DA PURPS - Kali's avatar grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
aaaaaaaa,koje čudovište na prvoj slici...svaka ti čast,predobro izgleda...uživaj i u maslacu i u dimu,zaslužio si! :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Hvala vam svima :)

I mene je na kraju iznenadila s obzirom da je ta na pocetku grow-a bila skoro otpisana, a i takvo ime je dobila - "LI-LA" ;)
Kod mene se jos jednom potvrdjuje - najlosiji start, najbolji kraj. :D

Zivi bili do smoke reporta, meni najbitnijeg dijela jer sve je to tako-tako ako na kraju nisam zadovoljan okusom. Cak ni udaranje mi nije toliko bitno od finoce dima :)
 

CrazySmoke

Banned
Banovan
15.08.2013
142
135
43
U nigdjezemskoj ;)
Kali je napisao(la):
Hvala vam svima :)

I mene je na kraju iznenadila s obzirom da je ta na pocetku grow-a bila skoro otpisana, a i takvo ime je dobila - "LI-LA" ;)
Kod mene se jos jednom potvrdjuje - najlosiji start, najbolji kraj. :D

Zivi bili do smoke reporta, meni najbitnijeg dijela jer sve je to tako-tako ako na kraju nisam zadovoljan okusom. Cak ni udaranje mi nije toliko bitno od finoce dima :)
ova zadnja rečenica dobro kaže :) ali da znaš da kad ne bi imao vrhova a lišče da te puca, ne bi se tad žalio na okus :) imao si dobar strain, vidih i drugdje da slično izgleda, ali tvoje je remek djelo prema njima :)

imam aplikaciju Cannabis Strains na androidu i Da Purps imaju tu samo TH Seeds iako sam vidio na netu jučer da imaju i drugi, ali njihovo je crnog skroz lišća, a drugi su imali ko tvoje. a kolko to thca ima ako znaš?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation

Cappy

Aktivan Član
31.07.2013
194
405
63
Svaka cast, pregledo sam skoro sve dnevnike, ali ovako nesto nisam vidio .
Koliko je bilo suhog ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iSensation
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.