dali ce valjati

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.07.2009
14
0
0
38
evo od nekoliko biljaka ostala jedna...jer su ostale bile muske kakav peh....

evo zanima me dali ce nadoci djeluje mi nekako da ce biti malo cvjetova...ima samo pri vrhu...evo slike pa help....

i639228_P7310257.JPG




i639229_P7310258.JPG




i639230_P7310256.JPG


pa to ce cvjetati do 10 mj ugrubo....

.. a sto ser tice vode dobije preko 10l dnevno posto je zemlja jako suha a i vruce je pa je cak malo i zivnula nakon toliko vode sto joj dajem....a gnojiva se3 bojim posto sam na jednu biljku stavio dosta pa se je sj...
:watchplant:


e da biljka je nekih 130cm visine
 

eco

Aktivan Član
07.04.2009
263
9
18
36
stavi prvo pola preporucene doze,pa polako vidi kak joj najvise pase,i ne pretjeruj tipa dupla doza pa ce bit jaca i te glupe spike
sretno..aj poz
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
ooo da,naravno da ce biti od nje nesto,samo je ti zalivaj i pazi da je ne otrujes sa previse gnojiva.A ove velike listove ne diraj.Ostavi ih.Nije jos vreme da ih skines,mozda za 3 nedelje budes mogao da ih skines kad postanu nepotrebni.
 

boj

02.05.2009
1
0
0
53
Nista nediraj samo vode i cekaj bice ona dobro i ako prehranis sad vise nemoze nista da joj bude .. a listovi sam ces videti kad cess polako pocinju da zute i da se skupljaju
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
sve ce ti biti u redu sa biljkom bez brige, pocela je cvjetat, sad samo mozes vidjet kak ce se hedovi pocet povecavat...

za sada super izgleda, a za listove samo cekaj kako ostali kazu, jednostavno ces znat kad ih treba pocet trgat, hedovi kad narastu, listovi ce pocet smetat i nece bit bitni, e tad pocinjes trgat, tako sam barem ja i sve je bilo super, i mozda je bolje da to radis nekim škarama
 
12.07.2009
14
0
0
38
e gle ovo narasla je jos malo vise i naravno mogla bi se vidjeti a citao sam u jednoj knjigi da se napravi ovo

kkkj.jpg

6a039f72.jpg


dali bi smio takvo sta napraviti
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Sasvim sigurno ne možeš očekivati da ćeš dobiti ovakve debele hedine ko na prvoj slici ako napraviš taj postupaku ovako kasnoj fazi.
I nije baš preporučljivo raditi to u cvjetanju, rađe ostavi kako je pa iduće godine kreni LSTirat od početka.
E, i rekao si tamo na početku da se bojiš gnojiti... Gle, rađe sad na ovoj malo experimentiraj s gnojivom jer osjećaj za to se stječe s iskustvom, a ionako (nažalost jbg) nećeš previše dobiti iz ove biljke, pa je bolje riskirati i probati malo povećati urod i usput naučiti nešto o gnojenju.

lp
 
12.07.2009
14
0
0
38
Tarki je napisao(la):
Sasvim sigurno ne možeš očekivati da ćeš dobiti ovakve debele hedine ko na prvoj slici ako napraviš taj postupaku ovako kasnoj fazi.
I nije baš preporučljivo raditi to u cvjetanju, rađe ostavi kako je pa iduće godine kreni LSTirat od početka.
E, i rekao si tamo na početku da se bojiš gnojiti... Gle, rađe sad na ovoj malo experimentiraj s gnojivom jer osjećaj za to se stječe s iskustvom, a ionako (nažalost jbg) nećeš previše dobiti iz ove biljke, pa je bolje riskirati i probati malo povećati urod i usput naučiti nešto o gnojenju.

lp
ok skuzih a danas sam ju gledao u 7 dana se povecala velicina cvjetova...sta da probam s kojim gnojivo i otprilike koliko??
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
forums.vutra.org
imaš taj sajjt, dobar je, ima i na našem jeziku
fino odeš na unutrašnji uzgoj
pod sitcky temama tamo gore imaš tema prihrana biljki
klikni, čitaj
a ostalo, reko sam ti... dolazi iz iskustva :thumb:

(mada sam ja nub :icon_lol: )
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
TROJA je napisao(la):
ok skuzih a danas sam ju gledao u 7 dana se povecala velicina cvjetova...sta da probam s kojim gnojivo i otprilike koliko??


gle najbitnije ti je da je biljka zdrava i da je naravno zenka,

ja svoje nisam skoro nista gnojio a svaki put mi je urod bio super (mozda je to zbog kvalitetne zemlje koja je obradjivana svake godine radi sadnje ostalih stvari na polje)
nisam radio nikakve kerefeke tipa LST i slicne stvari, ostavio sam ju da raste, kad je bila u krajnjoj fazi cvjetanja, obrezao sam velike listove, dao sam zraka i svijetla hedovima, i to je to....

kaj se tice gnojenja stavio sam prosle godine štapiće za rast i za cvat koje kupis u bilo kojem poljopreradskom ducanu, ove godine sam malo posipao sa umjetnim gnojivom NPK neznam tocno kojim, uglavnom ako oces da ti nesto jako uspije nije primarno gnojiti, ako biljka misli pustit cvjetove napravit ce to sa ili bez gnojenja, (pricamo o vanjskom uzgoju ofkors)

ne brini se, vidjet ce priroda ce ti sama odraditi vecinu posla,

EDIT: ako ti je biljka jos uvijek velika ko ova na slici, dosta ti je manje od pola šake umjetnog gnojiva, i pazi da ne spržiš biljku
 
12.07.2009
14
0
0
38
SID je napisao(la):
gle najbitnije ti je da je biljka zdrava i da je naravno zenka,

ja svoje nisam skoro nista gnojio a svaki put mi je urod bio super (mozda je to zbog kvalitetne zemlje koja je obradjivana svake godine radi sadnje ostalih stvari na polje)
nisam radio nikakve kerefeke tipa LST i slicne stvari, ostavio sam ju da raste, kad je bila u krajnjoj fazi cvjetanja, obrezao sam velike listove, dao sam zraka i svijetla hedovima, i to je to....

kaj se tice gnojenja stavio sam prosle godine štapiće za rast i za cvat koje kupis u bilo kojem poljopreradskom ducanu, ove godine sam malo posipao sa umjetnim gnojivom NPK neznam tocno kojim, uglavnom ako oces da ti nesto jako uspije nije primarno gnojiti, ako biljka misli pustit cvjetove napravit ce to sa ili bez gnojenja, (pricamo o vanjskom uzgoju ofkors)

ne brini se, vidjet ce priroda ce ti sama odraditi vecinu posla,

EDIT: ako ti je biljka jos uvijek velika ko ova na slici, dosta ti je manje od pola šake umjetnog gnojiva, i pazi da ne spržiš biljku

fino objasnjeno....a sto se tice gnojiva necu stavljati nikakvo umjetno jel jednu mi je sprzilo gnojivo tako sam se opekao pa sad pusem i na jogurt....

a jedino malo domaceg gnojiva tipa kokosje ili ovcije...a mozda ove godine nista....priroda zna...

stavim slike kako to sad izgleda