Dajte Procenu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
16.11.2007
21
0
0
36
Interesuje me otprilike da mi kazete ne mora biti precizno recimo od domacice neke prosecne znaci koliko se moze dobiti za licnu upotrebu susene trave od 32 zenske biljke na halogenim reflektorma uzmimo u obzir da su uslovi temperatura i vlaznost,ventilacija idealni ali pod halogenim reflektorima ajde pocnite da dajete vase misljenje u gramima...http://forums.vutra.org/images/smiles2/bananallama.gif
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
1. Nisi dao nikakve podatke na temelju kojih bi se to moglo zaključiti...

2. Žao mi je, ali ja ti ne vjerujem da je to za osobnu uporabu.

Ako se mene pita - :lock:
 
16.11.2007
21
0
0
36
pa pazi ovako ja nisam rekao da je to moje samo sam pitao koliko bi moglo da se dobije svatas primer u zatvorenom prostoru sa svim idealnim uslovima ali sa halogeni reflektorima znaci samo me interesuje kamo srece da imam toliko trave,da imam sigurno nebi pitao koliko bi se dobilo samo me ovako interesuje pa sam mislio da pitam otprilike koliko bi se dobilo ne vidim razloge za napade i provokaciju.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Sa takvim pristupom nista nemos dobit.. Prvo znanje ide, a onda eventualni rezultat.. pitanje koje si postavio nema nikakvog smisla.. 32 biljke i halogeni reflektori??
 
16.11.2007
21
0
0
36
jaooo nije bitno otprilike samo prosto lupite po vama otprilike ne znam 800g 1000g 500g nije bitno otprilike ajde mesto halogenih reflektora uzmimo hps znaci pod najidealnijim mogucim uslovima koji postoje sa philipsovim HPS sijalicama .............KOLIKO BI SE MOGLO DOBITI OD 32 ZENZSKE BILJKE DOMAJA NEKA PROSECNA i molim vas samo dajte broj koliko otrilike

E i da koliko bi povama bilo maksimalno za licne potrebe biljaka da pokrije vreme izmedju zavrsnog growa i sledeceg dok se ne zavrsi
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Jel' ti čitaš šta pišeš ?

Uostalom, šta bi ti mislio o liku kojeg jedva poznaješ, a ovaj ti uleće sa nekom prozirnom pričom o 32 biljke za osobnu upotrebu ...
 

mr.skunk

Vutra Veteran
16.01.2007
831
44
0
34
WEED_NOVI_SAD je napisao(la):
Interesuje me otprilike da mi kazete ne mora biti precizno recimo od domacice neke prosecne znaci koliko se moze dobiti za licnu upotrebu susene trave od 32 zenske biljke na halogenim reflektorma uzmimo u obzir da su uslovi temperatura i vlaznost,ventilacija idealni ali pod halogenim reflektorima ajde pocnite da dajete vase misljenje u gramima...http://forums.vutra.org/images/smiles2/bananallama.gif


pitaj Miku cigana :icon_wink::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
dobićeš oko tri godine,ako platis dobro dobićes godinu i 5 uslovno
tamo ćes dobijati kobaje raznih dimenzija i gramaže
ponesi nešto da se podmaže

dođe mi da policiji šaljem IP-ove ovih komercijalista
mi da vas učimo a vi vile da gradite
evo vam tuki pa je posadite
ako već radite komercijalu ćutite i ne pojavljujte se
ima informacija da uzgojiš po čitavom netu
tako da nas pogađa to što radite,mogli ste da saznate bilo đe

