Da li vasi roditelji vare?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.01.2009
1
6
1
58
Pre par dana sam zapalio samo sa sestrom i nije joj bilo ništa. Pre par sati sam zapalio sa majkom i sestrom i posle jedne buxne smo ustanovili da i nije baš udarilo, a i keva nije lepo uvlačila dim jer ne zna. Pa smo zapalili još jednu, manju, ali jednako jaku. Mene je bacilo na priču, sestra se samo smejala k'o idiot, ne kontamo jedni druge ništa, ja mislim da ona greši i ne razume, a ona misli da sam ja glup i da ne razumem, i tako u krug non stop...a kevu je baš baš ošinulo. Otišla do wc-a i nema je pola sata, izlazi i kao da ne može da hoda, baš se utripovala. Hladno joj, trese se, bleda je, ne može lepo da ide, muka joj...i posle sat-dva je povraćala k'o blesava. Posle je legla i bilo joj je malo bolje. Lupetala je dobro, ismejao sam se k'o lud.
A najjača fora je to što je kevi sad pritisak bio bolji nego inače. Jedino je srce malo brže lupalo, ali se kasnije i to snizilo, kao i pritisak. Valjda ju je udario loš trip. Mada moram reći da me je baš uplašila. Plašio sam se da joj možda nije neki problem sa srcem, ali posle se ispostavilo da nije.
Eto...pretpostavljam da keva više neće hteti duvati, ali je rekla da sestra i ja uzmemo opet jer se mnogo više raspričamo tad sa njom.
.pretpostavljam da keva više neće hteti duvati, ali je rekla da sestra i ja uzmemo opet jer se mnogo više raspričamo tad sa njom. ahahahhahahaa
 
17.02.2019
17
60
13
28
Zagreb
Oca sam navario tek prekjuce prvi put , da je trijezne glave dosao do mene i kaze ajde hocu i ja da vidim to tvoje kako radi ::listomahanje:: smotao sam mali topic skankica i spavao je poslije toga od 18h do sutra ujutru. Covjek ima 56 godina :D. A babu sam napusio jos prije 3 4 godine u Bosni. (Posto sam rodom iz Bosne) , kad sam mrvio sa prijateljem hed tj. On kad je mrvio baba nam uleti u sobu i on krene sakrivati rukom , reko ostavi slobodno . I baba legenda pita sta to motate jel to vas onaj DžORGIN?? Misli na na dzoint hahahaha.. i zapali kraljica sa nama i od tada kad god je isla sa dedom na vikendicu( a ostanu po mjesec dva ) uvjek kaze ajde smotaj mi jedan dzorgin za babu haha :)) a sa mamom nikada zapalio nisam.. jos haha :)
 

Aezakmi246

Aktivan Član
28.05.2018
149
315
63
25
Ja ljudi sa kevom redovno palim, ona ima isto misljenje kao ja o tome fala bogu pa me ne smara a ostala familija zabadaju sto se tice vuve jer znaju da duvam a nemaj u predstavu o tome..al ne moze nekom ko veruje u ono sto kazu na tvu da nesto suprotno objasnis..debili valjda ce se legalizovati i kod nas u skorije vreme pa nece biti toliko zablude o tome. Poz ljudi stay high.
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
I baba legenda pita sta to motate jel to vas onaj DžORGIN?? Misli na na dzoint hahahaha..
::umirem:: moja bakica kaže DŽOING smiley9934 samo je nažalost moja konzervativa prava pa je za nju to samo droga i zlo :D, a nije niti svjesna da bi prvoj njoj mogla biti od pomoći, jer je bolovala od karcinoma koji je srećom navodno izliječen nakon silnih kemo terapija i gluposti...možeš mislit, a ubrzo nakon toga problemi sa srcem, plućima, ugrušak i šta sve još ne...morali ju hitno operirati...operaciju je jedva preživjela...al šta možeš, probao sam ju godinama nagovoriti da proba našu biljčicu ali nema šanse...ispran joj je mozak kao i svima nažalost, pa automatski ljudi izaberu teži način misleći da je to jedini način ;)
ako ništa, bar da si je htjela olakšat malo poslije tih kemo terapija, barem bi joj se mučnine smirile al ne ...
 
