Dali je moguće? EU

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ljudi,ja sam ostao šokiran nakon ovoga... Dali je moguce uopce nesto vako da izade,da bude,da nam zapovijeda,prati,i sta ti ja znam sta sve ne? Morate ovo procitat,jos uvjek sam sokiran.. Ne znam sta da kazem.. Upljugana paranoja,vec polako i pokusavam otic kod tetke u švicarsku,jer ako je ovo moguće.. nema smisla...

Procitajte pa prosudite : Europska unija priprema najve
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Stari nebi znao al je mnogo nervirajuce... Sto je jos nervirajuce,uvjek ti neki spotovi i prezentacije idu s "velikim" kriminalcima,a ne pita se sta ce biti s nama tako zvanima "normalnima"..
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Definitivno nije normalno.. A le,vjerojatno ce se to tretirat slicno kao napad na sluzbenu osobu.. Ja ih imam 4,znaci nisu male kazne prijatelju,a i to je bilo davno cak ajmo rec,sad je jos stroze,ne bi me cudilo da te odvedu zbog rusenja usrane stvari koja leti i do 3godine ladno u tvorza. I nabiju ti ostecenja,odnosno da otplatis to sto si napravio,i nabiju ti jos 15 stvari..
I onda poslje toga kad izades,ili slicno,slijede te po dvije u svaku stopu :D
 

Gedža

Aktivan Član
Ja sam Bogu hvala sa zakonom miran vec duze vreme. Zadnju sam kaznu platio septembra, sada cekam jos dozvolu da mi vrate, ali ne verujem da ce me gledati kroz ovo sranje kao primernog gradjanina. Vec zamisljam sebe u nekoj livadi, sa fantomkom i lovackom puskom kako ga cekam da proleti :kenny_revenge:, a zatim bezanija.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ako mene počne oblijetati jedna takva, vadim dvocijevku i ubacujem dva trapa... :D
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
isuse koja bedara.tocno ono sta sam napisao u svojoj temi za infra crvene kamere da ce nas obljetat letece kamere i da neces smjet prdnut jer ces naj...ja vam kazem propali smo.jos ce im ugradit senzore za dim marihuane neki super njuh.neces moc ni u sobi pusit jer ce ti letjet ispred pozora.biti ce kao u onom filmu razbijac.
 
09.12.2008
21
5
0
39
London je najpoznatiji primjer “Big Brother” grada na svijetu gdje 500 000 kamera snima gotovo svaki kutak. Procjenjuje se da prosječnog stanovnika Londona dnevno snimi oko 300 kamera. O sustavu nadziranja automobila da i ne govorimo, software bez problema očitava registraciju vozila te ga može pratiti gdje god putuje.

letile ili ne one su vec tu:icon_lol:
 
31.08.2011
23
1
0
39
Izgleda da cemo pod zemlju kao vijetkongovci. I kao sto kaze green pracke sa mrezama u ruke,istrcavanje iz rupe,obaranje pa opet u rupu.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
hahaha,zajebato sranje ce to bit ako bude ovako.. Ko sto ste mozda i procitali mnoge zemlje se protive tome,mislim.. vjerojatno da ce ovim nasim pederima bit svejedno,štoviše brijem da jedva cekaju na tako nesto!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ovako je od 99 kad su poceli sa kamerama opcenito. Uopce nije pitanje da informacije imaju samo je pitanje tko ce te informacije pregledavati, odnosno nacin na koji ce se dolaziti do selekcije svih snimljenih ljudi. Prije svega s necim im moras dati povoda da se istaknes u masi...A kad je situacija vec takva onda ne smeta ni ovo smeČe. Mogao bih o ovoj temi mjesecima, radije ne...