Dali je semenka ilegalna

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.09.2011
0
0
0
36
Na nekom site mislim da na vasem sam procito da je barem u jednoj od bivsih jugo drzava i semenka marihuane ilegalna sad koje jer nije bila samo jedna :D (nadamse da nije bilo nijedno pitanje ovako da me nebi ban i deletee samo zelim znati dali je semenka trave zabranjena u srbiji ).
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
U kaznenom zakonu RH posjedovanje sjemenja marihuane i ostalih opojnih droga je kažnjivo . U slučaju da policija nađe sjemenke kod osobe koja već ima neko kazneno djelo poteže zakonsku osnovu 6 mjeseci zatvora ili dvije godine uvjetnog . Tako piše u kaznenom zakonu , ja sam to malo skratio jer ima miljon članaka i podamandmana .
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Sjemenke ne bi trebalo da predstavljaju problem, ima ih kupiti u svim prodavnicama ribolovacke opreme, doduse kuvane, ali kada se osuse ne razlikuju se mnogo od nekuvanih.
 

herb-o-logist

Aktivan Član
05.04.2011
177
25
0
33
To nisu sjemenke trave za pušit nego sjemenke industrijske konoplje. One su legalne kao prihrana u ribolovu, hrana za ptice......
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
herb-o-logist je napisao(la):
To nisu sjemenke trave za pušit nego sjemenke industrijske konoplje. One su legalne kao prihrana u ribolovu, hrana za ptice......

Pronadji mi razliku izmedju njih i dobices golfa :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
sjeme je ilegalno posjedovati, no ne razlikuje se od sjemena za prihranu od industrijske, ustvari ako vam nadju sjeme, bolje da imate 2 kile nego 30 kom, i to ne u sobi nego uz neku šupu i sl....
veća šansa za zanemarivanje, no najbolje da ti nenadjun ništa u ovim zatucanim našim državama.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ja inace imam papige kod kuce...i dosta sjemenki kanabisa kojim ih hranim...ali unatoc tome prave sjemenke sam tako sakrio da ih i sam tesko nadem...

A i ove industrijske su skrivene od pogleda jer su ljudi strasno neobrazovani sto se te teme tice pa odmah ispadas neki nenormalni narkoman kada kazes da hranis papige sjemenkama kanabisa...znamo svi kako price pocnu kruziti i ubrzo evo plavaca na vasa vrata zbog anonimne dojave... Pa jos pasti zbog hrane za papige...ccc...
 
24.10.2018
7
13
3
24
Narucio bih sjeme za uzgoj sa nirvana shopa.Zanima li me postoji li vjerojatnost da na granici pregledaju paket pa da najebem ili ce sve normalno proci.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
moze da prodje, moze da ne stigne/zaplene na carini ili gde vec, a bome mozes i da nayebes :D
 
Poslednja izmena: