da se bar malo predstavim jer ono

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
u kuci sam dosada nema van ... nema nikam , a mene ulovila zelja za putovanjem .... dizel jeftinij nego kebab ....
eh di da pocnem ......
ovak .... dok sam išao u srednju bomboni su bili in, jeftini naspram trave itd .... dobar dio srednje škole sam ih jeo redovno ... pa prestao
tek u vojsci zavolio dobar dim .... tu i tamo zapalio kako je tko imao od društva .
par godina kasnije sve je isto samo nit se viđam sa starim društvom niti bih to zelio , al onak igrom slucaja sam završio u amstardamu ...
preljep grad predivno mjesto .... nadam se da cu opet tamo ako niš drugo bar na jedan vikend !
ali od povratka nisam prestao pušit .. a pusim na dnevnoj bazi ( meni "roba" varira o hmm dobrim ljudima koji hm vrijedno švercaju ili uzgajaju pa nikad ne znam kaj dobivam .... al meni dobro i daje mi zeljeni efekat , ja razmišljam onako bole dim nego alkohol al al ne škodiš drugima delaj kaj te volja ......... )
forum sam našao slucajno nakon kaj me pocelo uzgajanje privlacit ... makar nisam u prilici uzgajat trenutno ......
mozda budem u buducnosti ...
imam 36 godina ..... M ....
nisam baš nesto ... ja sam ljencina i tu ne vidim problem
da me itko od vas sretne negdije nikada ne bi rekli da pušim travu niti bi to pretpostavili ......
a ja si racunam ak dimim 2 grama dnevno koliko bi biljaka trebao mjesecno ...... i maštam o uzgoju ... ko zna mozda budem jednog dana i zasadio nekaj , mozda ....
bome me ovo dobro zavarilo ...
hehe .....
ako koga kaj zanima nek pita xD
 

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
hvala hvala ... pretezno čitam i jašem na valovima hmm thc-a xd ....
neg bome se kuca tresla ko luda jutros .... a ja lego oko 6 xD spal sam samo 2 sata :(
 
23.03.2020
1
1
3
29
I ja sam novi i nemastam vise ostvario sam san .. uzeo box i zatvorio se u karantenu .. trebam par savijeta oko zemlje uzeo sam bio bizz light mix . I zanima me dali je to ok zemlja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

Yaichii

Aktivan Član
04.09.2019
124
455
63
ja sam tek posadio svoje u univerzalni substrat of florabelle jer sam procitao tu na forumu da je netko rekao da je ok , al pošto mi je ovo prvi grow a ni ormar nisam riješio smatram da nisam adekvatno osposobljen da odgovorim na tvoje pitanje xD
https://www.vutra.org/threads/zemlja.9972/ ---- u ovoj temi mozeš pronaci dobar izvor info. o zemlji makar mislim da je to više stvar osobnog izbora i financija itd ...
onak nekome ce uspijet sjeme u blatu a nekome na kamenu , nismo svi isti niti imamo ista razmišljanja .... tak da kaj ti se cini najbolje ak mene pitaš to zemi :)
nadam se da sam bar malo pomogao ako sam mogao pomioci ....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok