Da se vidimo na leto2022??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Pozdrav drugari. Nešto razmišljam :rofl: , ova Corona nas ubi u mozak,a nikako da se okupimo da se družimo.
Leto je kad svi koji radimo možemo daa uzmemo odmor i odemo negde,ggde se dogovorimo. Ima ovde dosta Hrvata, a tu je i Dalmacija,more,vetar koji duva....
Koja je cena smeštaja u Dalmaciji pred kraj leta? Dođem samo ja sa ćerkom i ženom,a da i zeta ću da povedem:rofl:. . To je već četvoro,hajde ko hoće još u Dalmaciju sa nama,a verujem da će lepo da nas prihvate drugari sa VUTRA.ORG ?
Ovo je moja ideja,može i neko drugo more ili voda nekakva? Al da se družimo lepo i opušteno,možemo porodično,fa odredimo period pa da se vidimo i na dan dva,da razmenimo iskustva. Da se hvalimo:banana_rasta:.
Ko ima predlog nek izvoli ,a ako admini smatraju da je za groblje,ok ...
Veliki pozdrav iz Šumadije,sve vas grlim bratski... Pozdrav i pišite.
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Ma ako se dogovorimo,možemo da prijavimo skup dokonaša,da sedimo i lenčarimo,a drotovi da nas čuvaju ko dda smo na gey paradi :lol: . Da se navarimo i odvalimo i da nas boli briga za sve loše. Da zaboravimo na predrasude,da se grlimo i družimo,ko hoće i može nek se i ljubi :let:.
Ja sam bio mali kad sam išao u Rijeku , imao sam 6 god,ali sam rešio da dođem opet,kad tad. Pa mi oprostite što forsiram da se vidimo na Hrvatskom primorju,meni odgovara i Crna GoRa , letos sam u Tivtu jedva smeštaj našao,ali vutru iz prve::listomahanje:: .
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Ma i to sam kontao ali necemo se naci samo na pivu i rostilju. :D Tu bi bilo THC-a u ogromnim kolicinama. :D Ni ne moraju znati ko je ko na forumu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Grona

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Ne bi trebalo da nas diraju ,ako smo mirni, Nismo mali,a ni glupi,svi znamo kako ide sa drotovima. npr u Crnoj Gori sam duvao na plaži,svaki dan i niko me ništa nije pitao.... nisam pametan,može CBD račuin ili tako nešto. Jel ima neko negde u EX YU neku vikendicu,praznu kucu u nekom selu,pa ne mora more,imaćemo vola pa možemno svašta nešto, ja sam imao vikendicu,tj imam još jednu ali nema struje,mada nema veze ima krevete.ako nekom odgovara Šumadija da mi dođe u posetu , IZVOLTE.... Delićemo sve šta imam,ali provod je zagarantovan,ima i jezero na 5 min kolima.....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Ja sam gostoljubiv,mogu i sa drotom da izdelim buxnu :zvezda::
@Jolly Joker sve si u pravu,ali jel imaš ideju kako da se organizujemo nešto?
Gde možemo da nam ne mogu ništa? Kakvo je stanje u Sloveniji?
Ili da zapalimo za Amsterdam,kolima,podelimo troškove puta,menjamo se u toku vožnje i svima buide OK .Tamo nam je dovoljno 2-3 dana,nećemo ni da spavamo,možemo u šatoru..... ?
Baš bih negde da zapalim da se izoveravam i vratim kući sa punim baterijama.

Jauuu kakva mi iodeja prošla kroz glavu. Idemo u amsterdam,auto tura ko hoće da delimo troškove puta ,da se dogovorimo nas četvorica,može i 5 ,ali je guranje. Neverujem da nam treba više od 200 evra po osobi. Gorivo jeftino,trava takođe,ma napravićemo da valkja,ima i tamo naših vutraša koji će valjda da nam pomognu malo,bar vutru da nam kupe :rofl: :drull: :respect:
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
I trava nije baš tako jeftina u Amst! Ali bez brige, ugl. ti ne treba nitko da kupiš i uđeš u coffeeshop, nije kao Breda, tamo se nećeš tako lijepo i legalno napušit xD
;)
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
Nađu se ljudi sa foruma ali ne tako što potpuno javno dogovaraju detalje
Odlična ideja, podržavam potpuno, ali upravo ovo što kolega Jolly kaže. Organizacija bi morala biti tajna, kroz poruke, plus selekcija članova koji bi dobili poziv (dugogodišnji članovi sa dnevnicima, provereni i aktivni, itd), lično mislim da nije neizvodljivo ali zahteva dobru pripremu a rizik je ipak poveliki..
I ja ne bih nikakve plaže i slično, radije privatna kućna žurka, nekako mi sigurnije

Lepa ideja ali ver pusti snovi :)


Kakvo je stanje u Sloveniji?

Metelkova, ako još uvek postoji, ja nisam bio desetak godina tamo sigurno - idealno mesto za ovakvu akciju po mom mišljenju
 

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
Metelkova je na klimavim nogama, ako ikakvim! Imas u temi Novosti par clanaka o situaciji u Lju. i Sloveniji opcenito sa skvoterskom kulturom i pokretom! Desnica je, na žalost, zakonski jača i sa zakonom na “svojoj strani”
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
A šteta... mnogo lepo mesto, vibe, ljudi.. meni tamo uvek bilo skoro pa kao da sam kući.. baš šteta