Dali je moguce ???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.06.2014
40
35
0
53
NOVI SAM CLAN A POZNAJEM VUTRA.ORG OD KAD SU POCELI :happy031:

Vutra mi je na terasi dobija sunce oko 6 ujutro do 10 ukupno 4 casa i ondak sunce mi prege sa druge "juzne strane tamo ima sunca ali nema terasu i brzdo se uzgaje i mnogo raste sto mi je problem, hteosam da pitam na terasi ima dnevnu svetlinu nije zagradjena, vazduh 100% i zeleo bi da znam dali ce biti neki rod, sada je oko 1m u visini ali jos nedaje cvetova... ako neko zeli da mi da odgovor "popogne" ili neki savjet,bicu mu zahfalan...p.s respekt
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.459
3.198
Bekaa Valley
30 godina duvas pa ovakva pitanja... 4 sata dnevno je malo, al nekog roda mora biti. koliko para toliko i muzike. sto tema u sve i svasta, tj. sto uopste ovakva tema, pitanje se moze postaviti i u posteojecim temama
 
06.06.2014
40
35
0
53
TOLIKO GODINA DUVAM PA ZELJA MI JE DA U 30 GOD.. KARIJERE DA ODGOJIM JEDNU PA MAKAR I UMRO ;)
INACE CEO ZIVOT SI KUPUJEM ZA SVOJU DUSU 3X GODISNJE KUPUJEM I DOVOLJNO MI JE
Imam mala prostorija sirina 54 cmm... duzina 84 smm... i visine 3 metara na 2,5 metara imam i prozorcic, koliko bi bilo dovoljna woltaza sijalice za to mesto, mesto ce biti od poda do tavana pokriveno sa aluminiumskom foliom, dali ce mi to pomoci drustvo ??? ima gde da izlazi vazduh stavim 1 ventilator i me interesuje koje woltaze na sijalicu da stavim na ovoliku malu prostoriju... A sto se tice o vezi ovu temu jasam novi brate i jedva sam se snaso da potrazim neku pomoc... RESPEKT DO VASEG SAJTA IMAJTE VELIKI POZDRAV IZ SKOPLJA ! ! !
 
06.06.2014
40
35
0
53
PROCITAOSAM SVE I SVASTA ZATO SAM POSTIRAO "GLUPU TEMU " IZVINITE INAPRED

Nisu problem pare prijatelju, ako me verujes u Levi prepon sam potrosio 1 porse a u desni 1 Ferari, momentalno sam na metadonskoj terapii i zelim to djubre da ostavim da si budem sa majkom prirodu, inace voleobi upoznati dobre i pozitivne momke na ovom sajtu. Respetk do organizacii...
 

Gagiba

Aktivan Član
Makedonac, ako dole na jugu ne možeš da navataš dovoljno sunca onda....HPS250, profi seme i povratak prirodi!! :)

Što se tiče tog ostavljanja sve je bratko u glavi, ukoliko tu postaviš čvrste granice koje ne želiš i nećeš da pređeš, sve ostalo je samo čisto sprovođenje volje!!
Donesi odluku (koliko vidim već si je i doneo) a biljkice koje ćeš da odgojiš će ti pomoći da tu odluku ispoštuješ!!

Srećno i kad kreneš sa uzgajanjem otvori dnevnik da malo ispratimo kako napreduješ!

Pozz :spliff:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Dobrodošao na forumu, dobra odluka da ostaviš kemiju i ideš na svoj uzgoj.
Kao sto cure kažu, ima ovde dobrih cura kao i kod vas. Sretno!
 
06.06.2014
40
35
0
53
Moje postovanje do sve clanove devojke i momke na sajtu VUTRA.ORG irieman NISIME DOBRO RAZUMEO NETREBA MI TE SAJTOVE KOJE TEBE PRODJU KROZ GLAVE JASAM POMISLIO DA UPOZNAM EKIPU I OSTALE CLANOVE NA VUTRA.ORG DA BI SE DRUZILI I POMAGALI U POZITIVNOM SMISLU. PRIMER JASAM NOV CLAN, NEZNAM DA SALJEM SLIKE I SLICNE STVARI ALI NADAMSE UZ VASU POMOC NAUCICU, E BRATE irieman NADAMSE DA SI ME SADA RAZUMEO, A STO SE TICE KLIME U MAKEDONI EVO MESEC DANA JE 37 DO 39 STEPENA NA SUNCU, ZELEOBI JA DA PUSTIM U PRIRODU DA SE IGRAJU ZELEMBACI,ALI ZAKON JE MALO ZAJEBAN,PA ZATO MI JE MERAK DA TO URADIM U STANU NA 13 SPRATU. NADAMSE NA SVAKI MOJ NESPORAZUM I NEZNANJA POMOCICETE MI !!! Respek do sve vas ! ! ! P.S Miki kapela


Gagiba je napisao(la):
Makedonac, ako dole na jugu ne možeš da navataš dovoljno sunca onda....HPS250, profi seme i povratak prirodi!! :)

Što se tiče tog ostavljanja sve je bratko u glavi, ukoliko tu postaviš čvrste granice koje ne želiš i nećeš da pređeš, sve ostalo je samo čisto sprovođenje volje!!
Donesi odluku (koliko vidim već si je i doneo) a biljkice koje ćeš da odgojiš će ti pomoći da tu odluku ispoštuješ!!

Srećno i kad kreneš sa uzgajanjem otvori dnevnik da malo ispratimo kako napreduješ!

Pozz :spliff:
Brate voleobi da mi objasnis kako da otvorim dnevnik, inace napredjujem klinci su porasli 1m i 30cm, sada radim na hotel da bi dobro smestio klince ;) inace nerazumemse o uzgajanje,ali nadamse da uz dobre prijatelje i prijateljice da cu doci to moj neostvarljivi san.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: malimarko

Slične teme

S
Odgovora
7
Pregleda
3K
San Pedro de Peyote
S