Da se upoznamo malo bolje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Dobio sam naime, ideju. Ne baš puno ljudi se zna međusobno dobro tu na vutra.org ali se ipak zovemo "društvom". Evo moje ideje...
Ako postate u ovoj temi, osoba ispod vas će vas pitati pitanje na koje morate odgovoriti, osim ako je previše osobno. Na taj način se možemo zbilja više upoznati i da ne budemo samo usernameovi na internetu, nego kao stvarni prijatelji :popcorn:
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
pa da, bilo bi super da se organizira neko druženje...samo ajd ti znaj ko je tu ko, i ko je tu s kojim razlozima i namjerama.....
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Osim upuznavanja virtualnog,osobnog...bitna je i zdrava zafrkancija na forumu.Pa stoga,zanemarujem ovaj drugi i treći komentar,tj preskačem ih:joint2:ali bez pljuge u labrtama ovaj puta,pa bih te pitao Parazyd-e:)
Obzirom da vidim da eksperimentiraš u outdoor-u,zanime me;znaš li koliki je ph vode kišnice u bari,rupi,vagašu...koja je pala prije 5 dana...te mogu li se sa tom vodom zalijevati biljke?
Evo primjera,tj slike....napominjem da u toj vodi žive žabe:icon_lol:
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Žebe? Misliš Žabe? Haha
Nisam nikad iz bare zalijevao, ali moglo bi se to bez problema.
pH kišnice koju ja koristim je 7.2, a i ta na tvojoj slici bi trebala biti pogodna za zalijevanje, ne brini.

Pitanje za tebe:
Kad bi te neko djete pitalo za mišljenje o marihuani, da li bi govorio pozitivno ili negativno, u nadi da djete neće konzumirati?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Rekao bih pozitivne stvari,naveo bi i negativne,te mu rekao da pričeka dok napuni 18,dok završi školu,dok se zaposli,pa onda polagano i ne pretjerivati.
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Ne volim baš vidjet nekoga na ulici i na žurkama da konzumiraju... Ja to ne radim, pa nekako i ne volim da netko drugi to radi.
To mi je nekako previše, šta ja znam, tinejđerski. Više nisam toliko lud. U gradu ne zapalim vani, ali na selu volim otić u prirodu i zapalit s prijateljima.

A tvoje mišljenje?
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
ne volim ljudima da dajem sansu da me ikako oznace, tipa "ona sto duva", tako da volim to da radim u prirodi ili negde na samom sa mojom boljom polovinom. koliko biljki bi posadili sad u prolece, kad bi bila totalno legalna i sta bi radili sa tim?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
4 biljke,2 različite sorte, ...to bi mi bila dovoljna količina od out-a do out-a:icon_lol:

@natura;Zanima me šta misliš o nekulturnim ljudima,tj kako ih doživljavaš?
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
ljudi se cesto poistovjecuju sa stvarima i ostalim živim bicima pod pretpostavkom da ih sami odabiru....ispada da si pašu...bojama,oblicima,osobnošcu a nerjetko se iz sitnica da predpostaviti svašta nešto :)

evo par brzopoteznih pa nek odgovori tko hoce s tim da može nadodati svoje favorite:

1,Alfa Romeo ili BMW
2.Njemacki ovcar ili Staford
3.Vikendica na moru ili planini
4.Malezija ili Norveška
5.Fažol i manistra ili Šniceli u tocu
6.Sativa ili Indica
7.Crveno,zeleno ili plavo
8.Drveni brod s tendom ili gumenjak sa 100KS
9.Mali expresso ili velika kava s mlikom
10.Clint Eastwod ili Robert De Niro
11.Crno ili bijelo vino
12.Cipele ili patike(tenisice)
13.Nogomet ili tenis
.
.
.
.
.
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
BMW,njemački ovčar, vikendica na moru, Norveška ( samo zbog zajebanog zakona u Maleziji),šnicla,indika,plavo,drveni brod,mali espreso,De Niro,crno vino, nogomet.
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
VenloNL je napisao(la):
4 biljke,2 različite sorte, ...to bi mi bila dovoljna količina od out-a do out-a:icon_lol:

@natura;Zanima me šta misliš o nekulturnim ljudima,tj kako ih doživljavaš?
to su obicno poglupi i nevaspitani ljudi i ako uspem da se ne iznerviram, onda ih na trenutak zalim i zaboravim brzo
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Parazyd je napisao(la):
Ne volim baš vidjet nekoga na ulici i na žurkama da konzumiraju... Ja to ne radim, pa nekako i ne volim da netko drugi to radi.
To mi je nekako previše, šta ja znam, tinejđerski. Više nisam toliko lud. U gradu ne zapalim vani, ali na selu volim otić u prirodu i zapalit s prijateljima.

A tvoje mišljenje?

ok,slazem se. upravo tako,tijnejdzerski,nepromisljeno,..prvenstveno nepostovanje prema sebi,zatim i prema ostalima,okolini. Sada vec i zbog sopstvene sigurnosti. Pre cu ostati kratak dimu kako bih se ogradio od neprijatnosti,cimu,predrasudama. Sto se tice paljenja u prirodi..na nekom proplanku,kraj reke..tu sam prvi :)

nekulturno je pusiti cigare ulicom,ali za to cesto ne marim i to me jako nervira.Kad vidim tipa ulicom da chadi,zgadi mi se,i obicno su to neke budale,ali tu vec ne mogu da se kontrolisem...treba me biti
sFi_knight.gif
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Nevjerojatno Sulundar kako slično mišljenje imamo :)

@makisplit
1. BMW
2. Njemacki ovcar
3. Vikendica na planini
4. Norveška
5. Fažol i manistra
6. Indica
7. zeleno
8. Drveni brod s tendom
9. velika kava s mlikom
10. Clint Eastwod
11. Crno vino
12. patike
13. tenis
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
makisplit je napisao(la):
ljudi se cesto poistovjecuju sa stvarima i ostalim živim bicima pod pretpostavkom da ih sami odabiru....ispada da si pašu...bojama,oblicima,osobnošcu a nerjetko se iz sitnica da predpostaviti svašta nešto :)

evo par brzopoteznih pa nek odgovori tko hoce s tim da može nadodati svoje favorite:

1,Alfa Romeo ili BMW
2.Njemacki ovcar ili Staford
3.Vikendica na moru ili planini
4.Malezija ili Norveška
5.Fažol i manistra ili Šniceli u tocu
6.Sativa ili Indica
7.Crveno,zeleno ili plavo
8.Drveni brod s tendom ili gumenjak sa 100KS
9.Mali expresso ili velika kava s mlikom
10.Clint Eastwod ili Robert De Niro
11.Crno ili bijelo vino
12.Cipele ili patike(tenisice)
13.Nogomet ili tenis
.
.
.
.
.

1 Mercedes
2 Njemaćki ovćar
3 Viksa na planini (na moru već imam)
4 Norveška
5 Šnicli u tocu :)
6 Oboje :)
7 Crveno
8 Drveni brod
9 Kava sa mljekom
10 C,E
11 Crno
12 Patike
13 Tenis
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Ovo kaj kazete za ljude koji puse na ulici... Osobno najvise volim u prirodi, ali također mi je super voziti se vlakom naduvan. Doma ne mogu zapaliti svaki put, pa nekad zapalim na putu do vlaka. Mislim da ne valja odmah kasificirati tako ljude kad ih se vidi da puse na ulici. :D

1,Alfa Romeo
2.Staford
3.Vikendica na moru
4.Malezija
5.Fažol i manistra
6.Sativa
7.zeleno
8.Drveni brod s tendom
9.Mali expresso
10.Clint Eastwod
11.Crno vino
12.Tenisice
13.Tenis​

 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
1.Alfa
2.Njemacki Boxer
3.Vikendica na planini(živim na moru)
4.Norveška
5.Ako je dobro skuhan definitivno fažol :)
6.70/30 za indica
7.Plavo
8.Drveni brod sa tendom
9.Kava s 2-3 kapi mlika u srednju čikaru(šolju)...dalmatinci i talijani uvik moraju nešto izmišljat :)
10.Clint
11.Gemišt
12.Patike
13.Balun