Da li vasi roditelji vare?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.11.2014
6
18
3
stara je zapalila par puta samnom pred jedno desetak godina. Prvi put je bilo sve pet, drugi put isto a treci put su je tlakovi sasili. Jos se i uplasila tak da od onda nula bodova. U par navrata je izrazila zelju da bi opet, al neda mi se zajebavat. Pije lijekove za tlak i svasta nesto. Bolje ne. Stari mi ni cigare ne pusi al je relativno open mind po pitanju uzgoja u medicinske svrhe i pravljenja ulja.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Budfield
02.06.2016
38
18
8
32
Kako ste nagovorili vase jbt? Moja keva ne bi mogla prihvatiti veliki protivnik. A tata msm da je probo pusio je i cigare do pre par godina, pije rakiju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
05.03.2016
4
7
3
36
Moj matori ima averziju prema uvlacenju bilo kakvog dima (bivsi je pusac), ali prosle godine sam spremao ulje od Kripple shocka i bez ikakvog razmisljanja je poceo da uzima ulje. I moji su bili veliki protivnici, ali kad sam im izneo cinjenice o konoplji, primetio sam da sam im srusio predrasude :)
Inace je nekih sest meseci pasivno pusio jer je blejao samnom u sobi dok sam ja pusio. Kaze da mu se svidja miris. Sa mamom je druga prica. Trebalo mi je godinu dana da je nateramo brat i ja da zavari sa nama i nakon godinu dana smo uspeli. Ljudi, ja vecu srecu nisam doziveo jer smo od tad poceli da procamo o stvarima koje do tada nismo, i najopustenije sada zamotam i ispusim dzoint ispred nje/ponekad i sa njom :)
 

zxw

Aktivan Član
14.07.2016
199
1.660
143
27
Otac je stari roker od 15-e godine hoda po motorijadama znao sam da je nekad probao ali nije neka pristalica tome. Kad je sazno da ja duvam tj kad sam reko starcima da povremeno zapalim nije bio najzadovoljnij ali me nije ni gnjavio samo mi je reko da nikakva druga govna ni slucajno neuzimam. Mati znam da nije nikad do skora i uvjek joj je bila zelja, tako da je tek prosle godine probala. Ove godine sam imao srece da prvi put sa ocem, a potom i sa mateterom i ocem zapalim oba puta je bilo sa starim ocevim motoristama i oba puta je bilo smijeha do suza.
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Moj stari je vario u mladosti to su bili šokovi.
Sjećam se kad sam bio mali dođe oči crvene.
Jednom sam ga u gradu našao kako trči za drugom i smije se (zezali se) stavio brze naočale ja ga pitam kad ćeš kući kaže za 1h ja kući on zaspo hahaha.
Imaju i fotografije gdje je u oblacima.

A stara mi nije varira, al mi je pričala kada je čale radio u Hrvatskoj i donio 2004 ili 2006g sjemenke i njegov drug posadio i obro posle čujem priče kako su sjedili on se napio zemlja zrak i sprži čistaka pola dana bio na zemlji spavo haha.

A stara kaže uh sad bi jednu da se o pustim i da legnem ona zna da varim, kaže nemoj da po gradu pušiš dođi kući i puši.

Al ne smijem da joj dam jer je imala srčani udar i zeza je srce, a ne znam šta da uzgojim (ako ima neko neki predlog neka napiše) da je smijeh opere, posle da se najede, opusti i legne spavat, a imala je stresove neke, svašta nešto.
Razmišljao sam o C4-Matic sorti za uzgoj za mamu. Effects je Opuštajući, valjda bude i lijepog smijeha, samo nebi želio da je opere paranoja i da joj ubrzano srce kuca. S mamom o svemu pričam najbolja prijateljica definitivno, pričam i kako mi je kad se napušim svašta hahha :):joint:
 
Poslednja izmena:

wut

20.09.2016
3
3
3
27
tri puta sa majkom inace je educiram bas puno vreme i pricam joj ono ovo al paranoja je udari da ce ujak namirisati ovo ono da ce se seno kad bacim flop preko puta zapaliti itd.. jednom je mali burazer 8god uso u sobu i ja sam ga terao da ide dole pa se ona zaboravila ko cigaretu uzimala a i ja sam se bas udario svaki put pa pojma neam dali se nesto njoj desava ne mogu da primetim a i ona ne zna da kaze naravno :/ ( inace burazer od 8god mi naso divu vutru msm pretpostavljam nisam siguran znam da je zensko steblo mozda i nije divo posto ima predivan miris kad zapalis ali high minimalan, nista ucim ga 420 ono ovo crta mi crteze hahaha :D a i pretpostavljam da me cuo kako pricam majci i on mi kaze to je dobro zdravo je mnogo i imam kaze veliku zelju da vidim tufku(to cuo od rep pesmu) :D )
 
18.11.2017
79
56
18
27
Vracam se jedne veceri kuci sa bleje i imao sam neki hibrid jak dosta i kazem mami ako oces ajde da probas nije droga kao sto slusas na tv i ona ajde i ja joj objasnim kako i ona prvo uzela prva pluca 5 cima ja reko dosta ti je to i ja uzmem i posle joj dam ona opet 5 cimaova kao dete kad vidi slatko isto tako i zena posle se istripovala da joj gore usi da je vruce brda i malo se iskulirala posle 2 sata haha i otisla da spava i kaze nikad se lepse u zivotu nije naspavala.:cool:
 
16.05.2018
14
12
3
Do juce meni saznao na kraju ujka sto znaci kao "Ne dao ti Bog da ti vidim travu negde" i kad video da mi porasla trava ispred kuce (mada kasno sam ja za to saznao, jer neko bacio seme ispred kuce i niklo je nekih 15cm) i sad bukvano znaju svi, caleta nemam, keva varila dok bila mlada i posljednji put kad sam zavoleo vu(pre 3/4god), dok danas varim vu koliko cigare :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ćale ne voli čadit, veli da mu se ne dopada, a probao jes par puta, a mati mi je oduvijek bila travarka/herbalista (ista hemuli iz mumijevih), tako da nema nikakve predasude prema gandži, x puta sam znao zapalit pred njima kada se roštilja, prije galame na mene zbog duhana/cigara.. A i sama kupuje CBD produkte iz Švicarske i pravi balsame i kreme.. Tako da je to kod mene u porodici veoma otvorena tema, i ne krijem ništa od njih..
Tako da se drže stava, za medicinu da, kriminal/kapital ne, a i ja se čvrsto toga držim i gledam da sam što manje u krugu društva kojima je na mislima prodat/preprodati..
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
nešto slično kao i kod vladomar...Stari mi puši samo cigarete, kanabis nije nikad probao a stara je bila prava dobrica (štreberica :D), cigaretu u životu nije probala, kanabis joj je naravno još veća nepoznanica nego starom,...u početku sam prošao sve i svašta zbog:spliff:: kazne, batine, testove iz ljekarne...ali usprkos svemu ja sam ostao HIGH:djede::razvaljen:::smoke: i ako ništa drugo nakon nekog vremena su shvatili da kanabis nije zlo nego biljka, valjda ću i ja jednog dana doživjeti da zapalim sa starcima:lol:
 
Poslednja izmena: