dali cu je uspeti spasiti??????

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.08.2009
5
0
0
42
Evo da vam pokazem kako je napredovala biljka posle ispiranja,posto je bila pregnojena azotonim vestackim gnijivom u granulama!Sinoc sam joj sipao to gnojivo sto ti kazes da je za zvece,(floravit za cvetanje)!narucio sa od hidroponike-
Plantella CVET 0.5L

http://www.***********.com/img/main/sep.jpg Plantella CVET đubrivo namenjeno je za prehranjivanje svih vrsta sobnih, balkonskih ili vrtnih biljaka koje imaju dekorativne cvetove. Odgovarajuće vrednosti hranljivih elemenata sa dodatkom organske materije iz morskih algi obezbeđuje pravilan razvoj korenovog sistema i bujno cvetanje kao i razvoj biljke.

Đubrivo se primenjuje zalivanjem preko zemljišta ili folijarno. Prehranjivanje se vrši razblaženim vodenim rastvorom đubriva koncentracije 0.75% (15mL na 2L vode) i to zalivanjem svakih sedam dana ili folijarno svakih 14 dana.

U *********** koristiti rastvor od 0.05%-0.1%, i menjati rastvor svakih 7 dana.

Sadržaj aktivnih materija:
N:6%
P:8%
K:8%

Mikroelementi:
B:0.015%
Cu:0.005%
Fe:0.02%

Dodatak morskih algi manji od 1%



Cena 4.00 € Zapremina 0.5L









http://www.***********.com/img/lr_edd579f9989c3dfa74fed7ad3acd35e6




kazu stize za 2-3 dana,tako da cu sledeci petak pognijiti sa tim.Sta kazete jeli ovo ok gnojivo za cvetanje?Evo slika biljke!slika 1.-posle ispiranja 4 dana!I sinoc sam je gnojio sa floravitom za cvetanje(sto kaze #34 da je za cvece,moze biti neam pojma,prvi grow mi je!!!
image0kjk.jpg
slika 2.-pre ispiranja!
image0fyf.jpg
volio bih videti neke komentare,savete od drugih clanova,posto sam clana#34 udavio skroz(ovim putem mu se javno izvinjavam)pozdravvv!!!
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Lol! Ma nisi me udavio:p sve 5;) hahahaha nema zbog čega da mi se izvinjavaš, rekao sam ti da je većina nas tu da jedan drugome pomažemo i da se učimo jedan od drugog:))
Ja sam ti rekao da neam pojma o toj plantelli jer nema ga kod mene al izgleda mi ko moje gnojivo što koristim za petunije(s obzirom na sadržaja)...nema Mg...fosfor koliko i kaliji...e sad sam čitao da ljudi iz zemalja bivše Juge to koriste( Che je radio čuda sa Lowriderom i Plantellom)...pa nek ti oni kažu.
Ae pomozite čovjeku!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Pa jel ti vidis da ti je lisce pregorelo od toliko djubriva? I opet hoces jos da je djubris?
U zemlji je jaka koncentracija djubriva,ako hoces da ti biljka uspe prekini gnojiti odmah bilo cime.
Kad je zalivas koristi sto vise vode da se zemlja ispere od toliko djubriva ali je ne zalivaj precesto.
Ali radi kako hoces,ovo je samo sugestija.
 
23.08.2009
5
0
0
42
druze znam da mi je izgorelo lisce,dao sam joj pre 2meseca azotno vestacko djubrivo u granulama dok je bila u fazi vegetacije,a onda jos nisam znao za ovaj sajt,pa se tako nisam nigde pre informisao,nisam imao pojma kako sta treba(prvi mi je grov),kao sto vidis sjebo sam se(sledeci put se to nece desiti)!Bio sam je isprao sa 50l ciste vode,pre oko 7dana,i sada kada se osusila zemlja stavio sam joj pola doze floravit za cvetanje(posto je u fazi cvetanja oko 14-18dana)po meni ja vidim veliku razliku od onda i sada,povratila joj se normalna boja,icvetovi rastu kao ludi(ne ocekujem nesto od ove biljke,ovo mi je kao test,ali sam barem naucio sta treba a sta ne,tako da ce sledeci put biti mnogo bolje)mada kontam da ce i od ovoga biti nesto za popusiti!
 
23.08.2009
5
0
0
42
brend je napisao(la):
Bice nesto od nje,vrhovi lepo izgledaju




evo kako izgleda sad,malo se oporavila.
zaboravih da kazem da sam juce skinuo 4 mala cveta,okacio sam i da se suse,jutros sam ih trimovao i pre 30 min sam to popusio u luli,a ove hedove cu za 3-4 dana kada se malo prosuse!!Extra sam se iznenadio,ima tako dobar haj a tek joj je 3 nedelje cvetanja!pozzz
image000.jpg
 
23.08.2009
5
0
0
42
Headonist je napisao(la):
plantella cvet
stavim malo manje od pola doze i svako treće zalijevanje pognojim

hvala brate za savet,koliko sam mogao da skontam vidim da si miljenik satana panonskog,nekada sam ga i ja slusao dok sam bio panker.pozzzz