DaBog da mu... prisjelo :(

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
4,5,6,7,8,9-ti........6 mjeseci zajebancije.
Nepoznato sjeme,sadnja,loša godina,kiša,krpelji,....briga o biljkama,...u zadnje vrijeme pljesanj.
Od 12 biljki koje sam posadio u 4 mjesecu, potop u 5 i 6 mjesecu je preživjelo 7.
Od njih su 3 bile muške.
Ove četiri što su ostale, dosta su se patile zbog lošeg vremena.Evo došao nam je i 9 mjesec,vrijeme berbe....sve skupa odlično.Nije rekordan prinos ali biti će za zarolat,...:)
Obzirom da je sjeme bilo 'nepoznato' i nikle su različite biljke.Visina u rasponu od 1,20m-2,70m,mirisi slični ali ipak različiti.
Veselio sam se probi i degustaciji.Jer 'mora' svaka 'raditi' na svoj način :)
Dvije sam 'skinuo' neki dan jer sam nekoliko zadnjih posjeta morao uklanjati pljesanj a bile su gotovo pri kraju.Bio je to prvi dio berbe(par dana ranije nego što je trebalo)...i jako sam zadovoljan sa kvalitetom.
Jedna je 'radna' a jedna 'paradna':) što se tiče osjećaja koji daju kada se zapale.

Ostale su mi 2 'cure' vani.Kako li one 'rade'???
Najmanja iz cijelog 'vrta' sa lijepim vrhom i sa još oko 7,8 čičaka je gotova za 6-7 dana(mislih tada) a ova malo veća i koja je puna čičaka treba sigurno čekati kraj 10 mjeseca da se napuni.
Jednostavno rečeno.....patnja,kroz koju se mora prolaziti ako želiš nešto svoje i kvalitetno.To znaju svi koji sebi sade.
Otišao sam danas vidjeti i pomirisati svoje cure te ponijeti 'malu' sa sobom ako je spremna......

Ukrali su ih:eek:hno:

Osjećaj u ovom trenutku...
Ili je možda ova kletva iz naslova preoštra?
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Generalni Zajeb. DaBog da mu žena crnca rodila ili slomio nogu i krivo mu zarasla!
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
...šta reći...
[YOUTUBE]HJtfH4lnZNk&feature[/YOUTUBE]
:violent018:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Stvarno peh,drotovi ih sigurno nisu nasli i unistili,to su pronasli lesinari iz kvarta,bijednici,jadnici,smecari,pokvareni pohlepnici koji ne uloze ni trunku truda a na kraju sve poberu.mogu se kladiti da su znali za tvoje bljke i pronasli ih mjesec dva ranije i cekali da sazriju cim su vidjeli da si ih pola pobrao,skuzili su da se uskoro blizi i finalna berba i preduhitrili je..

Al ima jedna pozitivna strana..bar imas nesto od tog svog truda,kako bi ti bilo da nisi mogao povuci ni jedan jedini dim?
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
da Bog da mu je popusili prvi i drugi red na sahrani !!! :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
meni su prije par godina u posudama bile u sumi.. :) , ukrali mi i ja ih nasao 300 metara dalje u sumi...hahahha :D

ali zao mi te , znam kako je to :p
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
sad sam se scimao podhitno idem na svoj sajt jer sam jos neki dan primjetio tragove po suhoj visokoj travi u blizini ako mi fale biljke prijavit cu ih policiji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: padobranacOG

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
hahahhahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahhahah..... samo da znas,neki amerikanac je prijavio prije 6 mjeseci da mu je netko ukrao travu :D :D :D

Ne bi se cudio da netko nazove policiju i prijavi :p
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Sta da ti kazem bratori ja sam sinoc otisao da zalijem biljke , kad ono vidim da je njiva obradjivana sve do nekoliko metara od 2 biljke, i ponadam se da su zive, pridjem i vidim izgazenu kantu i iseckane bilje na sitne komade uvaljane u blato, sa porukom, ''Narkomancino ne gaji u mojoj njivi drogu jeba** ti majku ako te uhvatim, u potpisu Dragan''. I tu se malo ismejem, ali ostadoh bez biljki u njivi, jedina pozitivna stvar je u tome sto burazer ima 4 biljke super limun hejza pred branje, pa se ne brinem. Inace da mi je to bilo jedino nasao bih dragana i nabio na ku**c.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Mislim da bi ipak trebalo shvatiti vlasnike njiva,".Možda "Dragan" neče da guli za nekoga,plus zadrtost mišljenja o samoj biljci itd.Lokacija za outdoor je ipak presudna za siguran grow i ponajviše su krivci oni koji sade,a sad oče li neko ubrati tuđu biljku i to...100 ljudi 100 čudi.počnimo od sebe...neznam šta reči.Da mislim da je 100% sigurno vani i da postoje 100% sigurne lokacije osobno nikad nebi trošija struju pored sunca ali eto,hobi je takav,ocrnjen...
Ma idemo dalje:)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
moraš bit malograđan i maloumni debil da napraviš tak nekaj... nikad nisam shvatio takvu ekipu....

