Da podelim sa vama moj san

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ajde neka mi neko da predlog kako bi idealno zadihtovao vrata na box-u?
Znaci stavio bi sarke kao na recimo kuhinjskim elementima ili ormanima!
Imam ja neke ideja ali me zanima dali imate neka zanimljivija resenja?
Mozda neko i nauci nesto pametno!
A fora je kada vec stavljam svugde ugljene filtere da mi miris na prolazi kroz vrata koja nedihtuju dobro!!!:icon_cry:
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Imas da kupis trake za dihtovanje vrata, koje samo zalijepis po rubovima i kada se zakace vrata magnetima savrseno dihtuju.
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
A kako na sastavu vrata?
I mislim da se to malo tesko za ormare kekve sam naveo zbog sarki koje kada se vrata zatvore skoro savtseno naleze na okvir box-a! Kada bi stavio tu traku nalo bi se teze zatvarala vrata! Mada bi se realno modlo nastelovati na sarkama!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Zanimljivo ali za male box-ove!
Zamisli parce iverice od 120*200cm pa brat bratu 15-20kg a mozda i vise!
To bi bilo tesko za otvaranje i zatvaranje!
Znas sta mi se ucinilo zanimljivo? Onaj keder sto dihtuje vrata na kolima!
Ima toga da sa kupi na metar pa ono nekako ucvrstiti na vrata i po unutrasnjosti boxa tako da kada se vrata zatvore ta dva kedera onim cevastim gomenim delom da nalegnu i pritisnu jedno grugog! To bi bilo brutalno malo silikona na kriticnim mestima i da te bog vidi!
Ali kontam da mozda ima vec nesto prakticnije a isto efikasno!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ma teze je Preko 20 kg 100% bas jako tesko skoro da nemoze jedan covek da nosi opusteno a sa tim sistemom mi nebi ni licilo na klasican orman sto je cilj jer po mom planu to se nalazi u sobi! A da nije u sobi bilo bi idealno resenje nema sta!
E imas novih postova u temi o hidroponicu!
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Pa poprilicno kesa treba da se ulozi ali skupice se toliko!
To je profi boks! Kada ja izvezbam Grow toliko da budem 3/10 od profi uzdajivaca pocinjem taj shatl da pravim!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
btw: ime teme je praaavoo, ovo je baš san i ono kad krenes na spavanje i dok ne odeš u san, možeš o tome razmišljati.... mislim ipak da ti je rano za to... previše komplikovano, ja lično se ne bih upuštao u to (moje mišljenje)...
Ipak cjenim što ima tako raje, sa idejama (bile one lakše ili teže za realizovati)...
 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Pa prostor netreba veliki!
Izbacis dva garderobera i eto prostora ali sto se tise love e to je vec po mojoj racunici dobra cifra! Eto recimo samo Iverica koja se koristi za izradu ovakvog shatla je 25m2 plus troskovi secenja a kvadrat iverice je 450din (78din=1evro)
A gde su dva Cool tuba dva Venta za njih itd.