da li vam je pochelo da cwate outdoor granje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

da li vam je pochela cvetati marihuana?

  • da

    Votes: 0 0,0%
  • ne

    Votes: 10 100,0%

  • Total voters
    10

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Brener je napisao(la):
Pa mog harvesta i tak i tak nece bit jer je mudozena izrasla, pas macku....
:icon_evil:
p.s. moli kukaj mozda ti se i vrati, nebudi stoka skrta da trebi svojoj nezelis dat jedan bud :D


Heroji i kad gube ne mole,stisnu zube i prebole-a ja sam heroj jer mogu pobjediti 50grama marihuane u jednoj noci :bis: :D marihuane ce vidjeti samo posteni ljudi,ne kuje... :D
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
hehehehe ovo podsjeca na one fore u enigmatskim novinama nadjite skrivene detelje

meni to ne lici na zenku , nego na neku mladu trebu
 
08.09.2007
9
0
0
42
aj fala sto si barem malo mi ulio nade da se radi o zhenkici... samo me muchi sto je vec 8 mesec a jos nije pocelo da cvate kako treba, ovo na vrhu je jedini znak cvetanja...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
meni se čini da vas je većina slabo pratila na zemljopisu kad se o solsticiju i ekvinociju pričalo.
dakle,ljetni solsticij je što? kiad je dan najduži a noć najkraća. a to je 21.6. od tog datuma ide se prema ekvinociju odnosno ravnodnevnici koja je 23.9. (12/12) a nauka vutra uzgajanja nas uči da je kraći dan a duža noć triger za cvjetanje jer biljka misli (zna) da stiže zima pa žuri sa cvjetanjem.
ali vidim ja da bi većina najrađe posadila u 5 pa da im rastu do šestog odcvjetaju do sedmog pa da u osmom budu napušeni do bola i gotova priča. a ne ide to baš tako.dakle, nije još počela da cvate kako treba jer joj još i nije vrime da cvate kako treba.to možete ubrzat prekrivanjima ali sve ste to već mogli naučit s ovog sajta. pustite prirodu da živi svoj život.i smanjite malo ta gnjojiva, kad vidim što sve koristite zapitam se što to vi točno gojite?to je radioaktivno.provalit će vam neko sajt jer to valjda svitli kričavo zeleno u mraku :)
prirodno a?
 
08.09.2007
9
0
0
42
deda samo sam zabrinut za svoju ganju.. prosle godine je bila sasvim druga pesma... verovatno zato sto sam imao semenke Big Buda i vrlo brzo je sve procvetalo, a sada su neke no name semenke koje shtekaju sa cvetanjem...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
ma sve 5, briga je najvažnija.ali briga i nestrpljenje su zafrknuta kombinacija.i normalno, jasno mi je da ekipa kad se već trudi želi maksimum.i zato sve one bočice gnojiva ovog,gnojiva onog.meni je najdraže baš ono prirodno, ali novo je doba, kemija je postala dio svakodnevnice.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Moje su procvjetale prije dobrih mjesec dana,mislim onda su se počele nakupljat dlaćice koje su bile jako male male,sad su več vršići ima ih do 3 cm dugačkih i čak i većih,biljka odbacuje listove,po meni malo prebrzo ali neču ništa da radim oko nje nek sad ide do kraja kako je red!!!
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
big bud ti je prosle godine procvjetao rano zato sto je dominantna indika a ovaj put imas sativcuge iz paketa pa ce malo da pricekas.:banana_dred:
 
08.09.2007
9
0
0
42
lep pozdrav svima koji citaju...
od dve biljke jedna je sigurno zhenka, a druga je jajan.. feget, pederchina...

razdaljina između biljaka je oko 20 metara i to gustog granja raznorazne vegetacije....
sta da radim sa muzjakom, da li je opasan po zhenku da je oplodi?
ima li uopste koristi da ostavim muzjaka? visok je oko 1.6m
 
02.02.2008
20
0
0
48
Sinoc ludnica nevrjeme kod Vk satralo mi skoro sve ali ostale su dvije i to naj manje a ove sta su kobojage procvale eno ih na susenju prisilnom karamba!!!!!
 
08.08.2008
109
83
28
meni se isto na par biljaka ne vide počeci cvata al zato neke su već debeljo u cvatu.Sve sam ih istovremeneo posadio? i još nisam posve siguran koja je točno muška a koja ženska. danas sam maknuo dvije za koje sam ziher da su muške ali za ostale stvarno ne znam.
 

ZonoM

Aktivan Član
11.03.2008
260
5
0
38
Ljudi ,ako su mi sve pokazale pol sem jedne i sve su zenke,a posto kazu da muzijaci uvek procvetaju prvi,da li ta sto nije procvetala ima vecu verovatnocu da bude zenka?Treba da idem na more za par dana i boijm se da je ostavim tako neizjasnjenu.Sta ako bude musko i oprasi mi sve dok sam ja na moru,ubio bi se.Previse truda i vremena sam ulozio pa necu da rizikujem.

Sta vi mislite?