DA PURPS - Kali's avatar grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Pozdrav forumasi.
I tako ljeto/vrucina odlazi lagano, a to znaci novi grow ;)

Oni koji su me prosli put pratili otprilike znaju kakav mi je setup,ali evo ga jos jednom:
Box velicine 90x90x160 DxSxV.
Svijetlo 400W HPS (od pocetka do kraja) u CT-u kojeg hladi fi 100 ventilator.
Upuh je pasivan.
Ispuh fi 125 turbo dobar ventilator :)
Unutra Honeywell mijesa zrak, ali vecinom sluzi da puse po CT-u da slucajno ne bi doslo do pregrijavanja boxa ;)

Ovaj put sam stavio Terramagmu jer Composanu nisam u to vrijeme kad sam kupovao nasao. Kod presadjivanja cu uzet Compo.

Od gnojiva imam AN Iguana Juice Grow i Bloom, a uzet cu i Big Bud jer se prosli grow pokazalo da samo Bloom od AN-a nije dovoljan da zadovolji :D (u pripremi i Plantella crvena - s njom nema zajebancije)

Tegle su cca 3-5L i tako ce ostati sve do presadjivanja i prebacivanja na 12/12 sto bi se moglo desiti za 4 tjedna ili dok ja ne budem zadovoljan.

Posadio sam 4 komada i to samo zato jer ovu sortu nisam mogao pronaci feminiziranu.
S obzirom da je sjeme regularno cijena je dosta visoka (80€ za 10komada).

Nadam se da cu dobiti i barem jednog jajana pa da sam proizvedem sjeme za ubuduce jer ova sorta je PREdobra i nadam se da ce mi uspijeti uzeti iz nje i boje i mirise i okus :)


DA PURPS
"This beautiful variety was ‘gifted’ to T.H.Seeds® from experienced Nor-Cal growers. A grape flavored resin coated plant; this plant proves that purple doesn’t necessarily stands for less quality. Originally grown from 23-year-old seeds, The Purps™ turned out to be the perfect match for our Afghani male. To keep the spirit of the Purps™ alive we introduced Da Purps™. Expect slight variables in the phenos due to unknown heritage of the original Purps™."

Type Mostly Indica
Height 140-160 cm
Flowering Time 65-70 days


Slike nije imalo smisla stavljati. Jer 4 tegle pune zemlje i nisu neka senzacija :D
Kad se nesto pocne desavati slikam, postam, pa ce i oni koji nisu vidjeti box (ako koga bude zanimalo) vidjeti.

Napomena: Ovaj grow report radim ISKLJUCIVO za sebe sa posebnom sortom i posebnim gustom.

Peace!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Napokon, sjecam se kad si jednom reko nesto stila da neces bit miran dok to sa avatara ne uzgojis, i eto, nadam se da ti je srce na mestu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala svima prijatelji :)

Nadam se da ce biti bas kao na slici, iskreno se nadam :)

@BigL - da, tako nekako je bilo :D I onda ce reci da vutra utjece na pamcenje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
3 dana:

qbSQen1s.jpg


Freak #1
d3uVFQms.jpg


Freak #2
bdDeLrCs.jpg


HtwWpnGs.jpg
o5REyPfs.jpg
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Danas je 13. dan

Iskreno, do sad nisam bas najzadovoljniji kako napreduje ova sorta...
Ima defektnih listova, pigaju se i nisam bas najsretniji...

Slike od jucer:







Sve su topirane prije 3 dana i fino se razvijaju novi izdanci.





Danas su presadjene u 15L tegle gdje ce dozivjeti punu "starost"
Koliko se moze vidjeti ima tu i sative i indice.

Samo da velim da su dvije od pocetka bile defektne, dok se one dvije koje su bile u redu listovi rolaju po rubovima, a na ovim defektnima nisam primjetio tu pojavu.

Neznam opce kak da se ponasam s njima jer svaka je za sebe i svaka treba nesto drugo. Ko da sam u paketu dobio sve sjemenke razlicite!

Vidjet cemo kako ce to ici dalje. Imaju jos oko 2 i pol tjedna na 18/6 u kojima ce biti treninga...

Lampa se nalazi na 40cm od vrha biljaka.

Ima ko kakvu ideju wtf?

EDIT: mislim da znam sto im je, a to je f*****ing teramagma! NIKAD vise. Izgleda da im je bila prejaka jer se ove stvari desavaju (nadam) se kad ima previse gnojiva u zemlji ili kad je zemlja neprozracna. Sad su u Composani i nadam se da ce to rijesiti problem. Gnojene nisu do sada, a posto su dobile frisku zemlju, mogu jos barem 4 tjedna bez gnojiva.
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
sredice se one pod tvojim provodenjem i donece ti puno veselja.
samo strpljenja :watchplant:
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
e ako samo smijem malko zaspamat temu pitanjem:
ako si sad (negdje) počeo, kad namjeravaš imati berbu?
U biti me zanima kako namjeravaš preživjet kraj 11. i 12. mjesec kad se temperature spuste?
Ili box držiš unutra negdje gdje se grije?

hvala i pozz (i sorry još jednom)

edit: upravo sam malo poažljivije pogledao slike i primijetio pločice... dakle imaš to unutra negdje...
i eto odgovorih si na pitanje.
Zakon setup, sretno i pratim!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
......Kali frende neizgledaju biljoze lose, dapace super pogotovo za 13 dana starosti samo malo to lisce jbg........nisam nikad radio sa magmom al citao sam da nije bas nesto u zadnje vrijeme.......nadam se da je do zemlje i da ce se dobit uskoro......sretno frend, pratim.....

@fat_troll-na zadnjoj slici se vide pivice i frizider pored tako da je u kuci........
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da, u kuci je ali u prostoriji koja se ne grije i temperature se spuštaju po zimi ispod 10 ponekad. Rješenje će biti da kad svjetlo ne radi, da radi mala grijalica po 10 min svakih pola sata. To će držati temp iznad 15 stupnjeva a to će biti sasvim ok. Hvala Green, morao sam od nekog čuti za magmu.... Stvarno je loša u zadnje vrijeme... Čim bude promjena se javim. PS- samo 3 su presadjene jer je jedna u velikom zaostatku i neće biti presadjivana
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Kali frende digni vlagu...skoro sam siguran da je to u pitanju jer sam imao slicnu situaciju. Vlaga ispod 40% kod nekih sorti upravo to radi ...frce listove jer cure pokusavaju sacuvati vlagu koju trenutno imaju :)
Ja evo jos uvijek nisam naisao na problem sa terramagmom pa ju branim mozda vise iz sentimentalnih razloga. Pokusaj ipak podici vlagu..nemas sto izgubiti.pozz majstore vec ces ti naci rjesenje :respect:


edit:
malo sam bolje pogledao slike ...frende vlaga ti je 28% i sigurno je to problem.sretno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.