Da se vidimo na leto2022??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
@Wendigo ,ja nemam baš puno ideja, zna m da je rizik ludilo veliki,možemo ladno drotove da pozovemo da nas vode sve na mardelj. Kažeš private party, to bi bilo najsigurnije,samo da se dogovorimo,kako da se dogovorimo i ko sa kim da se dogovara. Za mene mogu da garantuju dva člana i ja mogu da garantujem za njih. Svako je do sad upoznao nekog sa :vutra:. E ima vrhunska aplikacija kažu provereno Skay :lol::rofl:.
Zeznuto je dogovarati se ovako ili onako, najsigurnije je u 4 oka.
Imamo vremena,a pametniji smo od drotova , mogu da se čude samo.
Ajd za početak ko koliko ljudi zna,ne koga,to ne pišite javno,pa ćemo da se dogovorimo,samo da nabavimo dve , tri Enigme iz II sv.rata :lol:
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
To vidi sa modovima da li može neka tema u koju mogu članovi samo koji su pozvani. Ili grupna konverzacija. Mislim da mi članovi ne možemo više od određenog broja ljudi pozvati u konverzaciju, ne znam kako je njima.

Pa onda po tom sistemu ko je "proveren". Iz sigurnosnih razloga, ja bih ograničio samo na članove koji su bar poznanici.
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
Iako nemam tu titulu (poznanika), potpuno se slažem. Modovi bi pravili selekciju i eventualno organizovali priv prepiske/chat.

U suštini nije neizvodljivo, samo ako postoji volja, i što je najbitnije vreme za organizaciju, stoga ne treba ni zameriti ako ne dođe do toga u skorije vreme.
Ali je ideja skroz na mestu :)

Ja nažalost nznm nikoga odavde, pre desetak godina kad sam bio aktivan član, želja mi je bila da upoznam Power-a (mada svi smo to uvek želeli xD), Blade-a, Tropica, tu staru ekipu, to se jbg nikad nije desilo.
No ne znači da nekad neće, i trebalo bi svi da se upoznamo, razmenimo koju, ovaj forum nam svima dođe druga kuća
A i ono, zajedno smo jači.
'Prut se slomi lako, ali snop nikako' i to :D

Peace
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
pametniji smo od drotova
...ak ti tako kažeš...

Mislim da mi članovi ne možemo više od određenog broja ljudi pozvati u konverzaciju, ne znam kako je njima.
Probaj. Pokrenite vas dva privatnu konverzaciju, pozovite one koji su sudjelovali do sada u temi, pa vidite koliko će ljudi moći bit uključeno.

zna m da je rizik ludilo veliki
Zato mi se ova tema ne sviđa ;)
Već je po mom skromnom mišljenju previše napisano.
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Probaj. Pokrenite vas dva privatnu konverzaciju, pozovite one koji su sudjelovali do sada u temi, pa vidite koliko će ljudi moći bit uključeno.
Jednom prilikom smo imali privatnu konverzaciju nas par u vezi BTC-a pa se sećam da je bio neki limit na broj članova u konverzaciji, koji nije važio za admine jer je jedan od nas bio admin. Ne sećam se koji je limit ali mislim ne više od 8.

Ja na leto nisam uopšte tu tako da, koliko god bi me zanimalo dogovaranje oko toga, nema smisla da budem uključen u tu konverzaciju. A i ovo je krenulo toliko nesmotreno da ne znam da li bih se priključio uopšte i da sam tu. o_O

Ovo moje uključivanje u temu je više mentalna masturbacija nego išta drugo. :popcorn::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful and Palac

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Ništa onda ,ajmo do Holandije tamo nam ne mogu ništa,nego je mnogima,pa i meni,najveći problem keš.,ali da pokušamo zajedno da se napregnemo,mora da postoji jeftin način. Na primer krenem iz mog grada i pokupim uz put još 3 ili 4 kolege i paljba,piut ne znam ,al navigacija zna :rofl: . Još ako se neko iz Holandije ponudi da nas primi na gajbu na dan ,dva bilo bi vrh. A što se tiče graha (pasulja) pa imam prozore,sve je to ljudski,buxna će da zamaskira smrad:D
Dal može do 500 evra da se odradi tako nešto?
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
To vidi sa modovima da li može neka tema u koju mogu članovi samo koji su pozvani. Ili grupna konverzacija. Mislim da mi članovi ne možemo više od određenog broja ljudi pozvati u konverzaciju, ne znam kako je njima.

Pa onda po tom sistemu ko je "proveren". Iz sigurnosnih razloga, ja bih ograničio samo na članove koji su bar poznanici.
Mnogo komplikovano , akcija kao da pravimo atomsku bombu....u pravu ste,ali u Holandiju možemo,samo kako ? :rofl:
 
13.03.2018
70
185
33
31
Vidimo se. Sve se da dogovoriti, a pricu o tome valja prebaciti sa foruma na neke druge chatove, p2p ecosysteme, chat servere na toru i tako...