DaBog da mu... prisjelo :(

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

razman

Aktivan Član
Poznanik Foruma
10.07.2010
638
3.117
163
steta...da im bar prisjedne,lopovcinama.
siguran sajt je ocito no1 u growanju outside.
slj put pametnije...;)
 

Bull

Aktivan Član
10.02.2007
139
124
43
-Sve je to u redu dok ti 5 biljki par dana prije berbe ne pokrade ''prijatelj'' pa ti to kaze nakon godinu dana kao u mom slucaju..
-Nista vise necu reci............ :violent018:
 
02.05.2011
13
0
0
34
auuuuf imala sam i ja peh prije 2-3 godine dok sam živila u predgrađu...samooo eto meni su ukrali iz vlastitog dvorišta...ne znam šta bi još rekla o tome, bilo je možda par dana prije berbe...to mi je bilo prvi puta da sam sadila, bila presretna, hay od same pomisli miline da imam svoje nešto...ujutro išla da ih obiđem, kad ono skoro iz korjena pocjepane...doslovno sam mislila da sanjam...koja crnjačina... mislim da su takozvani "LOKALNI KLINCI" obavili lopovluk, samo ne znam kako su prešli bodljikavu žicu u voćnjaku moga susjeda...svaka im čast i da Bog da su se ugušili u dimu... :(
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
E neka ti je kad ne paziš dječicu:punch:
Dobro da nisi najebala:nana:
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
pa ja ne mogu vjerovati, stavio 10 sjemenki na klijanje u posude i ostavio u bašti, i reko nek mi tam budu jedno 3-4 dana pa ih budem presadio na sajt samo dok niknu,. i prošlo 4 dana, ja si razmišljam dal da ih presadim i donesem odluku da neću, da ću ih ostaviti još jedan dan, i dođem ja ujutro kad ono sve i jedna biljka iščupana i polomljena, nema niko drugi osim susjeda,.. **bem ih, sto*a jedna, a tako su mi i prije znali čupat i lomit samo povrće... očito je moja sezona za outdoor ovdje završila... :(
 
06.02.2011
26
0
1
E ljudi moji ja se mucio ove godine od aprila(koji je bio kisan) pa najvecoj sikari koju mozete zamisliti,Provereno mesto je u pitanju tj nema sanse u takvu dzunglu niko da ide----------ali ne lezi vraze------otisao pre par dana imam tamo jedno 30 Safari Mixa od Mandale kad imam sta da vidim - biljke EXTRA napreduju jedna slomljena ali sve koprive i kupine u okolini izgazene,
Ja misli prvo neka zivotinja, kad ono nema mi ni asova koji je bio u takvoj sikari da ne bi bi ni sam terminator tu ruku stavljao,
Kad odjednom cujem neke glasove----odem od pozadi, tj jedno kilometar i po u krug i vidim neke jebene cigane,
Razmisljam sta oni rade tu, reko aj da im pridjem i pitam za zdravlje------a oni meni------cigan retard, njegova zena i cerka (svi bez zuba jako strasni) kazu - "bato evo mi skupljamo puzeve, nije lose 25din kilo otkupljuju talijani",
Posle se vratim na place vidim ta sto je slomljena pored jedna mala ugazena i vidim necije otiske cipela na toj zemlji,
Provalim da su oni gazili po sajtu(ima 4 mala sajta od nekih 1-2 kvadrata) i provalim da su mi pokupili sve mrtve puzeve sa sajtova koji su riknuli od puzomora (i ubacili u one sto idu za italiju) ali da nisu skontali moje biljeze !!!!!!!!
Ja ih posle nagazim na foru aj mi date mob, moj drugar otkupljuje puzeve po nekoj jacoj ceni,I dobijem njihov mob(prva se javila krezuba cerkica koja lici na avet he,he)----------i to je sve;

Sad mi vi kazite sta da radim i kako da se ponasam??????????????????????????
 

Dr Grow

Aktivan Član
24.04.2011
65
6
0
39
Točno znam taj osjećaj-2008g imao sam 4 biljke vani ok sajt sjeme s pedigreom neko đubre mi ukralo 2 biljke a 2 ostavio mamu mu njegovu danima me proganjalo a taman pred berbu to je ono najgore !!!
Sumnjao sam na jednog probisvijeta i otišao na njegovu njivu i pazi šta sam našao jednu moju biljku u tegli na dozrijevanju odma sam ju popalio ipak mi bilo malo lakše al onu jednu nikad neću zaboraviti đubre ju je unovćilo i prošo voz.
2009 godine sam u lokalnoj birtiji ćiji je vlasnik upravo taj probisvijet pod izvjesnom kolićinom alkohola na šank stavio TAURUS 357 MAGNUM i rekao ko mi ikada išta ukrade sastat će se sa bogom MRTVE MI MAJKE i pogledao njega drito u oći i pogodite šta svake godine sadim na istoj lokaciji nikada više nije ništa falilo.

