da li vam je pochelo da cwate outdoor granje?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

da li vam je pochela cvetati marihuana?

  • da

    Votes: 0 0,0%
  • ne

    Votes: 10 100,0%

  • Total voters
    10

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Brener je napisao(la):
Moja jeste i imam hermica. ccc ostavi me cura pa jos i ovo :) bash srece nemam


Od mojih 9 sedam je bilo zenki.Najvisa od 230 cm bila je muska!:icon_mad: 7 blijki koje su bile na selu komsija provalio i pocupao....U urbanom podrucju su ostale dve 180cm u cvijetanju.Bice nesto valjda...
morao sam quote Brenera jer je i mene djevojka ostavila nakon godine i 6mj. :( Mislim da je ipak meni gore zbog svih ovih sranja......
Zelim svima dobru zetvu i srecu!poz

P.S. trazim slobodnu growerku radi ozbiljne veze i braka P.M. me :)
 
27.06.2008
21
0
0
44
Meni jeste samo Skank Pasion,al mi zato nisu jos Ultra Skank i Dzek Herer. Skank Pasioni su mi u trecoj nedelji cvetanja.............
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Meni su sve pokazale spolove, eto do 9 biljaka osto na 4 kuej, i ko za***** mi najveće bile muške, sve koje sam topo, a i kasnije LSTo muške.. i to prije nekih tri tjedna, a tad su imale barem metar ipo a bile razgranate na sve strane, i svaka je imala (tj imala bi) po 2 top kole mrcinske i jos miljone hedova sa strane...
al dobro nisu ni ove 4 ostale lose, sam sto mi je zao sto sam sam jednu lst, a ove ostale nisu ni topane ni nikaj... iduce godine ne eksperimentiram, sve ide odma na 2 -3 internodi rez, pa poslje lst
AL svi kojima jos nisu usle u cvatnju il predcvatnju nema beda doci ce i to..
Aj bok
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Moj ratio 4/9
Al je bed kaj su sve muske bile najvece i to onak duplo vece od svih ovih, a imale su i po 2 top kole posto su bile topane
Ostade mi samo jedna LSTica i 3 normala biljke..
Iduce godine sve na toping i LST
EDIT
E da, nemojte se brinut ak nije pocelo da cvjeta bude to...
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
A poslušat malo savjete po forumu pa posadit prvo indoor pa se malo poigrat režimom svitla pa da otkriju tko su i što su pa onda u šumu pustit same curice i ne strepit?
Je da je zajebancija ali funkcionira
 
30.07.2008
3
0
0
40
madafaka je napisao(la):
da li vam je pochelo da cwate outdoor granje?
meni jos nije i to me malo brine.
pitanje za nekoga ko se malo vise razumije u ovo:koji je zadnji rok kada biljke pocinju sa cvjetanjem.treba uzeti u obzir da su posadjenje u martu,a presadjenje u prirodu sredinom maja.neke su zenske,neke muske,dok jedan dio jos nije pokazao,a nisam toliko strucan da bih to utvrdio dok ne pocnu cvjetati.zahvalan sam za neki ozbiljan odgovor,unaprijed hvala
 
05.06.2008
35
0
0
44
moje bebice su 4 curice i jedno cudo koje se jos nije izjasnilo. 4 su pustile one pistile ili kako se vec zovu njihove dlacice, a ovaj peti bi mogao biti decko jer je mrsaviji i puno veci od ostalih....
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
agronom je napisao(la):
pitanje za nekoga ko se malo vise razumije u ovo:koji je zadnji rok kada biljke pocinju sa cvjetanjem.treba uzeti u obzir da su posadjenje u martu,a presadjenje u prirodu sredinom maja.neke su zenske,neke muske,dok jedan dio jos nije pokazao,a nisam toliko strucan da bih to utvrdio dok ne pocnu cvjetati.zahvalan sam za neki ozbiljan odgovor,unaprijed hvala

te što su muške valjda su već pokojne jer učinit će ti sranje u tren oka. što se tiče tih koje se još nisu pokazale, iskustvo, dugogodišnje, me naučilo da nema pravila da ih skontaš prije nego li krenu cvitat.ništa ono biljka je visoka, nije gusta pa je sto posto muško i tako to.meni su se prekrasni primjerci odjednom znali prokurčit a one koje sam smatra muškima iznenadile bi me na kraju.neka ti svak govori što hoće, nema 100% sigurnosti dok ne ugledaš dlačice koje sreću znače. mada ni to nije 100% jer par puta mi se dogodilo da krenu dlačice i onda skupa s njima i zvončići.
čak sam s vrimenom poče sumnjat da biljke ni same ne znaju kojeg su spola nego po potrebi odaberu spol.
daleke 92. a to je bila najthc godina ima sam jednu koja je spol pokazala tek početkom 10 miseca i onda u roku 3 sedmice poludila i zgotovila se. to je bilo ajme majko.kad bi je iša vizitavat s vodom vonjala je na 50 metara udaljenosti.bolest!a efekt joj je bi ono kad te tako leša da neznaš jeli spavaš ili si budan.
možda ćeš dobit mudrijih savjeta ali viruj mi samo ih redovito pazi i provjeravaj i nadoći će kad tad!

pozdrav
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Brener je napisao(la):
@ganjapower
OT ... care 3 god..meni je gore. pozz


Jbg. jeste ti onda gore...zao mi je. Ali meni je gore sto je komsija provalio sve biljke i ispricao sad rodbini za to pa imamo svi frku kolektivno....Mislio sam da na selu ni neznaju sta je to!? -Trebe nam nece docekati harvest sa nama,to je pozitivno :D
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Pa mog harvesta i tak i tak nece bit jer je mudozena izrasla, pas macku....
:icon_evil:
p.s. moli kukaj mozda ti se i vrati, nebudi stoka skrta da trebi svojoj nezelis dat jedan bud :D
 
30.07.2008
3
0
0
40
deda je napisao(la):
te što su muške valjda su već pokojne jer učinit će ti sranje u tren oka. što se tiče tih koje se još nisu pokazale, iskustvo, dugogodišnje

pozdrav
zahvaljujem na dobrim vijestima.radim ovo 5 godina,tako da sam dosta toga naucio kako kroz ovaj sajt,tako i kroz praksu.ali ove godine sam malo kasnio sa presadjivanjem nego inace pa me interesuje kako ce to ispasti.nadam se da si u pravu.......pozzzzz
 
30.07.2008
3
0
0
40
deda je napisao(la):
te što su muške valjda su već pokojne jer učinit će ti sranje u tren oka. što se tiče tih koje se još nisu pokazale, iskustvo, dugogodišnje
hvala,mislim da si mi pomogao.trebao mi je jedan odgovor iz prakse.hvala na razumjevanju i iskrenom odgovoru.
pozdrav