Dal' da počnem sa prihranom...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.05.2010
40
1
8
34
E zdravo ekipa evo opet mene...
Upravo došao sa sajta, i sve mi se čini da mi biljke nekako slabo napreduju...Inače sam odradio klijanje, i zab'o direknto na sajt, prije toga iskopao rupe...zemlja je sa sajta, mislim da je koliko toliko dobra, a mozda se i varam.... izašle su iz zemlje 13-og maja... I izgledaju ovako
IMG322.jpg
http://imageshack.us/photo/my-images/710/img323d.jpg/

Dal' da ih počnem gnojiti nekim tečnim gnojivom il' tako nešto...
Pozdrav svima i do čitanja :icon_smile:

Peace :wave:
 

Prilozi

  • IMG321.jpg
    IMG321.jpg
    216,3 KB · Pregleda: 51
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero

mali_1.3

Aktivan Član
09.09.2011
230
24
0
31
citaj i trazi po forumu, a ne da otvaras temu 7za svako pitanje
problem je u zemlji, to je najvažnije, a ti opet po svom...
nemoj ni slucajno pocet gnojit, jer su premale, unistio bi ih
koliko su stare ?
 
15.05.2010
40
1
8
34
mali_1.3 je napisao(la):
citaj i trazi po forumu, a ne da otvaras temu 7za svako pitanje
problem je u zemlji, to je najvažnije, a ti opet po svom...
nemoj ni slucajno pocet gnojit, jer su premale, unistio bi ih
koliko su stare ?
Čitam ja forum, ali ne otvaram temu bez razloga jbg... ima puno glupljih tema i tako to..
A stare su... ček, zar ja nisam gore napis'o da su izašle iz zemlje 13-og maja xD
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Zakrzljale su, u smislu zanemarit ne znaci iscupat ;) mogu one buknut, dosta proslih dana je bilo bez sunca sa puno kise.. nabijena zemlja je tu dosta,vjerojatno ni korijen nema zraka..
Sad dolaze lijepi dani, ako imas sjemenki preporucam ti da, pripremis zemlju, metnes malo stiropra,iskopas rupice dobro zalijes i to je tvoj posao..
Imas jos toliko vremena.
Moje misljenje, sigurno ce se jos netko javit..

I mozes ih slobodno pognojit.. ja sam gnojio i manje su bile, pognoji navecer s pola doze, dodi ujutro i isperi cistom vodom..

vani je tesko pretjerat
 
15.05.2010
40
1
8
34
A oke too... ma zemlja je rastresita vjeruj mi, rupe sam iskop'o i dobro zemlju isitnio....ne znam, sve mislim da je malo vrijeme zeznulo, zbog kisa i tako to... vidjet cemo sta ce se desit' narednih par dana...
poz
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
bilo bi idealno da si kupio extra zemlju posadio u nju u 0.5 saksije i posle 2 nedelje presadio u toj zemlji bi imale sve zapocetak
 
15.05.2010
40
1
8
34
Sve ja to znam ljudi, bilo bi idealno da sam kupio zemlju, iskopao rupe, pomjesao sa zemljm sa sajta, dodao prelita i vermulita... biljke posadio u časice, i kada ojačaju presadim ih u tu već pripremljenu zemlju... ali jebiga, nisam bio u mogućnosti... sada imam to što imam jbg...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kicho, dobre su ti biljke, treba njima vani da potjeraju baš dosta.
Tak da sam piči dalje pa će ti to za 2-3 tjedna krenuti puno bolje.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
@sharplaninac -- Jesi se naribo... :ludakja isto..

@KICHO -- imao sam sličan problem ,samo ja sam kasnije kad je narasla 10-20cm skužio da mi je u hladu+u glinenoj zemlji pa sam onako malo navlažio zemlju okolo i lagano ruke zabio u zelju i uhvatio grudu zemlje skupa sa korjenom pa sve to presadio par metara dalje gdje sam iskopao rupu za par litara zemlje..napunio kupovnom sa malo kopriva umješanih i ljepo stavio biljčicu unutra ,zatrpao i to je to..

To ti je ako ti je teško odvojit se od nje iz nekih rezloga a ja eto sutra pošto če biti ljep sunčan dan idem popikat 8 novih sjemenka tako da ako imaš još sjemena savjetujem isto..nije još kasno. imat čemo uroda na jesen samo što više popikat sjemena veči postotak ženskih i opčenito postotak uspjeha..
Sretno i nastavi dalje a za gnojenje nemoj na ovoj ovako u toj zemlji gnojit več kad presadiš pričekaj barem 2-3 tjedna dok ona ne povuče sve hranjivo iz zemlje koju češ kupit..
 
18.03.2012
11
0
0
48
stari stvarno su male za ovaj dio godine,probaj ljepo malo otkopatu oko njih,stavi kraj svake malo stajskog gnojiva pomješanog sa kupovnom zemljom,i sve prekrij mješavinom piljevine i pepela,dobro ih zalij i rezultati će početi kroz 2 tjedna
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
grgy4u je napisao(la):
stari stvarno su male za ovaj dio godine,probaj ljepo malo otkopatu oko njih,stavi kraj svake malo stajskog gnojiva pomješanog sa kupovnom zemljom,i sve prekrij mješavinom piljevine i pepela,dobro ih zalij i rezultati će početi kroz 2 tjedna

Netreba stajskog gnojiva još,spalit če se biljka. oprosti ali loš savjet.samo kupovne nek stavi jer u njoj ima dovoljno hrane za tako malu biljku za cca 2-3 tjedna