Da procveta lila ormar :) 250w [mh/hps] CBD Nordle Fem. 3kom.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
definitivno treba poseci ,koliko jos sutra. Vide se ember trixi po liskama,to je to,moglo je i ranije. A komsijin mali je 100% u pravu,parcijalna berba je pozeljna kad je vec proslo bez lolipopinga...ahahha komsijin mali je legenda:) Dozrece dodatno trixi u tegli,svakako treba proci tretman kjura,fermentacija je poslednji cin uspesnog grova!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zevalicaaa

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Znaci mozda i moglo da se vidi stanje kakvo je na slikama.
Onda da ipak se predomislim,pa to poskidam sto zrelo a ovo drugo ostavim dok se vratim kuci...
A kako sad najbolje da napravim.Znam da nije obavezan mrak ako iz dva puta ih skidam.Ali kako sad oko zalivanja,mislim flusha...
Juce sam ih zalila,je l recimo mogu da im u petak napravim flush/i da li trebam i Zverku 1 jer sam nju flush.ala pre jedno desetak dana/ a u subotu da skinem ove zrele bud.ove?
Mislim,sa mi je raditi i kako sad-ako se samo budem uspela organizovati da to iz dvaput ih posecem?
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Ako ih mislis skidat,nemoj si komplicirat i skini ih sve..jer po slikama meni to vecina izgleda zrelo..cak i sto se tice samog high-a bolje je ubrat mrvicu ranije,nego kasnije..sve je stvar ukusa..
Na tvom mjestu bi ih sve danas/sutra flushao i tek kad se zemlja osusi onda pod noz,u protivnom riskiras buđ..
kako god,cestitke na uspjesnom privođenju kraju..
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.320
8.359
258
Ako je već za ulje, ostavi ih što duže sad pre nego što odeš. Ako sam dobro razumeo, imaš fore do subote?

Prelep grow, btw :respect:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Ovaj,pa hvala :)
Pa ja sam htela sve skinuti kada se vratim kuci.Ali iskusni ljudi koji mi daju prave savete-uz pomoc kojih ovako u sustini i uspela privesti kraju grow/i tu i sam mentor/ su ipak da skinem,barem to sto zrelo ..
Pa cu verovatno tako napraviti.Videcu jos malo zavisi od okolnosti
Da zavrsno sa subotom mogu nesto uraditi,posle nisam kuci tih 10 dana.
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
fulldedrak,brate tripujes! Ima dosta malih nezrelih cvetova u podnozju,njih obavezno ostavi. Sto se tice flusa,radi sve normalno,nema tu sta da ubudja,samo otseci vrhove sad i resto ostavi da se puni,pa kad stignes imaces sta da primetis,mada dozrevanje traje -15ak dana. Treba malo vremena biljci da se presalta na nize cvetove i pocne da ih puni. Uglavnom,glavno je spremno,ta dva dana mraka su po meni zaludjivanje ali mozes i to da isprobas.
 

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
67. DAN CVETANJA/103. ZIVOTA
Ovako,da pribelezim najnovije stanje.
Jutros sam flush.ovala sve tri biljke.Sa po jedno 15l vode/pustila im tus,bas su se lepo izbanjale :) / +na kraju sa po 3l vode,kojom sam korigovala ph sa limunom...
Plan je sledeci:Necu ih drzati u mraku/posto 2x berem receno mi da nije obavezno/.U subotu skidam zrele vrhove i ostavljam na susenje/to cu u sobi da ih pokacim na zicu za susenje :D ,u uglu sobe gde ce biti tamno.I videcu da stavim jedan ventilator koji ce periodicno duvati oko njih-zadacu zadatak nekome da ih redovno obilazi ako se slucajno,nedao Bog pojavi budj.Da se odmah reaguje...
A zverke posle tog prvog branja,nastavljaju redovno svoj zivot u box.u, dok se ja ne vratim i budu spremne za drugo konacno branje.
p.s.vlaga mi je i dalje velika u boxu/mislim ovo vreme mi bas ne ide na ruku/ ide povremeno i preko 75% .A temp. od 19c do 27c.
:wave:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
sto se tice ventilatora,mogao bi da bude skroz u drugo kraju prostorije i da duva ka zidu...dovoljno je da samo malo postoji strujanje vazduha u sobi i tako odvlaci vlagu sa dragocenih cvetova. A taj procenat ce biti zadovoljavajuc ako ga tek povecas koliko da pospesis strujanje vazduha od prozora koji ne dihtuje i kljucaonice na vratima:) Da pojasnim,ako cestica prasine ne stoji u mestu dok lebdi ,vec ima zadovoljavajuce uslove za susenje!Svremena na vreme,treba napraviti promaju da se ustajali vazduh iz prostorije promeni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zevalicaaa

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
moras me upoznati sa tom prijateljicom :)

Edit:
ne zbog tvojih cvetova, (naravno,ne znam dal je iko na to pomislio uopste,ali morao sam napomenuti posto ima onih koji me pogresno dozivljavaju...,) vec zbog poverenja koje drugarica pruza
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: zevalicaaa

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
heh,nije ni to u pitanju nego kad imas slobodu da podelis tajnu sa drugaricom u vezi sa hobijem kojim se bavis,takoodje u smislu da ne pomislis da ce dovesti ekipu,napraviti tulum i ostaviti lom iza sebe ili u najmanju ruku isprljanu posteljinu LOL
-kao sto vidis,nesporazumi su neizbezni kad sam ja u pitanju, a niko nije kriv sve dok se ne pomene kifla u prici :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zevalicaaa

zevalicaaa

Aktivan Član
16.11.2014
204
304
63
na udobnoj fotelji...
Hehe,mozda malo da te razocaram-nemam ja ipak bas tako malo godina/ a ni ona/ da bi prijateljica tulum.irala kod mene ;)
Mada kada bi-ne,ne bi mi bilo zao da i sve mi srede :),ma i ovo i iz boxa ako treba,ako bi bilo vec veselo nek ide do kraja :skot::
Ali ipak nema takve bojazni,ni sa jedne strane...ipak prijateljica ima svo poverenje ovog sveta.
Ma sve se razumemo,hehe i kada bas ne od prve :D
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Razocaracu se ako me ubedis da su godine presudne za nezaboravna druzenja. A ostatak posta zapravo opisuje sustinu prijateljstva i istacinje vase bogatstvo koje uzivate. Nimalo skromno:sun2:
Mozda je generacijski predodredjeno/ Njaaah, ma kakvi,nesto drugo je tu u pitanju....:)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Aj da se vrnemo na vrhove :) ja sam skidao nedavno iz dva puta i toplo preporucujem vec kad ti se ne zuri jer ces uspiti dobiti puno vecu kolicinu zrelih vrhova a i lakse je otrimat iz dva puta a dok ovo sazrije do kraja prva ce vec biti dovoljno suha za degustaciju :D