo po malo sve vise ljudi je dolazilo na sajt.

Medju njima su bili kobaja, slo era i greenman. Malo u pricu (preko imejla) poceli smo da razmatramo ideju da napravimo mjesto za okupljanje (forum). Niko od nas nije nista znao o indoor uzgajanju tako da je SLO-Era pokrenuo prvi pricu o tome. Greenman je imao iskustva sa outdoor uzgajanjem. Kobaja i ja smo znali neke osnove programiranja tako da eto mic po mic nastade vutra.org.

svaka cast,pohvale.. uvek me je zanimalo ko su prvi clanovi i prvi dnevnici :)
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Eh, koliko sam samo paranoisao oko uclanjivanja, te provalice ovo, te provalice ono, ma provalice malo sutra!

Tu sam svaki dan, ne smijem preskakati dogodovstine, toliko toga zanimljivog ovde.

Long live :vutra:

A značajnim članovima i osnivačima foruma jedan veliki :respect:
Da nije vas ne bi bilo ni nas, čemu nas sve naučiste!
Živi bili! :joint2: :wave: