Da li ste navuceni na Vutra.org?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
896
3.715
163
Hladni sever
Pozdrav svima :wave::wave::wave:
Necu da fantaziram, koliko vremena provodite uz :vutra:?

Pre 2 god sam pogasio naloge na svim drustvenim mrezama, ali sam ozbiljno zabazao na ovom forumu.
Dnevno provodim vise od cca 3h uz vutra.org

Da li ste uzivalac, grower, medicinski konzument, poljoprivrednik, ...
Malo sam se lupio:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:: sa uljem, ali shvatate sta sam hteo reci

Ako sam masio temu, vi je metite di ocete...pa cak i na grave...

Zivi bili :D:D:D
 

kveLe

Aktivan Član
12.05.2013
267
2.246
143
Earth
Imam neki period kad visim ko ludak cijele dane i listam dnevnike, pa onda imam period kad samo prolistam nabrzinu, a nekad dode i da mjesec dana ne udem jer nemam vremena..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: D&M and Chan

Barbarossa

tata brada
Poznanik Foruma
20.12.2014
2.688
26.638
1.058
Jugoistočno odavde
Vutra org. je svet gde postoji gusar Barbarossa, inkarnacija suštine onoga što jesam.
Tamo se ušunjam kad igram žmurke sa strahom, skrivajući se od otrovne svakodnevice i od cenzurisane verzije sebe.
Bez Vutre bi priča o Travi tumarala izmedju mitova i gluposti...izmedju napušenosti i blažene letargije. To je mesto gde moj skriveni kutak sobe postane mirisna oaza zelenila i sreće, a moj boravak tamo ne meri se vremenom već količinom lepote koju ponesem nazad u ovaj ružnjikavi svet...i da skratim: do jaja sam navučen na Vutra org. :razvaljen::
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo NoJoke je stvarno fino opisao :)
Dobra ekipa...svi na istoj frekvenciji,svi dobre volje,i svi blentavi na svoj način :D
Ma savršeno....:D
A ja dolazim svaki dan tokom dana u par navrata.....koliko stignem.
Nebih rekla da se možeš navući na vutra.org.
Ali da se može steći puno dobrih prijatelja,to je dokazano :)
A sa time ide i svakodnevni boravak na forumu :D
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nekoliko puta dnevno krače, pa jednom jače i tako.
prije dosta godina je chat radio, e tu je za ozbač bilo đanjenja, onda se snivalo o tom kako će ovo jednom biti pokret, nabrijavali se na kojekakve brije, prve radio postave.
nema jače kad na čet upadneš ko njubara i kažeš kako si ubacio jednu sjemenku a niklo ti je 4 male, normalno, sjeme nije ni otvorilo nego korov kreče iz mamine zemlje iz bašće.
:banana_rasta::razvaljen:::ajnstajn::banana123::skot:::vutra:
 
08.02.2016
116
198
43
33
Uuuu,ja sam navucen na:vutra:
Kad nemam obaveza,po ceo dan visim na forumu :) Ni na jednoj drustvenoj mrezi nisam aktivan,mozda malo Instagram :)
Probudim se,upalim komp,stavim kafu,srolam spravu i ajmo na forum :)
Sto kaze brat Blader gust je zapaliti i listati dobre dnevnike :)
A Barbarossa nam uvek da pravi odgovor koji te stvarno natera da zamislis celu sliku u glavi :) Kralj :) :rasta::let:
 
02.03.2015
108
83
28
44
Da nema :vutra: trebalo bi je izmisliti !! :respect: Zujim ovdje 3 - 4 sata dnevno, i naučim svašta smiley9934 Puno ljudi dobre volje i dobrih savjeta, ali ima i budala i provokatora... Kao i u svemu u životu :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoVaseline

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Prije par godina san visija barem 2-3h dnevno, a neko vrime slabo i nikako i onda opet svaki dan koliko je moguce vise, ja mislin da pojedine dnevnike znan bolje od vlasnika