Poslednja izmena:

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ma treba razumjeti i nase starce, ipak su oni zivjeli pod nekakvom... nazovimo, diktaturom, da sad ne ulazim u politiku.

Mi sad "kao" imamo vise slobode, ovo-ono, ali to je samo prividno. Valjda se to zove demokratija.
Ne razumiju oni (nasi starci) da smo mi pod vecim pritiskom nego sto su oni ikad bili. (tipa, borba za ljudska prava i slobode npr)
Oni nikad nisu o tome mislili... Njihov kont je bio, "Drzava i zakon ce se pobrinuti za to"
Oni nikad nisu zakon stavili pod upitnik, tipa, da li je to dobro za narod, jer ako je po zakonu, to mora da je u redu.

Ni danas nije bolja situacija. Samo sto nasi zakonodavci to zloupotrebljavaju, i jos da zlo bude vece, mi to komotno gutamo, pusimo, kako god...
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
otiso posjetit svoje na jedan dan i ponesem si za koju pljugu. dodjem, topla kava, schweppes tonic, priroda ovo ono.... reko sad cu si ga smotat i mozak na pasu.
.... eto mame i pita jesam ponio sta. reko, naravno da jesam. veli ona, odlicno, budes mi to ostavio da imam.
tako da sam se vratio doma a dima vidio nisam :) al sam dobio kulen i sok od bazge .... u biti dilam svojoj mami :D 3g za kulen i sok. nije lose
 
25.12.2019
1
2
1
27
moji znaju da sam ''probao'' par puta i to pre 3 godine, al ne znaju da se proba svaki dan skoro...zna majka za jos par puta i delovala mi je sumnjivo kao da zna...ali otac je bas protiv a i ona je tu i tamo, al jedu cigare zato...al najgore mi je sto bi im rekao za moje purnjanje bar da znaju, al ne znam kako bi cale reagovao vrv bi me bacio sa terase ili bi cekao da smotam jednu, ali pre ce biti da bih bio bacen hahah:grob:
 

Kalpsiz

Ma hajte molim vas
15.04.2019
392
1.923
143
31
Ja imam 26 i brata starijeg 11g, i prvi put je samnom zicno koji dim nisam mu dao vise. inace i ne pusi nit pije sta jace od kamilice. svidjelo mu se. Ok je s tim.
a Starci ne vjerujem da bi zapalili, mozda stari, voli da duvani pa mozda koja mrva nebi mu skodila. a mati prije bi ulje isprobala. koristila je neko vrijeme CBD ulje. eto fore radi, ne boluje nista hvala Bogu. a Da pred materom sam pusio.
Rekla mi da otvorim sebi dnevnik i vodim evidencije koliko cesto pusim. Inace jr stara medicinska sestra sa preko 30g radnog iskustva pa eto da ne posizim od previse vutre
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
otiso posjetit svoje na jedan dan i ponesem si za koju pljugu. dodjem, topla kava, schweppes tonic, priroda ovo ono.... reko sad cu si ga smotat i mozak na pasu.
.... eto mame i pita jesam ponio sta. reko, naravno da jesam. veli ona, odlicno, budes mi to ostavio da imam.
tako da sam se vratio doma a dima vidio nisam :) al sam dobio kulen i sok od bazge .... u biti dilam svojoj mami :D 3g za kulen i sok. nije lose
A jesi i ponio. To bi po putu do dole otišlo :D
 

maška

Herba Dalmatica
30.03.2020
581
8.472
233
Otac puši, mater niti čut za to ali tolerira.
Stari je pomorac, '65. godište, prošao cijeli svijet i susreo se sa svim i svačim tako da ni nije neko čudo za njega. On je baš redovni uživalac i grower starog kova, if you know what I mean. ;)
Sjećam se, negdje ljeta Gospodnjeg dvije tisuće i šeste, kad sam imao šesnaaaaest (vau vau mjauuu mjauuu), da sam ga ulovio, kako "nešto" zalijeva...
Tu je sve počelo..
Baba i dida isto nemaju problema s tim, nikad nisu probali niti će, ali je normalno da se "vari" ispred njih. Zato volim obiteljska okupljanja i nedjeljni zajednički ručak :D