ali nemojte nas da smarate da vas savjetujemo !!!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Zanima me koliko se može dobiti sušene "marihuane" od 947 na osmu biljaka za osobnu upotrebu(posebna vrsta bilja)
Ja i lega smo posijali gomilu sjemenja i snimili sunce kamerom pa smo mislili u box staviti monitor s snimkom sunca koja bi se ponavljala - hoće li to raditi
E da i postoji li neki način da preko koljena konzumiram marihuanu
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A u biti nek uzgajaju za prodavat ali nek uzgajaju onda kvalitetno a nek prodaju jeftino a 1g po 100 kn jer u tom slučaju NEĆU DROGU JER VJERUJEM BOGU
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Slažem se s tobom.Ma nek je što više takvih koji ce ako ništa drugo uzgojit bez sjemenki.Glupo mi je napadat dilere(izuzev one koji baš zaradjuju od uništavanja drugih),pa ništa lošiji nisu dileri od npr. pravnika.To što lik prodaje,samo radi svoj posao i opskrbljuje mnoge koji nisu u mogucnosti uzgajat.
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
DirtyDeeds je napisao(la):
To što lik prodaje,samo radi svoj posao i opskrbljuje mnoge koji nisu u mogucnosti uzgajat.

Može taj lik kopati kanale za novce koji mu trebaju u životu,ali očito je izabrao lakši put. Isto tako mnogi koji nemaju mogućnost uzgajati su djeca do 18 god koja žive sa starcima. Oni ne bi ni trebali pušiti...a na drugu stranu, starija ekipa koja ima bar malu mogućnost išta napraviti jednostavno je lijena i onda se pojavi netko i kaže,e pa nemaju svi farme doma!!!
A nama je hps pao na glavu iz vedra neba:vb_kez:

:maryjane:
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ima ljudi koji ne zele uzgajat zbog straha jer jebiga zbog 1 biljke možeš završit u zatvoru.....onda misle bolje kupovat,to nije ljenost nego strah. Kod nas ima i dosta ljudi koji i poslje 18 žive sa starcima. Ko što je neko piso ak sa prosjecnom placom na našim prostorima želiš uzgajati treba ti puno više nego što si možeš priuštit.Nek bude 1000kn za sve napravit za indoor uzgajat a toliko neki ne popuše cijele godine pa i duže.Lako je dat 50kn svaki,svaki drugi tijedan al ajd daj 1000kn odjednom.Mnogi bi morali prestati s pušenjem na punoooo mjeseci da bi skupili za uzgoj. Jebiga pa svatko ce izabrat lakši put za zaradu.Ti si isto mogo kopat pa zaradit za put u Amsterdam svako malo al si izabro ici u ilegalu. Ne branim ja dilere al jednostavno nemam ni jedan razlog napadat ih(ne govorim za one koji dilaju dop.....).Eto npr. taj lik kaže da želi uzgojit 32 ženske biljke,uzgaja ih indoor u dobrim uvjetima,lik ce opskrbit manji gradic na neko vrjeme sa super travom....ekipa koja puši nit ce pizdit što nedjeluje,nit ce se trovat, ma milina.Konkurencija ce porasti i bit ce sve manje loše trave tamo gdje on pocne prodavat.Nevjerovatan je broj ljudi koji nikad nisu pušili ma i prolaznu travu i što ce se dogoditi kad zapale vrh te trave odjebat ce ostalu i shvatit ce da nedostatak kisika zbog dima nije high.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Slažem se s dirty-em u svemu ovdje ali ono jasno je zašt nema priče o komercijalnom uzgoju na forumu bez obzira šta tko mislio o tome
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Ja sam za svoj uzgoj radio fizikaliju i ušparao.
Da uložiš 1000kn to ti se vrati odmah duplo na prvom growu, a ne riskiraš glavu po nekim mračnim ulicama nego samo šutiš.
Okinuo bi šamar onome tko kaže kako se nemože uzgajati makar živiš sa starcima...10 grama je 10 grama...
Tko je napravio svoj grow zna o čemu pričam.

:maryjane:
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Gloss, respect. :respect: A što se tiče teme ide na lock, očito je nije dovoljno stavit u graveyard da bi prenesao poruku.
:common053: :lock:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.