recimo ja da osobno naletim na tako nešto, nema šanse da bih ukrao cijelu biljku, uzeo bih eventualno jedan hedić i to je to... AKO NEMAM SVOJE (a imam znači da nebih)

jer osobno znam koliko se tu truda i ljubavi i novaca ubacuje, i da ti onda neka maloumna debilčina pobere sve to za šta si se mučio mjesecima...

nema se šta reći... slučaj Dragana koji je ostavio poruku totalno shvaćam i jasno mi je zašto je tako postupio,... za tebe neznam, ako si rekao da je jako dobro sakriveno... vjerovatno nije bilo!
sada je kasno za sve... neko masti brk sa nezrelim voćem... DaBog da ga objesili i kamenovali.... kako mrzim ovakve vijesti i takve ljude...

drž se stari, promijeni sajt, nadam se da će ubuduće sve biti ok!...
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Slazem se s Greenpower-om, nije ok sadit na tudje zemljiste ( u ovom slucaju njivu ) jer ako murja nadje najebat ce prvo vlasnik njive. Treba bit korektan ako se vec ide sadit, onda nac neki sajt koji nikome ne prepada tj ne obradjuje se i nije u nikakvom aktivnom koristenju, i po mogucnosti ne sadit na svoje zemljiste ( osim ako nije bas neka skrivena, tesko vidljiva i pristupacna lokacija ) jer imam par prijatelja koji su tako pali brze nego da su posadili uz cestu i jos k tome im je cijela obitelj imala problema.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Siguran sajt ne postoji.To mi je jasno.Postoji samo dobro i loše osiguran.
Ja svoj nisam dobro osigurao.

Nije mi prvi pa da 'vjesim' na njemu malo-malo a i imam ljubimicu kod kuće koju mirišem svaki dan otkako je počela cvasti.
Bilo je dosta kiše...pa nije bilo toliko potrebno zalijevati,osim u dijelu 8 mjeseca i kad je trebala prihrana.
Situacija ove godine je takva da me 'drži' kod kuće svaki dan osim kad idem malo šljakati na crnjaka.Tako da...dali sam išao ujutro kad se probudim ili u podne ili bilo kada tokom dana...svaki puta sam to radio tako da ne sretnem nikoga, a i nisam.Nijednom.S tim da mi je u blizini jedan 'komad' naše zemlje kao pokriće i to dobro, ako baš sretnem nekoga iz svoga mjesta.
'Upratiti' nekoga na način da ga čekaš kada će otići na sajt(u mojem slučaju)...trebalo bi me čekati satima i danima...jbn posao !
:spliff: ...ubit' će me žena :),ali moram nešto pokušat' shvatiti :(
Živim cijeli svoj život tako da ne stvaram nikome probleme pa samim tim i ja ih imam manje.Jako malo ljudi zna da 'duvam'.Sa te strane je moj sajt bio dobro osiguran.Da ne duljim dalje...
Muči me to...sa 'tehničke strane' gledajuć,dobro sam se potrudio.Ali evo već 3 dana u svojoj glavi tražim krivca na drugoj strani,tj,među ljudima koje znam.Možda nisam u pravu ali možda i jesam....uglavnom to mi više ne treba!
Možda hoću ali ne vjerujem,saznati 'ko me je pokrao ali u jedno sam siguran.
Kad nađem novi sajt samo će jedna osoba znati za to.
Pozdrav svima na mojoj prvoj temi :):respect:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Dobro jutro :)
coffeebath.gif

Prođe još jedan dan.
Sada ga već jbno interesira kakve su...4 dana se već suše.
No dobro,...njegov grijeh,nek mu bude :(

Kako ste i sami rekli;Idemo dalje...

Za par dana ova cura je spremna za raj...pa ćemo napisati nekakav dnevnik.
Nije sve tako crno :)
 
04.05.2008
46
4
8
a jebiga prijatelju i ja sam izvvisio ove godine imo sam par komada amnesie haze i ak-47, jedva da sam ih probo i pusit, ono sa ak sam uspio otkinut koi vrhic vise , a sa amnesie sam samo jedan topic zapalio, dodjem neki dan i skoro me herc zdere kad sam vidio da nema nista, pa sto ih bar nije pustio ako je me planiro dici, pa da bar ima da se rusi suga, a ne ovako niti imam ja niti on, u biti on ima al sta ima nista, sad bi puco xD
 
15.09.2010
43
123
33
36
www.youtube.com
da meni neko tak nekaj napravi i da saznam ko je jebo me losos ak mu nebi dosel doma zavezal ga za stolicu i siloval mu starce pred ocima, i sestru i brata ako ima, i baku i dedu. majku im lopovsku. mislim ajde da je uzo sa svake najveci hed ma i da je uzo pola al imat obraza sve uzet fakat izbljuvak od coveka.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
big buddha je napisao(la):
a jebiga prijatelju i ja sam izvvisio ove godine

Tako je,kako je...
To su sve lekcije za ubuduće.Zbog samog osjećaja kada se ugleda 'prazan' sajt.............jezik za zube,oprez i idemo dalje:icon_lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.