Đubre !!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
ma da mlatnes ciganku radi uroka...valjda nisu skontali o cemu se radi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Prije par godina imao sam dvije biljke u posudama iza kuće, susjed pronašao kad je išao s pesom u šetnju i popalio mi biljku!! Lik je star i alkić, ali dobro je znao da je to džika! Zvao moju staru i starog da pogledaju da li je to droga kao... KAsnije meni stara rekla di se nalazi biljka i došao tako ja noću oko ponoći ko ninđa u njegovo dvorište, još je imao psa u dvorištu, locirao sam ispod mjesečine biljku odmah, uzeo ju i premjestio na novo mjesto gdje je mjesec dana nakon toga fino dozrijela.... :icon_lol:

Lekcija: nikad ne sadite blizu kuće i blizu ljudi!

Također, imao sam isto tako prije par godina biljku u šikari i pokazao sam je frendu. Nakon par dana, vratim se i biljka očerupana, ostalo svega par vrhića i glavni hed... Nije bila popaljena cijela već onak fino skraćena ..Frend je rekao frendu koji je rekao frendu i ubrzo su locirali biljozu. To je kad ljudi brbljaju zato ne govorite NIKOME NIŠTA! Na kraju smo drugi frend i ja saznali tko je to bio, tražili smo te likove doma i našli mi fino njih, napravili smo frku,.........

Lekcija: nikad nemojte nikome govoriti niti pokazivati gdje vam stoji biljka!

peace
boz :sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
u isto vrijeme se rastužim i razbjesnim kad čitam vaše tragične priče... stvarno dođe čovjeku da nekog umlati ili zadavi golim rukama...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Zato ove godine novi sajt-nova priča.....neće valjda biti tužna opet....ustvari čut' će se.
 
06.02.2011
26
0
1
neo je napisao(la):
ma da mlatnes ciganku radi uroka...valjda nisu skontali o cemu se radi...

I ja se nadam da nisu provalili mnogo su zaostali, nemozete da verujete........a ciganku ne bi diro ni onim asovom sto su mi ga digli kakva je, em je klinka nekih 15g em je toliko groblje da je to boze sacuvaj
Spremam sad drugi sajt ,bacicu nesto krajem maja.Znam da kasnim al ,al kasni i cela godina.Sta da radim mora da bude nesto za popusit.
 

thrasher666

Aktivan Član
22.04.2011
77
58
0
46
Running,
On our way
Hiding,
You will pay
Dying,
One thousand deaths
Running,
On our way
Hiding,
You will pay
Dying,
One thousand deaths
Searching,
Seek and Destroy
Searching,
Seek and Destroy
Searching,
Seek and Destroy
Searching,
Seek and Destroy...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vojka
06.02.2011
26
0
1
E sad mi stvarnoi dodje da Seek and Destroy, vracam se sa sajta izgazili mi majmuni ciganski 7-8 biljaka od 30 do 60cm visine.....totalno nisu nista provalili samo jure proklete puzeve !!!!!! ***** ti nemastinu u Srbiji kad se i puzevi skupljaju da bi se uzeo neki dinar.U takve koprive ne bi ni sam djavo usao(koprive su visoke 1,2m)......poubijacu ih majke mi.
Sutra idem da presadjujem ove preostale biljeze na drugi sajt.
Sta mislite jel ce da bude problem ako ih otkopam tolike 20-60cm i prebacim na drugo mesto????
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
evo ljudi, opet sr*nja,.. naime, imam sajt okružen šikarom i trnjem i samo bi idiot ulazio unutra i izbo se, al ono što sam ja vidio me šokiralo... malo dalje od mog sajta (al ista šikara i šiblje) posječeno par ljeskovih grana, reko ajd niš, nekom trebalo granja, ajmo dalje, i uniđem ja u tu šikaru da dođem do sajta i izbodem se kao konj kao i svaki put kad ulazim i imam šta vidjet. od 8 biljčica starih 7 dana koje su bile poklopljene plastično bocom da ih ne bi puževi pojeli, kod 3 biljke ta boca je bačena sastrane, jedna od te tri biljke je iščupana, jedna polomljena, a jedna netaknuta, dok su ostale 5 biljki skroz netaknute s bocom preko njih, a najzanimljivije je to što su sve biljke u razmaku od 1 metar, i ako je već neko imao namjeru čupat i kidat pokidao bi mi i ostalih 5.. :( ne znam što da radim, al definitivno ne idem na sajt bar do početka 8 mjeseca, sad su prepuštene na milost i nemilost, il jedino da se zaletim jednu noć da ih odkopam i premjestim na neki drugi sajt?
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Moguce da je vjetar odpirio ili neka zivotinja...nisi nasao nikakvih drugih znakova poput otisaka cipela ili nesto slicno?
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
Sekach je napisao(la):
Moguce da je vjetar odpirio ili neka zivotinja...nisi nasao nikakvih drugih znakova poput otisaka cipela ili nesto slicno?

to za vjetar je moguće, jer zadnji put kad sam bio na sajtu je bio utorak navečer (oko 01:00h), a u srijedu je počeo puhat jak i olujan vjetar, samo što mi krov kuće nije odnio, i sad, tj. u petak (isto oko 01:00h) dođem i vidim to na sajtu,. bio je mrak, tako da i nisam mogao vidjeti baš neke tragove niti životinja niti cipela i tome slično, jedino me to brine jer je u blizini ulaza za moj sajt posječeno par šiblja i bila zgažena trava..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.