Dali je moguće? EU

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dr.Chronic

Aktivan Član
24.01.2012
157
18
28
ovaj članak me ništa ne cudi .. kao što sam rekao u onoj temi za google "Cijeli svijet je jedan veliki big brother "
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Brate,to su iluminati.. ili ti gazde svijeta,i boli ih kita,njima je bitno da imaju kontrolu medu ljudima.. I normalno da se lova prodaje,morat ce padat broj ljudi,iovako sve vec mijenjaju masine,zato svi ostaju bez posla lagano,jbg..
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
A sta mi ustvari hocemo...Ja sam bio,pricam za Srbiju,medju prvima u svom gradu u setnjama,protestima,zvizdanjima,prodavanju demokratske stampe na crno,sakrivanju od policije,borbe za Evropsku demokratiju,za EU...

Imam sve brojeve "Nase krmace",rekvizite sa protesta,masnice su prosle....

I evo mi sad...Ovog meseca punim 43 godine,nemam stalan posao,jedva sastavljam kraj sa krajem,ne znam kako...I jos ce da me neki ološ odgore snima kad odem u WC da kenjam!

E pa sam sam to tražio,niko mi nije kriv pa sad neka snimaju nabijem ih sve onako od srca !!!

Malo mi skoci pritisak kad god pomislim na to,gotovo je sad,sta je tu je...

Necu da se opterecujem...
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
Skoro milijardu ljudi ima profil na faceshitu i javno se prostituiraju sebe i svoje obitelji,pa pobogu internet je izašao iz interpola.

pre komplexna je tema i mogao bih napisati milion strana,dovoljno je za pocetak pogledati staru stvar zeitgeist trilogiju i sve vam postane kristalno jasno,ovo su samo nastavci zapocetog davno prije.