Da procveta lila ormar :) 250w [mh/hps] CBD Nordle Fem. 3kom.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Ja sad nesmem priznati-nisam hleb ali ja u onoj serpi u kojoj kuvala ulje,reko da iskoristim da ne bacam,nema mnogo skuvam pirinac da skuvam,pojedem pola jos malo sa stanice sprica istruzem-reko sve je to malo do trecine pirinica,,,aha bas je bilo...otkinula sa,m se ko prepelica!!!!
To u nedelju popodne,ubrzo do kreveta...i tu zavrsih da se slabo pomeram do evo utorka,hehe.Toliko o tome koliko pazih kao da nikako vecu dozu,procitala iskustva i jos mi skrenuli paznju-ali bas se zeznuh da se olesih za desetku bez razloga!
Ali,tako je to-sve mislis malo i nece-kada ono sredi me za cas posla :oops:.Tako da ako neko bude citao ko tek treba izraditi ulje-BES TE OD SERPE U KOJOJ SPREMATE!!!! Hehe,odmah je perite...slabo lizanje:eek: .E tako kada prijavih svoj*neslavan*uspeh.
Ovako: od 150 grama suvog sam dobila negde 17-18ml/.
Sto je u sustini sada za mene/nesto jos iskrslo oko lecenja/ odlicna kolicina. Evo par slikica,pa javim jos malo-kada se ova slovi na tast.isprave ;)
*nikako kruh* da,bi tako...ali hehe ja ipak je lepo ocistih,sto nikako nije za preporuku-da cist ludak sta da vam kazem:crazyd:













 
Poslednja izmena:

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Cuti,iz opisa-bezi koliko te noge nose!
Jedva preteko...a tek sad se vracam u neku normalu :oops:
Tako da od sada,sve te serpe su tvoje ;)
A ovaj jedan cvetic od 5 grama.je reprezentativan uzorak-on u flasici ostaje za stalno/da me seca nesto na prvi grow. a ne tamo da sam ocistila neku serpu,ko da dobro ne znam sta ona moze od coveka napraviti:crazyd: ...e sad cu to dobro shvatiti i zapamtiti!!!
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
aj za serpu i da ti poverujem...al za teglicu... ,ubij me,ne mogu :D
(jedino ako sam zaboravio na detalj da ti ne pusis vu)
edit:
svakako,nista nije vecno,pa ni hed u teglici. Vec sledece godine ce pozuteti,nakon te potamneti... do trece vec nisam stigao,ali toliko ce tih cvetova biti da ces oguglati na njegovu vrednost. Skoro da bih smeo da se zakunem da ce biti tako :)
 

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Hehe,da to jesi smetnuo sa uma-ali ne znaci da necu cim neki dobar vaporizer nabavim ;) .
I sledeci grow ubacim jos neku vrstu :) .
A ne,ne.Nece to tako biti ova flasica bice maskota od sad pa nadalje :cool:
/samo za udisanje,hehe/
 

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Pozdrav svima...
Da malo neko zapazanje iznesem: od kada sam se olesila sa onim sto spremila pirinac u serpi u kojoj kuvala ulje,i posle toga bojazljivo pocela uzimati-prvi dan sam i nesto osetila/da udara u glavu/ sada bas nista-cak mi se ni ne spava od njega!
A doza mi je jedno zrno pirinca.
Hehe,da li sam tu toleranciju postigla sa onim*sredjivanjem* ili sta vec videcu ubuduce.Od sutra cu poceti 2 zrna,pa i povecavati po potrebi,i vise puta u toku dana...
Inace uzimam ga tako sto ga utrljam u desni,pa uzmem odmah malo meda i zatim popijem casu vode.
:wave:
 

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Pa eto jeste i meni,posteno-bas sam uzela pre negde sat vremena i nista :sadbanana:
Ali koliko sam onda ulja pojela sa pirincom-tek sada mi je jasno-i bas mi je bilo*veselo* da sam ceo apsolutno sledeci dan prespavala,a telo totalna slabost...tako da se pitam,da li je moguce da sam sa tim mogla napraviti neki haos oko tolerancijeeyessss:
 

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Da malo kazem o razvoju situacije...
Ovako ja pre dva dana povecala na 3 zrna,morala da vidim sto me ne radi:oops:
l onda me je lepo provozalo-posto sam ujutru uzela,drzalo me je dobrih 9 sati.E jutros sam uzela 2 zrna,i ovako je bilo: posle dva sata pocelo je da me drma,i prispavalo mi se /isto kao i pre/ tako da sam i dobra 2h odspavala-kada probudila dejstvo je proslo...
lpak ono sto me nije,je samo nesto trenutacno bilo.Kako Cilli rece eto verovatno do mog hibrida,a ne zasicenja/hehe mada kada se setim koliko onda je bilo u serpi sto sam spremila i pojela :zvezda:: /,i necu da preteravam uopste.Vratila sam se na ova 2 zrna,i zasad dovoljno ipak koliko vidim.l to cu da probam 2 uvece,a ujutru da uzmem jedno-da vidim kako ce mi telo reagovati na to.lnace posteno,da sam nesto primetila da utice na bolest-i ne bas...a nadam se da je ipak rano za to,uzimam ipak relativno malo...
Prvenstveno sam mislila na bol/je l su me bas ovih zadnjih par dana ledja sasila,ali posle uzimanja ulja bas nisam primetila neko olaksanje/ i spazam-ne mogu nesto odrediti da li me manje drzi od kada sam naulju.Videcu ubuduce.lnace strain bas zbog toga sam i uzela-jer mu pise to u spec.da ublazava bol,spazam...
lnace da,osecam da me spuca onako u glavu-pa i osetim neki pritisak malo u njoj,s'pocetka kao da imam kacigu na glavi,i onako kao da neko pritiskanje na temenu.Teska glava :rolleyes: .l osecam se dosta smireno,i malo zaostajem u prici...hehe tako da su prijatelji primetili da sam usporena :) . Tako da opusta,i umiruje i eto pocinje da deluje ulje tacno na 2h od uzimanja i da mi se ubrzo veoma spava...
pozdrav svima i :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ChiliHead