Da li ste navuceni na Vutra.org?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nisam na forum navučen nego na zeleno sve...
pa sranje je kad imaš ovakav hobi, ovi frendovi koji i znaju da sam sav zelen, nisu mi baš za spiku o tome jer nisu na tom levelu...
idu mi na živce sa savjetima, pitanjima, pa sam odavno prekinuo s njima previše o tom..

e pa s kim da lajem o tom i gdje nego tu :vutra:, iz toga proizlazi cijela đana...
kad si bolje razmislim, šta misliš da mi ti silni frendovi znaju da imam hedove ko podlaktica, pa pokazali bi mi svoje prijateljstvo u največem obliku...
ovako, sreća mi je kad seka dođe doma pa posudim fotić da okačim tu nešto...

u svakom slučaju, ovaj forum tematski mnogo više pomaže i koristi nego sve društvene mreže koje se siluju danas...

da da, i ja sanjam neki meet sa ekipom odavde, baš bi bilo otkačeno da se vidimo na kupu svi, neznam samo kako bi i šta pušili, na guzicu bi vjerovatno bongove izvodili, viseći sa ljuljačke:skot::
tko zna, možda uskoro odradimo neki meet veliki, info štand, pult, sa velikim prostorom za razgovor i hang out:kafa::razvaljen::
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Primetila sam da mi se vutra.org popela na prvo mesto u pretraživaču dok sam ulazila preko Mozile :) što će reći da me više zanimalo šta se piše ovde nego na FB gde i pored selekcije vesti i ljudi uvek ima više onoga što mi se ne čita ..

Ovde je zaista zelena oaza mira i finih vibracija . Registrovala sam se odavno ali nekoliko godina nisam otvarala stranicu dok priča o ulju nije postala popularna... a onda sam krenula da čitam i pamtim pojedine članove i ustanovila da su svi neobično miroljubivi i uvek spremni da daju dobronamerne odgovore i izvuku i beznadežni grow do kraja na veliku radost dosadnjakovića koji pojma nema šta treba da radi ...
Ima i pravih gurua koji nesebično dele svoje cake i iskustva.
Moderatorima :respect: za nerve i toleranciju . I uvek ima nekog smeha :)

Prava akademija gajenja kanabisa :)
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Secam se pre x godina, jos sam u skolu isao i nadjem ovaj forum. Jelte tada sam imao zelju da growam ali nisam imao ni uslove a ni godina. Posle opet x godina rekoh ajde da pogledam znam da je imao neki forum jako koristan kad ono i dalje postoji i jako mi je drago zbog toga, zena stalno sere sta ima tu da se cita toliko kad je samo o vutri forum a ja ne mogu da joj objasnim kakva je struktura ljudi na forumu, da su vecina genijalci, ima i budala (u pozitivnom smislu). Iako pravim pauzu vec duze vreme malo malo pa obidjem forum da pogledam umetnicke slike iz galerije, a kad imam nesto u zemlji malo cesce, uglavnom sam do sada samo citao posto je vecina napisana vec pa da ne spamujem :)
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Sa obzirom da nisam nikad nigde imao profil, ovo je za mene pravi kutak za uzivanje....Nisam ja za online dopisivanje...slabo me kontaju ljudi.Verovatno sam tehnoloski nepismen...ali ovde se osecam kao kod kuce.Da li sam navucen?Ma joook.....kao carapa bre...