Da se upoznamo malo bolje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
1.Cadillac
2.hmm njemacki ovcar
3. vikendica na planini
4. norveska
5.fažol
6.sativa
7.zeleno
8.drveni brod sa tendom
9.kava s mlijekom
10.Robert de niro
11.crno
12.tenisice
13.nesto trece :D

travu pusim iz medicinskih razloga i iz zabave
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
44
ma vidi,vidi.....svi bi drveni brod sa tendom a puna bara gumija sa mali miljun konja...mmmmm.....:icon_rolleyes: .....................:icon_mrgreen:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
Parazyd je napisao(la):
Pušite li travu onako, čisto iz zabave ili u njoj nalazite nešto "dublje", spiritualistički?

Ja pušim jer volim pušit, a i kad sam napušen ide mi inspiracija, što je dobro s obzirom da crtam i to...a volim i popričat s nekim, ili sam sa sobom o nekim dubljim stvarima...jednostavno VOLIM vutru :)



moje pitanje je: što mislite o tetovažama i tetoviranim ljudima?
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
sve najbolje o tetovažama o tattoo majstorima i tetoviranim ljudima....auuuu brate....mi na balkanu smo toliko zatucani da je to strašno...mene gledaju ko da sam ih radio u lepoglavi i glini, pogotovo kad ustupiš mjesto bilo di bilo kome vidjet će mu se na izrazu lica ono čuđenje i kad pitaš da li treba pomoć vam nosit te vrećice vidim da su vam teške...a ja sam takav i svima bi pomogao...ali to malo ljude iznenadi...a šta ćeš neka ako jednom promjenim mišljenje ja sretan.....obožavam tetovaže i svaki dio života si obilježim i dalje ću sve dok ne bude mjesta...a kad nestane mjesta onda ću ih prepravljat od prve prema zadnjoj =) ....
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
hehehe slažem se, previše je još takvih ljudi koji misle da ako imaš tetovaže, onda si huligan, bivši zatvorenik ili sl...i ja se nadam da će se to u bliskoj budućnosti promijenit
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
$DoLaR$ je napisao(la):
sve najbolje o tetovažama o tattoo majstorima i tetoviranim ljudima....auuuu brate....mi na balkanu smo toliko zatucani da je to strašno...mene gledaju ko da sam ih radio u lepoglavi i glini, pogotovo kad ustupiš mjesto bilo di bilo kome vidjet će mu se na izrazu lica ono čuđenje i kad pitaš da li treba pomoć vam nosit te vrećice vidim da su vam teške...a ja sam takav i svima bi pomogao...ali to malo ljude iznenadi...a šta ćeš neka ako jednom promjenim mišljenje ja sretan.....obožavam tetovaže i svaki dio života si obilježim i dalje ću sve dok ne bude mjesta...a kad nestane mjesta onda ću ih prepravljat od prve prema zadnjoj =) ....
mozda sam trebao svojim rjecima ali Dolar je to lijepo napisao:)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258

1. terenci

2. dalmatinac, bullterrier
3. oboje
4. egzotične zemlje
5. bezmesna hrana je uvik bolji izbor :)
6. oboje
7. sve boje
8. drveni brod.
9. bila kava
10.
lol. nula bodova.
11. crnjak (ali višnjevača u srcu) :D
12. patike
13. nula bodova.

palin radi gušta.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
1. ni jedno ni drugo
2. Staford
3. vikendicxa na moru
4. Malezija
5. Šniceli u toću
6. Sativa
7. zeleno
8. drveni brod
9. velika kava
10. Robert De Niro
11. Bijelo, ali više ne pijem...bar cu pokusati
12. Patike
13. Tenis penis
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
nije malo kasno za tetovažu ...ja svoje tri mjeseca ne izlažem suncu......krajnji rok mi je 2, EVENTUALNO do sredine trećeg mjeseca.... :)
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
u pravu si, najbolje za tetoviranje je preko zime, dok nema sunca i nema kupanja i tih stvari...a što se tiče izlaganja suncu, ne treba nikako, jer brže blijede kad su izložene suncu...ali kad se ide na sunce, najbolje namazat kremom za sunčanje sa što većim faktorom
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
lol. najbitnije je prvih 20dana ne izlagadat tetovažu DIREKTNO na suncu..
mislin da je 3mj. previše i da se neće ništa strašno dogodit ako 21. dan prošećeš po suncu..

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:32 ----------

izlagat*
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Parazyd je napisao(la):
Pušite li travu onako, čisto iz zabave ili u njoj nalazite nešto "dublje", spiritualistički?

hmm...sad nesto razmisljam i nista od ponudjenog. Volim da je gajim,onda je slatko varim!
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif


Sta mislis/te o pecanju? Zamara ili ispunjava;0
Licno,nisam bio poodavno,a ne prodje dan da ne pomislim.Sutra palim na slavu,ali sl nedelje na pec !Ovom prilikom obecavam sebi.

p.s. Makazice su glavni pribor ;)
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
kako ko voli.....ja kad izlazim van sa faktorom 50 se namažem....i nije mi teško....i vidi se razlika vjeruj mi...meni su nakon 6 godina ko da sam ih jučer tetovirao....tako da nikom ne prigovaram...dat ću mu savjet....ali svatko nek radi kako je za njega najbolje....jel tak ;)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
.zapalit i ić pecat..?
uuu, jeb*te, koi dobar film.. čin je priroda u pitanju, mora bit.
ono, meditirat na suncu i čekat za zagrize..
i još si kasnie sit! ahaha.
predobro.

tako je. ;D
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
35
Ma vutra je zakon! Osobno, govorim za sebe, alkohol ne pijem jaaaaako dugo - godinama, ali vutra jednom u mjesecu neka padne ja sam hepi taj mjesec :) Ne volim forsat jer onda mi nema smisla nemam te tripove i malo oglupim :/ . Pošto ne pušim cigarete, samo čistu uzimam. Probao sam i sa duhanom ali efekt je bio baš loš (strgan bez tripova i za ništa), uvijek je tak. Kao špara se jer skupa je vutra, a znam, ali radije ću manje ali kvalitetnije drapat! :)

1,Alfa Romeo

2.Njemacki ovcar
3.Vikendica u planini
4.Malezija ili Norveška svejedno
5.Šniceli u tocu
6.Sativa ili Indica, ne biram
7.plavo
8.Drveni brod s tendom
9.velika kava s mlikom
10.Clint Eastwod
11.bijelo vino
12.patike(tenisice)
13.Nogomet
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
347
1.479
143
Universe
Pimp_Lady je napisao(la):
lol. najbitnije je prvih 20dana ne izlagadat tetovažu DIREKTNO na suncu..
mislin da je 3mj. previše i da se neće ništa strašno dogodit ako 21. dan prošećeš po suncu..

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:32 ----------

izlagat*

gle, znam šta pričam jer se bavim tetoviranjem...ne bi se smjelo na sunce najmanje 2-3 mj. poslije tetoviranja..a zašto? zato što 7-14 dana treba da tetovaža zaraste, a kad zaraste, preko nje je tek nova, tanka i sjajna koža kojoj treba malo više da se oporavi i izjednači sa ostalom kožom....i sve dok se koža ne oporavi do kraja, ne bi se smjelo ići na sunce...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: KönneR